2025 Nisan anneleri

Tünaydın anneler ve bebekleri benden henüz Bi gelişme yok sabah ilk idrarla yaptım bişey çıkmadı. Predictor early sipariş verdim öğleden sonra gelir varsa onda çıkabilir bugün. Hayırlısı bakalım. Siz nasılsınız? Aranızda doktor randevusu alan var mı?
İyi akşamlar 🤗. Ben gittim doktora D vitamini falan yazdı. İlkim düşükle sonuçlandığı için ilişkiyi yasakladı. Çünkü biraz lekelenmeye başlamıştım ama 1 gün sürdü. 2 hafta sonra ultrason yaparak tekrar gelmemi istedi. Vücudumda kırıklık var, sıcak süt ve pekmez içiyorum. Limon tüketmeye çalışıyorum. Öyle durumlar. Sen nasılsın? Tarih yaklaştıkça heyecanın daha da artıyordur 🥰

Herkese merhaba öncelikle 15 temmuz günü 312 ile 2 haftalık hamile olduğumu ogrendim 16 temmuz doktor kontrolünde herhangi bir problem olmadığını söyledi ancak akşam üzeri hafif kanamayla hastaneye basvurdum bu arada düşük olmaması için iğne vuruldum beta hcg değeri 162 oldu daha sonra hastanede bir gece yattım kanamam vs kesildi 17 temmuz 126 çıktı beta hcg 18 temmuzda geri 130 olarak göründü sizce bu gebelik düşükle sonuçlanır mi bu arada sürekli yatıyorum
Merhabalar, çok gelmiş olsun. Bol bol dinlenin lütfen ve doktor kontrolleni ihmal etmeyiniz. İnşallah rabbim hayırlısı ile nasip etsin. İnşallah dua edelim. 🤲🏻🥰

herkese merhabalar. Öncelikle hamileliği kesinleşmiş arkadaşlarımız inşallahhh sağlıklı bir şekilde evlatlarını kucaklarınıza alırsınız. Bu yolda ümitle bekleyenlere ise rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah. Bende 2 düşük yaşadım tsh değerlerim çok dengesiz ve haşimato hastasıyım. Şu an yine sanırım hamileyim daha günüme 4 gün olmasına rağmen dün dayanamayıp test yaptım ve silikte olsa 2. çizgiyi gördüm. ama o kadar korkuyorum ki aynı şeyleri yaşamaktan sevinemiyorum bile şu an. umarım bu defa sağlıklı ilerler hepinizin duasına talibim.

herkese merhabalar. Öncelikle hamileliği kesinleşmiş arkadaşlarımız inşallahhh sağlıklı bir şekilde evlatlarını kucaklarınıza alırsınız. Bu yolda ümitle bekleyenlere ise rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah. Bende 2 düşük yaşadım tsh değerlerim çok dengesiz ve haşimato hastasıyım. Şu an yine sanırım hamileyim daha günüme 4 gün olmasına rağmen dün dayanamayıp test yaptım ve silikte olsa 2. çizgiyi gördüm. ama o kadar korkuyorum ki aynı şeyleri yaşamaktan sevinemiyorum bile şu an. umarım bu defa sağlıklı ilerler hepinizin duasına talibim.
Allah hayırla tamamına erdirsin canım bende hasimato hastasıyım zaten kullandığın bir ilacın yok mu şuanda

Allah hayırla tamamına erdirsin canım bende hasimato hastasıyım zaten kullandığın bir ilacın yok mu şuanda
ilaç kullanıyorum 7 aydır ama sürekli ilacımın dozu değiştiriliyo düzene girmediği için değerlerim. tsh 2- 2,5 isityo doktorum fakat ya çok yüksek ya da sıfırlanıyor. antikor değerlerim zaten çok yüksek onlara bakmıyo artık düşük ya da yüksek olması bişeyi değiştirmiyo dedi

ilaç kullanıyorum 7 aydır ama sürekli ilacımın dozu değiştiriliyo düzene girmediği için değerlerim. tsh 2- 2,5 isityo doktorum fakat ya çok yüksek ya da sıfırlanıyor. antikor değerlerim zaten çok yüksek onlara bakmıyo artık düşük ya da yüksek olması bişeyi değiştirmiyo dedi
Detaylı baktirdiniz mi endokrinoloji bölümüne birde troidler icin yapılan bi diyet var yani kesilmesi gereken gıdalar filan onu denediniz mi yani ilacın ayarlanamamasi enteresan geldi bana

