2025 Nisan anneleri

Hepinize iyi akşamlar valla günler benim için de geçmek bilmiyor gibi 7 gün kaldı adete 5 kala varsa çıkar testlerde zaten . Arada test yapıyorum ama buraya koyacağım görünürlükte bir çizgi yok henüz gölge şeklinde çıkıyor anca çıplak göz görür yani. Kendimi Nisan annesi olacakmışım gibi buraya ait hissediyorum nedense hatta bugün sizlerin de bebeklerine dua ettim aklıma geldiniz.
Nasıl hissediyorsunuz var mı farklı belirtiler daha arken ama her bünyeye göre de değişir.

Hadi bitane koyuyorum bakın bakalım

Eklentiler

• 20240718_190733.jpg
    20240718_190733.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 45
Hepinize iyi akşamlar valla günler benim için de geçmek bilmiyor gibi 7 gün kaldı adete 5 kala varsa çıkar testlerde zaten . Arada test yapıyorum ama buraya koyacağım görünürlükte bir çizgi yok henüz gölge şeklinde çıkıyor anca çıplak göz görür yani. Kendimi Nisan annesi olacakmışım gibi buraya ait hissediyorum nedense hatta bugün sizlerin de bebeklerine dua ettim aklıma geldiniz.
Nasıl hissediyorsunuz var mı farklı belirtiler daha arken ama her bünyeye göre de değişir.
Allah razı olsun rabbim sanada bu ay hayırlı bebis nasip etsin

Ayyy İnşallah hepimiz dualarda buluşalım 🤲🏻
canım, testlere de çok güven olmaz hele de erken dönemlerde. Bende de çoooook silik çıkmıştı ilk testim, adetime 3 gün varken. Sonra işte hcg falan derken kesinleşti. Bu dönemin de ayrı heyacanı var ☺️

Benimkiler de soldan sağa, sağdan sola koşar gibi biraz kramp giriyor bazen. Özellikle ayakta çok kaldıysam. Kaynanama söylememiştim. Artık evin işlerini o devraldı 🤭. Hepimiz İnşallah en hafif şekilde geçiririz. Bir yandan da tadını çıkarmak lazım, insanlar üzerine titriyorlar 👸🏻

Tünaydın anneler ve bebekleri benden henüz Bi gelişme yok sabah ilk idrarla yaptım bişey çıkmadı. Predictor early sipariş verdim öğleden sonra gelir varsa onda çıkabilir bugün. Hayırlısı bakalım. Siz nasılsınız? Aranızda doktor randevusu alan var mı?

Bence yarın ilk idrarla yap daha net olur. Ben 2 hafta sonraya randevu almayi düşünüyorum gerçi 15 günden önce randevu bulunmuyor kadın doğuma

Herkese merhaba öncelikle 15 temmuz günü 312 ile 2 haftalık hamile olduğumu ogrendim 16 temmuz doktor kontrolünde herhangi bir problem olmadığını söyledi ancak akşam üzeri hafif kanamayla hastaneye basvurdum bu arada düşük olmaması için iğne vuruldum beta hcg değeri 162 oldu daha sonra hastanede bir gece yattım kanamam vs kesildi 17 temmuz 126 çıktı beta hcg 18 temmuzda geri 130 olarak göründü sizce bu gebelik düşükle sonuçlanır mi bu arada sürekli yatıyorum

Bence yarın ilk idrarla yap daha net olur. Ben 2 hafta sonraya randevu almayi düşünüyorum gerçi 15 günden önce randevu bulunmuyor kadın doğuma
Ben siz mesaj atmadan yaptım ama bişey çıkmadı bakalım yatın belki herşey değişir. Ben izmirde olduğum için Bi tanıdığım yok canım bu arada keşke olsaydı .

Herkese merhaba öncelikle 15 temmuz günü 312 ile 2 haftalık hamile olduğumu ogrendim 16 temmuz doktor kontrolünde herhangi bir problem olmadığını söyledi ancak akşam üzeri hafif kanamayla hastaneye basvurdum bu arada düşük olmaması için iğne vuruldum beta hcg değeri 162 oldu daha sonra hastanede bir gece yattım kanamam vs kesildi 17 temmuz 126 çıktı beta hcg 18 temmuzda geri 130 olarak göründü sizce bu gebelik düşükle sonuçlanır mi bu arada sürekli yatıyorum
Hoşgeldiniz merhabalar ben bu grubun henüz hamile olmayan üyesiyim beklemedeyim daha . Sizin durumunuz biraz riskli ama inanın nasibi varsa her türlü tutunur bebeğiniz gebeliğiniz de devam eder. Eğer Bi sorun varsa evet düşme ihtimali bazen sizin hayrınız için de olabilir hani genetik sorunlardan ötürü diyorum. Siz şimdilik dinlenin ilk kontrolde bizi bilgilendirin size buradan destek olalım biz. Hayırlı akşamlar diliyorum.

Öncelikle geçmiş olsun. Ama benim bildiğim sağlıklı bir gebelikte beta iki günde bir 2 katına çıkmali bu şekilde düşüşler maalesef sağlıklı bir gebelik olmadığını gösteriyor gibi siz yine de doktorunuza danışın. Allah hayırlı bir evlat nasip etsin hepimize

X