Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Yok ben artık hepsini kestim kanamam durmuştu 3 gündür ilaç bile kullanmıyordum dün yedim limondur zeytinyağıdır avakadodur omegadır kanamam oldu hemen
İnşallah bir daha yaşamazsınız. Bende de rahimde kanama alanı var ama şükür hiç vajinal kanama yaşamadım. 2 haftadır da ultrasona girmiyorum tedirgin hissediyorum bazen. Rüyamda kanama falan görüyorum her ne kadar kendimi teskine çalışsam da.

Ben istediğim birçok şeyi alıyorum, yiyorum, sonra midemi yakıyor bir süre ondan tiksiniyorum. Bir döngü şeklinde ilerliyor. Artık erik sevmiyorum, sevsem de korkuyorum yemeye mesela, midemi yaktı. İnşallah bebekler sağlıklı olsun da dediğiniz çok doğru. Bir de sıcakta dışarı çıkmak da çok zormuş dün çıktım isim vardi. Mahvoldum. Karnım sıkışıyor bir yandan, sanki icerden yırtılıyor gibi hissettim bir süre sonra yorulunca. Güneşten de korkuyorum, hamileyken leke falan oluyormuş dikkat etmezsen. Hamilelik zor bir süreçmiş ama bebeklerimiz için değer gerçekten de.
Evet canım güneş kremi sürmek lazım ben alışık olmadığım için unutuyorum bazen AVM ye gidiyoruz hemen yoruluyorum sıcaklarda daha zor oluyor valla

Ben çok seviyorum ya , hamilelikten öncede evde kahvaltı yaptığım her gün yerim ☺️ ben çatalla eziyorum , tuz ve zeytinyağı koyuyorum sadece. Peynirle falan yiyorum. Tost yaparsam tosta sürüyorum. Bazen akşamları tavuk yaparsam bu tarifi yapıyorum bu da çok güzel oluyor. Kişmiş koymuyorum sadece içerisine. Misafirim olursa onlar da bayılıyor.

Guacamole
Guacamole
Bunu deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Avokadoyu nasıl yiyorsun? Ben normalde avokado seven biri değildim. İşte normal doğruyorum, tuz, karabiber, limon ekliyorum öyle yiyorum. Öyle tadı güzel oluyor sanki. Farklı bir önerin varsa açığım 😊
Yumurtaylada ve peynirledegüzel oluyo ama yumurta sevmezseniz
Domates salatası yapın zeytinyağı ekleyin azcılk avokado doğrayın çok leziz oluyo

Selam herkese , 9. haftamdayım, aralığın sonu yada ocağın ilk haftası tahmini doğum tarihimiz :)
Sizde haftalık doktor kontrolü kötü mü ? Ben çok endişeleniyorum, iyi mi bilmek istiyorum

Selam herkese , 9. haftamdayım, aralığın sonu yada ocağın ilk haftası tahmini doğum tarihimiz :)
Sizde haftalık doktor kontrolü kötü mü ? Ben çok endişeleniyorum, iyi mi bilmek istiyorum
Ben de 9+2 deyim bence bizim bebekler hele bir sezaryen olursa Aralık bebeği olacak. Ben ilk etapta haftalık gittim 2 kez ancak geriliyordum her doktora gittiğimde şimdi 2 3 haftada bir gidiyorum ve öyle düşünüyorum bundan sonrası için de. Doktor haftalık cagirmiyorsa bence 3 haftada bir gitmek kafi.

Ben haftalık gitmiyorum şuan 8.hafts içindeyim 7.hsftada gittim kalp atışını duyduk doktor 1 ay sonra çağırdi ☺️

Çok sık olur haftalık kontrol baslarda zaten dr gerekli gördüğü zamanlar çağırıyor onun dısında aylık kontrol yeterli içinizi rahatlatın inşallah sorunsuz sağlıkla kucağınıza alırsınız

Merhaba kızlar Rabbim çocuk ısteyen herkese nasip etsin hamile olanlarda sağlıkla kucağına alsın ınsallah
cinsiyeti listeye eklenenler olmuş nasıl öğrendiniz daha çok küçük bebişleriniz
Amin canım 🙏🏻 tablodakiler tahmini cinsiyetler ☺️ daha cinsiyet öğrenmedik , çok erken 🌸
Canım çekince yemezsem bisey olurmu acaba😅😅
Ya bir çatal bile olsa yemen lazım mutlaka diyorlar 🤷🏼‍♀️ tabi bu batıl inanç biraz da 😅 benim kv her aradığında canın bir şey isterse ye mutlaka diye tembihliyor 😂 eğer yiyemeyeceğin bir şeyse de 2 avucumu yalayıp göğsüme sürmeliymişim 😂😂😂 bu çok saçma bence 🙈🙈🙈

Ne zormuş, herşey yolunda mı iyi mi diye düşünüp duruyorum. Burda yazılanları okuyorum, kalbi duranlar , sonradan farkedenler derken iyice evhamlanıyorum.

Sizinle aynıyızz :)

11. haftada nipt testine karar verdik.
Ah evet , annelik çok stresli 😅 Hangi firmada yaptıracaksınız karar verdiniz mi ?

Ne zormuş, herşey yolunda mı iyi mi diye düşünüp duruyorum. Burda yazılanları okuyorum, kalbi duranlar , sonradan farkedenler derken iyice evhamlanıyorum.

Sizinle aynıyızz :)

11. haftada nipt testine karar verdik.
Merhaba nifty testi ücreti aldınız mı 🤗
Bundan 5 sene önce yaptirmiştim suan fiyatlar uçmuş olmali

Selaaam kızlar,çok aktif olamıyorum aşırı halsizlik uyku hali ve ara ara olan mide bulantılarım oluyordu. Bugün çok iyiyim niye iyiyim diye sorgulıyorum tabi ki 😂 cuma günü ilk doktor kontrolüm var çok heyecanlıyım umarım çok güzel haberler alırım da içim rahat eder bi süre 🫶🏻 bugün 7 haftalık olduk . Umarım sizlerde çok iyisinizdir 😊

X