Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Arkadaşlar malesef aranızdan ayrılıyorum az önce kürtaj oldum dokuz haftalıktı dün doktora geldim hiçbir belirti yoktu. Doktor kalbi durmuş birkaç gün önce dedi. İnşallah siz sağ salim kavuşursunuz bebeğize nasip olmadı bana hoşça kalın😞
Çok üzüldüm 😞😞acınızı paylaşıyorum. Nasıl zor zamanlar çok iyi biliyorum. Rabbim sabır versin. İnşallah en yakın zamanda bunu unutturacak güzel haberler alırsınız 🌹🙏🏻🌸

Kurban bayramının başından beri benimde bazen öyle 😂 geçen gün diyorum ki (duştan yeni çıktım) kafamdan yağlı yağlı koku geliyor. 😂😂😂😂 halbuki şampuan kokuyorum aslında
Ya ben de son 3-4 gündür çok fenayım. Her şey kokuyor. Su bile kokuyor. Bütün insanlar kokuyor 😂 çok fena sürekli bir mide bulantısı. Bir de kusamıyorum ben daha kötü oluyor. Kussam rahatlayacağım

Tabloda olmayan arkadaşlarım bilgilerinizi verirseniz sizi de ekleyelim tabloya.
Tablo da olup kese/ kalp atışı görmüş arkadaşlarım eğer bilgileriniz tabloda eksikse bana söylerseniz eksikleri tamamlayalım 🌸

Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü :
Kalp atışı :
Varsa Cinsiyet tahmini:
HATIRLATMA 🌸🤍

Ya ben de son 3-4 gündür çok fenayım. Her şey kokuyor. Su bile kokuyor. Bütün insanlar kokuyor 😂 çok fena sürekli bir mide bulantısı. Bir de kusamıyorum ben daha kötü oluyor. Kussam rahatlayacağım
Gerçekten öyle kocamdan koku anlamında Allah affetsin tiksindim. Adam tertemiz yeni duştan gelmiş ama bana paslı demir gibi kokuyor 😂 kimseyle temas etmiyorum. Su bile kokuyor gerçekten 😂

Merhabalar 🌹🌹
Şuan 10+5 olduk.
Kese ve kalp atışını 6+3 de öğrendik .
Canım seni tabloya eklememişiz ☺️ aşağıdaki bilgileri verirsen tabloya ekleyelim 🌸
Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:

Canım seni tabloya eklememişiz ☺️ aşağıdaki bilgileri verirsen tabloya ekleyelim 🌸
Tahmini doğum tarihi :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Kaçıncı çocuk: 2
Sat:
Tahmini doğum tarihi : 15.01.2025
Kalp atışı (hafta olarak) : 6+5
Varsa Cinsiyet tahmini: kız hissediyorum 😀

Kaçıncı çocuk: 2
Sat:
Tahmini doğum tarihi : 15.01.2025
Kalp atışı (hafta olarak) : 6+5
Varsa Cinsiyet tahmini: kız hissediyorum 😀
Son adet tarihin nedir canım ?

Tahmini doğum tarihi :
Varsa Cinsiyet tahmini:
:KK76:
Yaş 32
İlk çocuk ( 12 haftalık bir kaybım var)
Kahramanmaraş
15 Ocak tahmini doğum
Kese : 6+3
Kalp: 6+3
Cinsiyet tahminim yok 🥰