Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Çok üzüldüm. Ne denir bilemiyorum. Allah ailenize ve size sağlık sıhhat versin.

Kurtaj olucam.bebek kalbi durduğu için genetik teste gitmesi gerekir mi neden öldüğünü saptamak için?

Azarlamıyorum ki siz yanlış anlıyorsunuz sadece hepimizin biraz daha dikkatli olması gerektiğini söylüyorum. Kurduğumuz her cümle bir başkası farklı anlamlar ifade edebiliyor.

Bana da prilam verdi.gece 2tane iç dedi.iciyorum ama asla fayda etmiyor.
Benim doktorumda prilam yazdı canım 2 gündür kullanıyorum hayatım kurtuldu resmen
Kuzum hangi saatler de kullaniyorsun acaba.ben gece yatmadan 2tane içiyorum asla fayda etmiyor.

Bana da prilam verdi.gece 2tane iç dedi.iciyorum ama asla fayda etmiyor.

Kuzum hangi saatler de kullaniyorsun acaba.ben gece yatmadan 2tane içiyorum asla fayda etmiyor.
Bana yatmadan 2 tane al dedi.Gündüz bulantıların artarsa sabah ve öğlen birer tane daha al dedi.24 saat içinde maks 4 adet kullanabilirmişim.Umarım etki eder

Allah razı olsun canım dua et lütfen

Aynen dün ben omega ve bir tam avakado yedim olmayan kanama yine ortaya çıktı kesinlikle yemeyin kanı sulandırıyor sade zeytinyağııda aynı şekilde

Benim normal ile küçük arasındaydı ama resmen böyle ödemli gibi duruyor, büyük küçük olmasından ziyade. Ödem görüntüsünü sevmedim.
Kız ne güzle işte silikonlu gibi sexy durur
Evet arkadaşlar plansız oldu yani çocuk istemiyorduk oldu eşime dedim bir kaza bela getireceksin başımıza dedim ve getirdi ama kürtaja karar verdik
Hakkınızda hayırlısı olsun Allah pişman etmesin. Lütfen çok iyi düşünün bunun geri dönüşü yok

Ya inan ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzüldüm çok şükür ki bir çocuğun var Allah ona uzun sağlıklı ömür versin bu defter kapandı deme ama akışına bırak. Biz bir şeyleri çok istedikçe olmuyor genelde. Doğru zamanda bebeğin sana gelecek inşallah

Ben her gün yarım avokado yiyorum. Sanmıyorum ya ondan olduğunu
Avokadoyu nasıl yiyorsun? Ben normalde avokado seven biri değildim. İşte normal doğruyorum, tuz, karabiber, limon ekliyorum öyle yiyorum. Öyle tadı güzel oluyor sanki. Farklı bir önerin varsa açığım

Aynen dün ben omega ve bir tam avakado yedim olmayan kanama yine ortaya çıktı kesinlikle yemeyin kanı sulandırıyor sade zeytinyağııda aynı şekilde
Avokadoda yüksek omega 3 varmış. Şimdi nette arayıp gördüm. Bence avokado yine de yenebilir ama sanki abartmadan. Yine de bilemedim.

Avokadoyu nasıl yiyorsun? Ben normalde avokado seven biri değildim. İşte normal doğruyorum, tuz, karabiber, limon ekliyorum öyle yiyorum. Öyle tadı güzel oluyor sanki. Farklı bir önerin varsa açığım
Ben çok seviyorum ya , hamilelikten öncede evde kahvaltı yaptığım her gün yerim ben çatalla eziyorum , tuz ve zeytinyağı koyuyorum sadece. Peynirle falan yiyorum. Tost yaparsam tosta sürüyorum. Bazen akşamları tavuk yaparsam bu tarifi yapıyorum bu da çok güzel oluyor. Kişmiş koymuyorum sadece içerisine. Misafirim olursa onlar da bayılıyor.

Guacamole
https://www.ardaninmutfagi.com/yemek-tarifleri/mezeler/guacamole

Aşkım avakadoda kan sulandırıcı özelliğe sahio limonda. Benim gibi kanaması olanlar için daha tehlikeli

Avokadoda yüksek omega 3 varmış. Şimdi nette arayıp gördüm. Bence avokado yine de yenebilir ama sanki abartmadan. Yine de bilemedim.
Yok ben artık hepsini kestim kanamam durmuştu 3 gündür ilaç bile kullanmıyordum dün yedim limondur zeytinyağıdır avakadodur omegadır kanamam oldu hemen

Evet aynenn bendede yoksa bu göbeğin açıklaması olamaz

Bende yiyordum tiksinme geldi şimdi migdemi bulandırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…