Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Ben de gunde 2 tane aliyorum ama bana doktorum ikisini de gece yatarken almami soyledi bir doktorunuza danisin bu sekilde daha cok fayda gorebilirsiniz.
Kizlar bir de bu fitilden dolayi ben gun icinde afedersiniz idrara ciktigimda beyaz parcalar goruyorum sizde de oluyo mu yoksa ben mi dogru uygulayamiyorum
Benimde aynı şekilde oluyor canım idrarda beyaz toz gibi

Kızlar şimdi mm hesabına göre benim kese 12.3 mm yani 1.23 cm. Bukadar büyüdüğüne göre bebişin görünmesi gerekmez miydi? Cuma günü betam 2320 ydi diğer günler arttığı gibi arttıysa şuan 10000 veya üstüdür betam çarşambaya giriyoruz artık özele gitsem bebek görünmez mi?

Kızlar şimdi mm hesabına göre benim kese 12.3 mm yani 1.23 cm. Bukadar büyüdüğüne göre bebişin görünmesi gerekmez miydi? Cuma günü betam 2320 ydi diğer günler arttığı gibi arttıysa şuan 10000 veya üstüdür betam çarşambaya giriyoruz artık özele gitsem bebek görünmez mi?
Görünmedi mi canım kacirdim ben orayı gittinmi kontrole

Görünmedi mi canım kacirdim ben orayı gittinmi kontrole
Yok canım doktor bebeği görmek için daha erken dedi. Kesen gayet güzel oluşmuş konumu güzel etrafında kanama alanı yok dedi 2 hafta sonra gel bakalım dedi. Ama işte sabırsızlık dayanamıyorum ki acaba özele gidip vajinal ultrason mu yaptırsam diyorum.

Yok canım doktor bebeği görmek için daha erken dedi. Kesen gayet güzel oluşmuş konumu güzel etrafında kanama alanı yok dedi 2 hafta sonra gel bakalım dedi. Ama işte sabırsızlık dayanamıyorum ki acaba özele gidip vajinal ultrason mu yaptırsam diyorum.
Benimde dün 5+6 gözükmedi doktorda erken daha dedi oğlumda beta çok yüksekti ona rağmen 7.haftada görmüştük, siz kaç haftadasınız

☺️Kaç haftaliksin şuan bekle ben keseyi gördüğümde bebek falan bişey demisti sadece keseyr baktı bekledim bugün gördük kalp atışını duyduk 7+1 çok şükür ☺️

Benim 5 haftada 1.2 cmdi bebek gözükmemişti yolk sac vardı şimdi yarın kalp atısına gitcez inş bişeyler görürürzz

Bende 5. Haftada gördüm keseyi karından , 9.2 mm ydi , doktor 6. Haftada kese ortalama 16 mm oluyor karından 7. Haftada net duyarız kalbi dedi . Bence acele edip vajinadan hiç baktırmayın ben ne zaman muayne olsam kanama oluyor vajinadan o yüzden hiç elletmiyorum

X