Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Herkesin vücudu hormonları farklı tepki veriyor genetikle alakalı bence bu durum benim ara sıra oluyor herzaman değil

Hanımlar selamlar, ben en son 29 Mayısta doktora gitmiştim. Kese ve yolk sac görünmüştü.
İzinde olacağı için 4ünde ya da 10 unda gel demişti kalp atışı için. Ben bu aksama randevu buldum. Tabi şuan zaman geçmiyor Aklıma takılan birşey var. Beta hcg arttığı zamanlardaki gibi adete benzer kramplarım mevcut bir haftadır. Sizce ters birşey olsa kötü bir belirti yaşar mıydım.

merhaba herkese ben de yeni hamileyim. Doktorum elenatal 2 verdi. İlk trimesterda kullananlar var mı, kimisi kullanılmaz diyor emin olamadım ben

Canım Ocak ayı anneleri,adayları,ben bebişlerimi
Kaybettim.malesef kanamam oldu ve kürtaj olmam gerekti.insallah bir an önce tekrar hamile kalirim.lütfen dua edin olur mu
Çok geçmiş olsun Allah sabır versin.Benim de bir düşüğüm var malesef .Şimdi 8 küsür haftalık hamileyim.Biliyorum psikolojik olarak zor bir süreç rabbim sana da sağlıcakla gelecek bir bebiş nasip etsin

Canım bebişler gitti6hafta 3 günlükken lütfen dua et olur mu insallah en yakin zamanda tekrar hamile kalabilirim
Offf , çok üzüldüm çokkk tekrar olur canım o konuda endişelenme , keşke böyle olmasaymış ama bu dünya da rızkları yokmuş dualarım seninle. Allah en kısa zamanda evlat sahibi olmayı nasip etsin sana

merhaba herkese ben de yeni hamileyim. Doktorum elenatal 2 verdi. İlk trimesterda kullananlar var mı, kimisi kullanılmaz diyor emin olamadım ben
Doktor bana Omepa-Vm vermişti. Başka bir doktora sordum şu anda takviye önermiyoruz dedi. Başka bir doktor da omega kanama yapabilir sende zaten düşük riski var önermiyoruz dedi. Hatta ben kendisine sorunca mükemmel, iyinin düşmanıdır, bu nedenle takviye kullanma şu anda 3 aydan sonra bakarız dedi.

Kramplar ara sıra oluyor ben 8.haftadsyim hala oluyor korkma normal bence kötü şeyler düşünme rahim büyüdükçe böyle oluyor bence

Güzel hamişler duaniza ihtiyacim var allahım tekrar bana da yaşatsın hamilelik bebişlerim kanama işe gitti .kürtaj oldumlütfen benim için dua edin olur mu
canım benim, kocaman sarıldık, aynısını ben de yaşadım, inşallah inşallah en kısa zamanda acını unutturacak sağlıklı bir gebelik ve bebek gelir sana, bol şans!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…