2025 Nisan anneleri

Testleri internetten ucuza alıp stok yaptığım için elimde bolca test var ara ara yapıyorum🤭bugün aynısından 3 tane yaptım 3 ünde de bölge görüyorum ben daha önce hiç görmemiştim. Bakalım yarın sabah yapayım bitane daha o zaman belli olur. Biliyorum erken ama resmen hobim oldu benim test yapmak bu ay moralimi debozmuyırum zaten erken olduğu için. Beni düşündüğün için teşekkür ederim🥰
Ben de senin gibi her gün yapıyordum. Eşim diyordu ki artık hobi yaptın kendine 😂😂😂

Ne demek 😇 bu dönem aralığında moralini korumak önemli. Etkilenmiyorum diyorsan onun heyecanı ayrı tabi 😀

Ben yaklaşık 6 aydır deniyorum olsun diye 6 aydır da folik asit kullanıyorum zaten bir zararı yok siz de bence bugün alın eczaneden içmeye başlayın doktor da iyi yapmışsın derbüyük ihtimalle ilk kontrole gittiğinizde. Bir de ne olur ne olmazdoktor için çok beklemeyin bana kalırsa çünkü bazen düşük tehlikesi görürlerse Progestan verip bebeği korumaya alıyorlar.
İvit 🙈 ben de 40 gün önce başladım 🙃. Teşekkür ederim, çok düşüncelisin 😘

Siz deneyimlisiniz, ufak sıra dışı belirtilerin vs sizi korkutma ihtimali düşüktür 🙈. Biz yeni olduğumuz için ufak bir akıntı olsun hemen panikliyoruz, dolayısı ile içimizi rahatlatacak sonuç hcg. Sanki düzenli yükselirse herşey yolundaymış gibi gelecek 😃.
Evet deneyimliyim ama ben ilk bebeğimi 36+4te kaybettim emin olun bende en az sizin kadar korkuyorum ama elimden birşey gelmez o yüzden tevekkül etmeye çaba gösteriyorum kaybedeceksem erken kaybetmek daha az acı verir diye düşünüyorum kendi açımdan

Ben de senin gibi her gün yapıyordum. Eşim diyordu ki artık hobi yaptın kendine 😂😂😂

Ne demek 😇 bu dönem aralığında moralini korumak önemli. Etkilenmiyorum diyorsan onun heyecanı ayrı tabi 😀
Yani zevkli geliyor bana da. Ara da gidip bakıyorum çizgi çıkmışmı falan diye . Az önce kargo geldi softec diye Bi marka şimdi gidip Bi onu yapayım diyorum bakalım neler göreceğim😁

Kızlar şimdi bi bakın sanki bu testte daha belirgin fotoğrafta da gözüküyor. C nşn yakınında renksiz çizgi var ikinci çizginin olması gereken yerde .

Eklentiler

• 17211252054367453212817769289351.jpg
    17211252054367453212817769289351.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 64
Kuzu bu kadar yakın olmaması gerekiyor.
Fotoğrafta ki o yakın gölge değil canım onun yanında ince çizgi var ama haklısın buraya yüklenince kalite düşüyor belli olmuyor ben görüyorum gözümle. Hadi bakalım başka yapmayım ben 2 gün bekleyim inşallah size daha net çizgiler yollarım dua edin hamileler benim için de.

canlı olarak başka birine gösterdin mi hiç?
Sizden başka kimseye bişey demiyorum daha vakit olduğu için. Ama ben çok test yaptığım için artık gözüm çizgi olunca hemen yakaladı bugün. Kuruma falan da değiller hemen çıktı bu gölgeler bakalım artık hepimiz beklemedeyiz siz bebeğiniz büyüsün diye ben de acaba var mı diye.

Evet deneyimliyim ama ben ilk bebeğimi 36+4te kaybettim emin olun bende en az sizin kadar korkuyorum ama elimden birşey gelmez o yüzden tevekkül etmeye çaba gösteriyorum kaybedeceksem erken kaybetmek daha az acı verir diye düşünüyorum kendi açımdan
Dualarımız sizinle iyi düşünün iyi olsun bu sefer hayal kurun buraya bebeğiniz doğmuş fotoğrafını gösteriyorsunuz bize . Allaha emanet olun 😇

Sizden başka kimseye bişey demiyorum daha vakit olduğu için. Ama ben çok test yaptığım için artık gözüm çizgi olunca hemen yakaladı bugün. Kuruma falan da değiller hemen çıktı bu gölgeler bakalım artık hepimiz beklemedeyiz siz bebeğiniz büyüsün diye ben de acaba var mı diye.
İnşallah kuzu bir dahaki daha net çıkar. 😇

X