Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Ben de ben dee valla sırf o yüzden
Yalnız değilmişim
Dogum allah kolay etsin ya bende aklima gelince korkuyorum :)
Amin Allah kolaylık versin bizlere. Benim daha önce ikiz gebeliğim vardı 6. Ayda erken doğum yaptım. Suni sancılarla hiç anestezi almadan eski Türk filmlerindeki gibi bağıra bağıra doğum yaptım 1 saat 45 dk arayla 2 kere. Sonrasında gene anestezi vermeden içeriyi temizlemek adına kürtaj yaptılar bağırttıra bağırttıra. Bende çok büyük travma oldu hem iğneden korktuğum için , hem o anları görmek istemediğim için genel anestezi istiyorum kesinlikle. Bu konuda ısrarcı olacağım doktoruma

Bu arada kanaması olan arkadalar kan sulandırıcı şeylere bakın internetten ve tüketmemeye çalışın onlarda kanama yapıyor

Valla ben kusmamak için tutuyorum kendimi şimdiye kadar 1 kere kustum. Sende kusmamaya çalış. Leblebi, çubuk kraker falan ye , sol yanına yat dinlen
Abi çok yiyorum ya kusup canım biley istemesin istiyorum ya bide hep bu anı bekledim biliyo musun bu belirti olur mu diye yıllarca bekledim çok tuhaf ama insan midesi bulansın istiyor o belirtileri ararken

Canım bebişler gitti6hafta 3 günlükken lütfen dua et olur mu insallah en yakin zamanda tekrar hamile kalabilirim

Canım Ocak ayı anneleri,adayları,ben bebişlerimi
Kaybettim.malesef kanamam oldu ve kürtaj olmam gerekti.insallah bir an önce tekrar hamile kalirim.lütfen dua edin olur mu
Canımmm çok üzgünüm senin için lütfen çok fazla hırpalama kendini rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah

Evet evet canım,bildiğin sıvı gibi bir kanama geldi Alttan sıcaklık hissettim bu ne dedim.acil yakinlarda kadın doktoru vardi.oraya gittiğimde kadin düşük yapiyorsun dedi.parça gelmişti az az hemen aldı..dua et olur mu canım insallah tekrar kalabilirim.

Canım çok üzüldüm ama bizim büyükler düşüğün ayağı içerde kalır arkası hemen gelir derler inanıyorum senin de hemen olacak inşallah sen moralini yüksek tut hiçbirşey sebepsiz değil vardır Rabbimin bi bildiği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…