2025 Nisan anneleri

Yükselir Allah in izniyle canım. 2 günde bir artış mi takip edeceksin. Doktorun varsa onunla bir irtibata geç istersen
Hayır canım hiç öyle yapmayacağım evde kaset test yapıcam hergün çizginin koyuluğundan anlarım ben artışı. Aynı marka testten var elimde mesela dün yaptığıma göre bugünkü daha belirgin. Bi de adet öncesi çok artmıyormuş değer adet günü geçince birden artarmış nasipte varsa .

Kızlar kusura bakmayın burayı bayağı ihmal ettim. HCG nin azalarak arttığını görünce bunalıma girdim. İnternete baktıkça daha kötü oluyordum ve lekelenmelerim başladı. Pogestan verdi doktor. Şimdi bir anda akıntım başladı. Ultrasona gidiyorum. Dua edin benim için ne olur. İnşallah bebeğim benimledir. 🤲🏻

Kızlar kusura bakmayın burayı bayağı ihmal ettim. HCG nin azalarak arttığını görünce bunalıma girdim. İnternete baktıkça daha kötü oluyordum ve lekelenmelerim başladı. Pogestan verdi doktor. Şimdi bir anda akıntım başladı. Ultrasona gidiyorum. Dua edin benim için ne olur. İnşallah bebeğim benimledir. 🤲🏻
Yeni gördüm mesajını nasılsın canım son durumun ne umarım iyisindir sende bebiste

Yeni gördüm mesajını nasılsın canım son durumun ne umarım iyisindir sende bebiste
Canımmmm, teşekkür ederim sorduğun için. İyiyiz çok şükür. Bebeğimle rahim duvarı arasında küçük kanama alanı oluşmuş. Daha sonra durmuş ve kuruyan kanlar düşmüş. 2 hafta ev işleri yapma, sadece uzan ya da otur dedi. HCG değerlerim de yükselmeye başlamış çok şükür. Allaha binlerce şükürler olsun miniğim bizimle 🤲🏻

Sen be yapıyorsun? Yorulmuyorsun değil mi? Bulantıların devam ediyor mu?

Canımmmm, teşekkür ederim sorduğun için. İyiyiz çok şükür. Bebeğimle rahim duvarı arasında küçük kanama alanı oluşmuş. Daha sonra durmuş ve kuruyan kanlar düşmüş. 2 hafta ev işleri yapma, sadece uzan ya da otur dedi. HCG değerlerim de yükselmeye başlamış çok şükür. Allaha binlerce şükürler olsun miniğim bizimle 🤲🏻

Sen be yapıyorsun? Yorulmuyorsun değil mi? Bulantıların devam ediyor mu?
Çok sevindim canım kendine dikkat et. Bende yorulamiyorum o kadar fazla bulantım varki günüm pert oluyor. Cocuklada ilgilenemiyorum üzülüyorum kafamu yastiktan kaldıramıyorum

Merhaba bende hamileyim 6 haftalık olacağız
2025 bisan annelerinin iki grubumu var ben editörün kurduğu diğer grubu takip ediyordum

Çok sevindim canım kendine dikkat et. Bende yorulamiyorum o kadar fazla bulantım varki günüm pert oluyor. Cocuklada ilgilenemiyorum üzülüyorum kafamu yastiktan kaldıramıyorum
Canım, dikkat et kendine. İnşallah miniğimiz büyüyünce geçer, önemli olan Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. 8 aycık kaldı 🙃.

Günaydın kızlar nasılsınız? Yeni gelen hamile arkadaşlar da hoşgelmiş. Günler nasıl geçiyor değil mi ilk geldiğimde adetime 9 10 gün vardı da ben hissediyordum testlerde gölge var falan diyordum. Şimdi adetim geçeli 6 gün oldu.

Merhaba sizin yaklaşık 5.5 6 haftalık olmuş maşallah doktora baksa çok rahat görür kesenizi. Hayırlı uğurlu olsun😇
Karindan göremedi keseyi vajinal baktı çok küçük daha dedi haftasını da söylemedi benimde kafam karıştı geç döllenme olabilir dedi ama değerim de yuksek , üç gün önce 675 di dün 3100 olmuş

Son düzenleme:
X