Ben hamilelikte kullandım 50 mg benim degerlerimi normal seviyede tutmaya yetmişti tabiki herkesin durumu farklıdır. Ama doz ayarlanamamasi farklı geldi

İyi akşamlar elimde artımed erken gebelik testi vardı 3 tane yaptım 3ü de çift çizgi çıktı ama güvenmeyip predictor aldım o tamamen negatif çıktı. Adetime 5 gün kaldı acaba artımed predictor den daha hassas olabilir mi?
20240720_222428.jpg

Ben hamilelikte kullandım 50 mg benim degerlerimi normal seviyede tutmaya yetmişti tabiki herkesin durumu farklıdır. Ama doz ayarlanamamasi farklı geldi
Ben şu an hafta içi 125mg hafta sonu 100mg kullanıyorum. Düşük yaptığım zamanlar bi anda çok yükseliyor başa dönüyoruz sürekli

İyi akşamlar elimde artımed erken gebelik testi vardı 3 tane yaptım 3ü de çift çizgi çıktı ama güvenmeyip predictor aldım o tamamen negatif çıktı. Adetime 5 gün kaldı acaba artımed predictor den daha hassas olabilir mi?
Eki Görüntüle 3455227
Yani çokta net çıkmış gerçekten bide sabah İlk idrarla yapmayı denesen çıkar mi acaba heyecan yaptım kiz

Eki Görüntüle 3455227
Gördüm gördüm çizgiyi 😃. Bence aynı test bile olsa fark ediyor. Ben art arda 3 tane aynı testten yapmıştım gittikçe silikleştiler. Sonra boş verdim çünkü moralim bozuluyordu. Bu sabah tekrar yaptın mı?

Günaydın kızlar 🥰 bende arada sol kasığımda hafif sancı oluyor ve bacağıma kadar hissediyorum. Uzanınca geçiyor gibi. Özellikle yemek yedikten sonra oluyor. Korkulacak bişey yok, değil mi?

Günaydın kızlar 🥰 bende arada sol kasığımda hafif sancı oluyor ve bacağıma kadar hissediyorum. Uzanınca geçiyor gibi. Özellikle yemek yedikten sonra oluyor. Korkulacak bişey yok, değil mi?
Bu dönemlerde kasik ağrıları bebeğin büyüyüp geliştiğine alâmet diye okumuştum anormal değil yani

Gördüm gördüm çizgiyi 😃. Bence aynı test bile olsa fark ediyor. Ben art arda 3 tane aynı testten yapmıştım gittikçe silikleştiler. Sonra boş verdim çünkü moralim bozuluyordu. Bu sabah tekrar yaptın mı?
Predictor de görseydik tamam derdim ama artımed olunca hiç sevinemedim canım. Belki de yoktur ben de gebelik ben öyle sanıyordum ama hiç belli olmaz bu işler. Bugün biraz karamsarlık şimdi temizlik yapacağım baya Bi kafam dağılsın.:)))

Sen genel olarak ağır iş yapma madem kuzum az birşey yaparsan da hemen akabinde uzan dinlen bebeğimiz sağlıcakla büyüsün annesi

Predictor de görseydik tamam derdim ama artımed olunca hiç sevinemedim canım. Belki de yoktur ben de gebelik ben öyle sanıyordum ama hiç belli olmaz bu işler. Bugün biraz karamsarlık şimdi temizlik yapacağım baya Bi kafam dağılsın.:)))
Karamsarlık bende de arada gelip gidiyordu. Adetim 1 gün gecikince test yaptım daha da silik çıktı 😂 sonra hcg değere bakınca emin oldum ben de. Üzerinde çok düşünüp takılınca da olmuyor diyorlar. Seni mutlu eden, dikkatini dağıtan şeyler yap. Güzel şeylere bak, komedi izle ☺️. İyi gelir. Ben dün renkli kalem ile boyama kağıdı aldım. Rengarenk şeyleri görünce içim açılıyor.

X