2025 Nisan anneleri

20240721_203945.jpg
bunda varsa vardır miratech bu çok güvenilir.

Ya iştahım yok, midem küçülmüş. Yemek yemezsem de çocuk beslenmez korkusundan fazla yemek yemiş oluyorum o da sanırım ağırlık yapıyor
Canım bebek zaten ilk 3 ay senin depolardan besleniyor kendini zorlama ama tabi güçsüz kalacak kadar da aç kalma mideni yorma

Canım benim çok teşekkür ederim amin hepimiz yavruları Allaha emanet olsun sağlıcakla büyüsünler. Sen nasılsın var mı gelişme ne zaman doktora gidiyorsun?
Amin canım. Bende bulantılar hafiften başladı 5 Ağustosa randevu aldım kadın doğumdan 7 haftalık olursa daha Garanti olur diye düşündüm çünkü buradaki cihazlar eski baya küçükken görmeyedebilir alttan muayene olmaktan da hiç hoşlanmıyorum onun icin biraz büyüsün dedim sen ne zaman gideceksin doktora

Amin canım. Bende bulantılar hafiften başladı 5 Ağustosa randevu aldım kadın doğumdan 7 haftalık olursa daha Garanti olur diye düşündüm çünkü buradaki cihazlar eski baya küçükken görmeyedebilir alttan muayene olmaktan da hiç hoşlanmıyorum onun icin biraz büyüsün dedim sen ne zaman gideceksin doktora
İyi yapmışsın canım. Ben de 11 gün sonrasına Bi randevu aldım o zaman gideceğim nasipse. Bulantıların hayırlı olsun canım sağlık göstergesi sonuçta.

X