Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Merhaba, benim de ilk hamileliğimi öğrendiğimde 4.5 çıktı. Sonra bikaç gün sonra tekrar ettirdi doktor, 3.9 çıktı. Hamileliğin başında çok dalgalanmalar olabiliyor, 15 gün sonra tekrarlayalım dedi. İlaç vermedi. Sadece ilave 100 mikrogram selenyum takviyesi tavsiye etti, selenyum tsh i düşürüyormjş. Ama zaten kullandığım folik asit takviyesinde de 100mikrogram selenyum varmış, o zaman bişey kullanma ek dedi. 15 gün sonra da 2.32 çıktı. İlaç başlamıza gerek yok dedi. Ayda bir yine tsh ölçtürürsün dedi. Böyle bende durum

34 yaş
İlk çocuk
İzmir
Sat:26 nisan
Tahmini doğum tarihi:30 Ocak 2025
Kese görünümü : 5
Kalp atışı 10 Haziran

Teşekkür ederim eklerseniz sevinirim

Ben de genel anestezili istiyorum nasipse komple bitirsinler uyandırsınlar beni

Evet erkek

Yoo benim arkadaşım oldu valla. O bir tercih bence. Ben mesela panik atak anksiyete herşey var. O esnada tansiyonum fırlayacağına kaygıdan bayıltmaları daha doğru bence
Bende ayni seyi ayni sekil düşünüyorum demek hastaneden hastaneye degisiyor olabilir bebege narkoz gecmesin diye yapmak istemiyorlar bu sefer bende kesinlikle isteyemem spinal tutmadi bende misal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…