Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam, benim yaklaşık bir saat önce Kahve rengi kanama gibi bişey başladı biraz peçeteye geliyordu hemen hastaneye geldim ultrasonla baktılar kese var herşey yolunda gibi ama betaya bakarak sağlıklı bir gebelik olmamaya bilir dedi doktor. Tekrar beta verdim bir saate çıkacak .. çok korkuyorum kızlar ..

Canınızı sıkmayın ya kese de problem yoksa beta ne gibi bi sonuç verebilir ki ? Zaten kese görülünce beta ya artık hiç bakmıyorlar bile. Kaç haftalık? Sıkmayın canınızı daha çok stres olmayın içinizi ferah tutun

Gönlünüzü ferah tutun lütfen zor biliyorum ama stres yapmadan iyi dusunmeye calisin. Insallah bebeginiz sizinledir kotu bir sey yoktur

Beta sonuclariniz nasildi?

5+3 üm , doktor dediki bir önceki artışlar 322-617 5 gün arayla çok düşük 30% artmış bugün en az 1350 olmalı beta . Belki başta az arttı şimdi düzeldi bilmiyoruz ona bakacağız dedi tedirgin olma dedi ..

Keseden sonra betaya bakması garip geldi. Önemli olan kese değil mi zaten? İçini ferah tut inşallah bir şey olmaz

Keseden sonra betaya bakması garip geldi. Önemli olan kese değil mi zaten? İçini ferah tut inşallah bir şey olmaz
Bilmiyorum bana da tuhaf geldi dün betam 617 ydi kese gözüküyor gibi dedi emin olamadı doktor. Beta en az 1500 olunca alttan kese gözükür diyorlar benim nasıl gözüküyor kesem o zmn anlamadım aklımı kaçırcam ..

Canım bende de ishal var ama çok yoğun değil sanırım salgın varmış ben kan tahlili verdiğimde crp yüksek çıktı.
Crp nedir bilmiyorum bakayım ben de normalde şu içmezdim çeşmeden ama kayınvalideme geldiğimden beri içiyorum ona yordum düşündüm Çeşme suyu içmeyi bıraktım salgın neden kaynaklanıyor acaba

inşallah bugün 1500lere çıkmıştır allahın izniyle sonucu bekleyin dua edin

inşallah bugün 1500lere çıkmıştır allahın izniyle sonucu bekleyin dua edin
Dünden bugüne 617’den 846’ya çıkmış çok düşük bir artış yine sağlıksız bir gebeliğe benziyor dedi 2.03 gün sonra tekrar gel kesin büyüyüp büyümediğine bakalım ve tekrar beta takip edelim dedi o şekilde yani ben sürünecek gibiyim..

Doktorlar genelde gördükleri tüm ihtimalleri söylüyorlar ki sonradan bişi çıkarsa suçlu duruma düşmesinler; haklılar…bence öyle, sonra niye söylemedin olur çünkü

Hamilelik boyunca devam edenler de var senle ben pozitif düşünüp yeniden bu günleri sana ve bebeğine inanıyorum kendime ve ebebeğime de

Merhabalar kızlar, 4+3 te keseyi gördü doktor, yarın da gidicem kalp atışını duyabiliriz demişti. Ilk oğlum da inanılmaz bulantı ve kusma yaşamışsın, bugün 5+2 deyiz. Bulantım bile yok ilginçtir ki.. Oğlumdan sonra boş gebelik yaşamıştım, aklımdan kötü kötü şeyler geçio. Kalp atışını 5+2 de duyan var mı aranızda? Ya da bulantısı erken başlayan vs? Herkeste farklı olur tabii ama 1.de bulantısı olup 2.de olmayan var mı acaba?

Merhaba hoşgeldiniz ben 4+1de keseyi gördüm yarın doktora gidicem 5+1 oluyorum bebeği ve kalp atışını görür müyüz bilemiyorum 6.7. Hafta diyolar genelde ama :)

Merhaba hoşgeldiniz ben 4+1de keseyi gördüm yarın doktora gidicem 5+1 oluyorum bebeği ve kalp atışını görür müyüz bilemiyorum 6.7. Hafta diyolar genelde ama :)
Umarım yarın duyarız kalp atışlarını bebişlerin... Sanki oğlumda çok erken duyduk, hiç bekleme dik gibi anımsıyorum. Zaman ne hızlı geçiyor, her şeyi unutmuşum resmen ve unutmuş olmak da gerçekten çok tuhaf bir his..zaten sanırım unutulmasa insan bir daha yapmaya cesaret edemezdi bu kez bol video çekip not ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…