Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    28
Merhaba teyzelerimiz biz de 10+5 iz bugün kontrolümüz vardı çok şükür her şey yolunda 26 haziranda cinsiyet söylebilirim dedi bir de ikili tarama testi yapılacak 🥰🥰 sizde durumlar nasıl benim hala mide bulantım geçmedi 🙄
Sizinle aynı sayılırız gün olarak.😊 Beni de 24 haziranda çağırdı ikili tarama yapılacak bir de fetal dna önerdi onu yaptırcaz

Kızlar demir hapı kullanan var mı aranızda benim ferritin 9 çıkmıs ne yapsam yükselmiyor tavsiyesi olan var mı ve hangisini kullanıyorsunuz ?

Of ne diyeceğimi bilemiyorum 😢 hiç mi büyümemiş aynı mı tamamen ? Kalp atımı gibi bir şey görmüştüm sanki diyordun varmıydı bu sefer öyle bir şey ?
Yok aynı hıc gelısmemıs öylece duruyor hatta bu sefer tam 3 mm bılr olcmedı daha küçük ölçtü gelısım degısım yok kese de buyumemıs

Kese vs fr büyümemiş tekrar bebek düşünüyorsan bekleme nın bır anlamı yok diyor
Canım doktor doğru söylemiş bu konuda. Tekrar düşünüyorsan eğer. Keşke dahs güzel daha farklı ilerleseydi ama inan burada bir çoğumuz aynı süreçten geçtik senin gibi belki sende geçmişsindir. O yüzden canını sıkma önündeki aylara odaklan 🌸

Sizinle aynı sayılırız gün olarak.😊 Beni de 24 haziranda çağırdı ikili tarama yapılacak bir de fetal dna önerdi onu yaptırcaz
Bana öyle bi testten bahsetmedi gerekli bişey mi ki burda duydum ilk defa çevremde de kimse yaptırmadı heralde ya da ben bilmediğim için anlamadım

Selam kızlar, fetal DNA testi için fiyat bilgisi aldınız mı? Aldıysanız ne kadar dediler?
Ben kendim aramadım bayramdan sonra yaptıracağız. Hill health firmasında panorama test yaptıracağız. Arkadaşım Ekim ayında 465 usd a yaptırmıştı burada. Şimdi de çok değişmemiştir herhalde

Yok aynı hıc gelısmemıs öylece duruyor hatta bu sefer tam 3 mm bılr olcmedı daha küçük ölçtü gelısım degısım yok kese de buyumemıs
😔 canım hayırlısı böyleymiş diyelim. Demek ki sağlıklı değilmiş. Keşke böyle olmasaydı. Ama kalp atışı da oluşmamıştı yani daha canlanmamıştı o yüzden çok üzülme. Önüne bak. İnşallah yakın zamanda sağlıklı bir gebeliğin olacak 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

kızlar tükiyede fetal dna ücretli mi? acaba diyorum devlet hastanesine güvenmeyip mi özelde yapmak istiyorlar diye meğer şu an yazdıklarınızı okuyorum devlet yapmıyomus. burda devlet zorunlu tutuyor 13. haftada tüm gebeler yaptırıyor ve devlet kendi karşılıyor. inşallah türkiye’ye de gelir bu tip makinalar

kızlar tükiyede fetal dna ücretli mi? acaba diyorum devlet hastanesine güvenmeyip mi özelde yapmak istiyorlar diye meğer şu an yazdıklarınızı okuyorum devlet yapmıyomus. burda devlet zorunlu tutuyor 13. haftada tüm gebeler yaptırıyor ve devlet kendi karşılıyor. inşallah türkiye’ye de gelir bu tip makinalar
Evet ucretli 15 bin tl bandinda anladigim kadariyla. Turkiyede yapan lablar da var ama onlarda ayni ucreti aliyor sadece daha kisa surede sonucu cikariyor.

X