Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    33
Sanki erken gibi geliyor ama benimde karnım şişkin. Çok severek giyindiğim taytlarım karnımı sıkıyor. Bebek göbeği değil tabi ki ama garip bi şişkinlik gerginlik var karnımda 😅 bi şu hamile pantolonlarından taytlarından alsam mı diye düşünmüyor değilim 😂
Ya benim de öyle, aynı zamanda bulantı ve kabızlık da yaşıyorum onun şişkinliği de var ama akşamları taş gibi oluyor. İnsanlar artık soruyor hamile misin diye 😂 tayt bu sıcakta ölsem giyemem ama elbise ve şort bakınıyorum bulamadım istediğim gibi. Müslin pantolonlar falan da çok kırışıyor :/

Benim de oğlum 15 aylık emziriyorum kendi cok istiyor bir doktora gittim bırak dedi baska doktora gittim emzirmeye devam edebilirsin sorun yok dedi erken doğum riski olmadığı sürece dedi yani bilmiyorum bıraksa zorlamam belki de bu aralar daha çok düştü memeye
Peki sütünüz azaldı mı hamilelik öncesine göre
Bana göre azaldı çünkü oğlumun emmesi azaldı gece iyi emiyor sadece, gecede çok sık uyandığı için doktorumuz gece beslenmesini azaltman lazım dedi , öyle yaparsam da hepten bırakacak gibi gündüz zorla emziriyorum ben ama hamilelik öncesi de durum böyleydi

İyi akşamlar herkese. Ben de ocak annesi olacagim inşallah. Yukaridaki mesajlari okurken bir seyi farkettim ki kalıcı ojenin abdest gecirme meselesi. Ben kuaför ve güzellik uzmaniyim. Kalici oje kesinlikle abdest gecirmez. Kalici ojenin altina iki kat uzerine de bir kat daha jel sürülür. Elimizle kaziyinca bile cikmayan bir urun nasil olur da su gecirir? O kadar saglamdir ki evde bile cikarilmaz cihaz yardimiyla sökülür. Bu konular hassas konular. Suphesi olanlar alo diyaneti arayıp sorsun. Herkesin bebisini saglikla kucagina almayi diliyorum 😍

Günaaydınn. Dün 1 aya doğum yapacak olan bir arkadaşım ile buluştuk, olumlu bir örnekle sohbet etmek ne kadar güzel geldi. Benim korkuyla endişeyle kendimi dertlendirdiğim çoğu şeyi arkadaşım bilmiyordu bile. Bazen burada okuyup öğrendiğim negatiflerin beni bu kadar kötü etkilediğini fark etmemistim, kendime nasıl eziyet etmişim meğer. Şimdi musmutlu umutla isim arayışına girdim iki cinsiyetten de, kafamı öyle dağıtıyorum :) Allah hepimize sağlıklı, güzel, hayırlı evlatlar nasip etsin. Artık olumsuz ne varsa okumayacağım, siz de olumsuzları okumayın hamişler 🌸 Gününüz güzel olsun.

Evet fiyatlar çok farklı gerçekten. Öğrenirseniz haber verin ☺️ ben bu bahsettiğim firmanın gönderdiği laboratuvara yazdım aracı firma olmadan direk gönderebilir miyim , fiyat ne kadar diye 😅 bakalım ne dönecekler
Merhabalar, firma size geri dönüş yaptı mı acaba? Arada aracı firma olmazsa daha uyguna gelebilir sanki.

Günaaydınn. Dün 1 aya doğum yapacak olan bir arkadaşım ile buluştuk, olumlu bir örnekle sohbet etmek ne kadar güzel geldi. Benim korkuyla endişeyle kendimi dertlendirdiğim çoğu şeyi arkadaşım bilmiyordu bile. Bazen burada okuyup öğrendiğim negatiflerin beni bu kadar kötü etkilediğini fark etmemistim, kendime nasıl eziyet etmişim meğer. Şimdi musmutlu umutla isim arayışına girdim iki cinsiyetten de, kafamı öyle dağıtıyorum :) Allah hepimize sağlıklı, güzel, hayırlı evlatlar nasip etsin. Artık olumsuz ne varsa okumayacağım, siz de olumsuzları okumayın hamişler 🌸 Gününüz güzel olsun.
Ne kadar güzel yazmışsın.. bu gruptaki arkadaşlarımızla dertlerimizi endişelerimizi paylaşacağız elbet ama başka konular açılıyor bebek kayıplarıyla ilgili ve sürekli gözüm onlara kayıyor.. sürekli hastalıklar araştırmaya başladığımı farkettim.. aslında mis gibi hamilelik ve doğum geçirenler var.. güzel olanı düşünelim hep ve öyle olsun 💕💕

Kızlar bulantıdan dolayı benim gibi sürekli aşırı tuzlu yiyecekler yiyen var mı 😅😅😅 korkmaya başladım böbreklerimi kötü etkiler diye..

Varmi tahmin edebilecek. Gerçi bit kadar burada🤭

Eklentiler

• 1000041609.jpg
    1000041609.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 27
Benim 2.hamileliğim kızımda hiç bulantım olmadı bunda midem 2 gündür bulanıyor ama afedersiniz parmak atmam gerekiyor yoksa bulantı çok rahatsız ediyor sizde de benim gibi olan var mı

Benim 2.hamileliğim kızımda hiç bulantım olmadı bunda midem 2 gündür bulanıyor ama afedersiniz parmak atmam gerekiyor yoksa bulantı çok rahatsız ediyor sizde de benim gibi olan var mı
Sabahtan akşam 5 6 ya kadar midem çok fena kusmaya korktuğum için sabrediyorum 😥 8+2 ne zaman geçer bilmiyorum

X