Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
6 haftalığım niye verdi doktor bunu bilmiyorum eşimde doktorun bi bildiği vardır diyor çok arada kaldım
Banada dr um vinalac verdi folik asit için sandım ama bayağı bildiğin multivitamin gibi bir sürü takviye var içinde, ilk gebeliğim tüp bebekti öncesinde de multivitamin kullanıyordum gebe kalınca da kullanmaya devam ettim bi sorun olmadı

Merhaba, benim de tsh değerim aynı ben de 10 mg ilaç kullanıyorum kullanılması kullanılmamasından cok cok daha iyi diyorlar

Bende vinalac kullanıyorum ama 12. Haftadan sonra imom omega kullanacağım

Selam bizde bugün sata göre 7+1 cuma günü randevum var inşallah güzel haberler alırız

Herkese sağlıklı gebelik süreci dilerim
Benim sat 2 mayıs normalde tahmini doğum tarhi 6 şubat.Ama ocak sonu da olabileceği için burayı da takipteyim
folik asit olarak ne kullanıyorsunuz hanımlar henüz doktora gitmedim bu yüzden merak ediyorum.Ben folidays aldım eczacım önerdi.

Merhaba ben diofol kullanıyorum

Canım ne yaptınız , nasılsın ?

Hayırlı olsun canım folactive kullanıyorum ben

Canım merhaba nasılsın ? Bi gelişme var mı ?

bende folactive kullanıyorum
benim mide bulantım yok çok şükür en azından şimdilik göğüslerim çok hassas zaten fibrokistlerim var bu da çok normal çoğunlukla sağ kasığımda bazen de sol kasığımda ağrı var umarım bunlar da normaldir bendeki haberler bunlar

ben hala kalp atışını duyamadım geç döllenme olduğu için sat a göre geriden geliyorum bayramdan sonraya kaldı

cinnabon canım kese 4+3 görüldü kalp atışı için cuma randevum var

Cuma günü gideceğiz kalp atışı için canım heyecan dorukta sat ile uyumlu değildi onu da netleştiricez

Canım ben daha kalp atışını duymadım pazartesi gideceğim doktora, o gün duyarım inşallah

Ben ultrasona göre 4+6 da keseyi görmüştüm. Kalp sesi için henüz gitmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…