Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Valla ben kusmamak için tutuyorum kendimi şimdiye kadar 1 kere kustum. Sende kusmamaya çalış. Leblebi, çubuk kraker falan ye , sol yanına yat dinlen
evet doktorum bana da bulantı iyidir hcg'nin yükselmeye devam ettiğini gösterir ama kusmamaya çalış, limon vs dene demişti, bugün de bulantı yok diye endişeleniyorum, şu süreci sorunsuz atlatsak hepimiz inşallah

Kızlar günaydın , kişisel bakıma devam ediyor musunuz yüz yıkama jelleri tonik serum vs ben boşladım da ama yapmayı bırakınca yüzüm kötüleşiyor

Kızlar günaydın , kişisel bakıma devam ediyor musunuz yüz yıkama jelleri tonik serum vs ben boşladım da ama yapmayı bırakınca yüzüm kötüleşiyor
Ben sadece temizleme jeliyle yüzümü yıkıyorum o da güneş kremini çıkarmak için, tonik serum falan bıraktım hep. Ama doktor yönlendirmesi falan değil tamamen kendi pimpirikliliğim

Arkadaşlar mide bulantısını iyiye işaretmiş gibi düşünmeye çalışıyoruz ama arkadaşım 13 haftalık hamile ve şimdiye kadar hiç bulantısı olmadığını söyledi. Bu yüzden doktor iyiye işaret falan diye yazanları ciddiye alıp kafaya takmayın bulantısı olmayanlar. Aynı şekilde bir arkadaşım daha hiç bulantısı olmadan geçirdi hamileliğini ve çocuğunu kucağına aldı. Herkesin hamileliği aynı olmak zorunda değil.

Kizlar bu sabah bulantısı için napiyorsunuz ya çok kötü oluyorum her sabah başıma vuruyor hiç bisi görmek istemiyorum resmen her sabah böyleyiz enerjim düşüyor

doktorum bana acil 50 faktörlü güneş kremi önerdi, hamilelik lekeleri vs. için, şu an bb krem vs. hiçbir şey kullanmıyorum, sadece temizleyip güneş kremi sürüyorum dışarı çıkmadan bir süre önce, genelde günde iki kere, tavsiye ederim, yaza girdik zaten, açık koyu tüm tenlerde gerekli.

Kese şekline göre cinsiyet tahmini yapanlar neye göre yapıyor acaba ve kaç haftalık olması gerekiyor bebişin

Benim kanama alanım varmış Dr gösterdi bak burda dedi.cogu şeyi yasakladı.yolculuk fln yasak.
Yüksek olması dert düşük olması dert doktora mutlaka hatırlat canım bebeğin gelişimi için bu tsh hormonu önemliymiş
Düşük olduğunda da düşük yaşama riski varmış .ya oğlumda ki sonuclarima da baktım onda da düşükmüş ama sınır altında değilmiş yani.
Ben o belden vurulan iğneden çok korkuyorum valla o yüzden genel anestezi istiyorum
Bende çok korkuyorum igneden bide bende aşırı mide bulantım oldu belden uyusturmada.karnim ağrıdı.dr un dokundugunu hissettim.o yüzden belden istemiyorum ama genel anezteside de zorlanır miyim bilmem.apandisit amelyati oldgumda Dr demişti eğer ilerde genel aneztesili sezeryan falan olursan druna söyle gırtlak yapın farklı demişti.ondan da çok korkuom .napcam bilemedim
Abi çok yiyorum ya kusup canım biley istemesin istiyorum ya bide hep bu anı bekledim biliyo musun bu belirti olur mu diye yıllarca bekledim çok tuhaf ama insan midesi bulansın istiyor o belirtileri ararken
İsteme bence.cok kötü bsy.5haftaliktan beri bulanıyor çıkarıyorum 8i geçtik hala var.hayat kalitem bozuldu resmen.
Güzel hamişler duaniza ihtiyacim var allahım tekrar bana da yaşatsın hamilelik bebişlerim kanama işe gitti .kürtaj oldumlütfen benim için dua edin olur mu
Geçmiş olsun cnm.allah tez zamanda sağlıklı bebekler nasıp etsin inşallah benim de ilk bebeğim kurtajdi.10ay sonra oğluma hamile kaldım .tabi 10ay uzun belki ama o sıra pandemi donemydi memlekete annemlere gelmiştik 3 ay gibi bir süre o sıra deneme şansımız yoktu.gecen Ekim ayında bidaha kaybim oldu aşırı kanamalı geçiyordu kese gelişmedi bebek olusmadi falan.yani insanoğlunun başına herşey gelir.uzulme sakin.2ay sonra tekrar denemeye baslarsin.ama rahmin toparlansin hemen düşünme bence.bide ikizdi sanırım senin.

Herkese selamlar kızlar benim ilk gebeliğimde hiç bulantı kusma olmamıştı ama bundan oluyor yani bulantı bi kıstas değil bunu dert etmeyin. ayrıca ilkinde gebelik şekerim vardı son ay insülin kullandım bunda şu an yok ama yüksek kiloyla hamile kaldım diyetisyene başladım ama tam uyum sağlayamadım biraz moralim ondan bozuk ilerleyen zamanlarda sorun yaşamamak için dikkatli ilerlemek lazım birde benim memede fibroadenom vardı inanılmaz ağrı yapıyor aranızda yaşayan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…