Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    28
Ekledim canım , tekrar hoş geldin aramıza 🌸
Sağlıkla gelsin bebişin :emir_bebek:

Kızlar gözünüz aydın , sağlıkla gelsin bebişleriniz 🌸 aşağıdaki bilgileri tam olarak verirseniz sizleri listeye eklerim 💜
Kaçıncı çocuk:4
Sat:17 nisan
Tahmini doğum tarihi:22 Ocak 2024
Kese görünümü (hafta olarak) :5
Kalp atışı (hafta olarak) :7+4
Varsa Cinsiyet tahmini:

Bugün ilk kez kalkıp biraz temizlik yapayım dedim biraz dediğim de fritözü kahve makinesini falan temizlemek. Eşim rutin temizlikleri yapıyor ama ayrıntılı bir şey yapmıyor. Eldiven kullandım pencereleri açtım ama ya benim burnum hassas ya da temizlik malzemeleri eskisinden daha da kötü kokuyor😅

Kızlar lütfen bi bakar mısınız benim bugün kontrolüm vardı. Bebeğim 8. Haftada görünüyor 😩 kalp atışı falan var ama kesesi küçük kalmış uyumlu görünmüyor. Doktor riskli bir durum dedi ekstra kan sulandırıcı ecopirin verdi ve bol su iç dedi. Ben elimden geldiğince su içiyorum aslında. Neden kese küçük kalmış bebek içinde kocaman duruyor. Daha önce böyle bir şey duydunuz mu ?

Bugün ilk kez kalkıp biraz temizlik yapayım dedim biraz dediğim de fritözü kahve makinesini falan temizlemek. Eşim rutin temizlikleri yapıyor ama ayrıntılı bir şey yapmıyor. Eldiven kullandım pencereleri açtım ama ya benim burnum hassas ya da temizlik malzemeleri eskisinden daha da kötü kokuyor😅
Ya her şey çok kokuyor bana da 🙈

Merhaba teyzelerimiz biz de 10+5 iz bugün kontrolümüz vardı çok şükür her şey yolunda 26 haziranda cinsiyet söylebilirim dedi bir de ikili tarama testi yapılacak 🥰🥰 sizde durumlar nasıl benim hala mide bulantım geçmedi 🙄

Eklentiler

• 96ebdc93-fac2-4f0a-b230-86d83dacf97b.jpeg
    96ebdc93-fac2-4f0a-b230-86d83dacf97b.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba teyzelerimiz biz de 10+5 iz bugün kontrolümüz vardı çok şükür her şey yolunda 26 haziranda cinsiyet söylebilirim dedi bir de ikili tarama testi yapılacak 🥰🥰 sizde durumlar nasıl benim hala mide bulantım geçmedi 🙄
benim bulantı sabahlarınçoookkk hafif başka da olmuyor canım
ultrason sonrası karın ya da bel ağrın oldu mu?

Yaaaa maşallah kuzucuğa 🧿🧿🧿🧿
Ultrasonda görünen o mavilikler neymiş acaba söyledi mi doktor

Aranızda ilk yaptridgi testlerde şekeri yüksek olan var mi.. benim sınırda cikti diyetli şekilde ilerliyorum ama tam uyamiyorumm🥹 bu ay sonu tekrar test yapıp bakicaz duruma

X