Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende de var hatta soracaktım sizlere adet sancılarınız devam ediyor mu diye. benim o kadar uzun sürmüyor 20-30 saniyelik ama aynı adet olacakmış gibi. Kalçama falan da vuruyor arada
Benim de hep kısa sürerdi hatta o ağrıdan sonra yine arada kısa kısa ağrılar oldu ama öğlenki hem uzun sürdü hem de daha şiddetliydi o yüzden korktum. Hatta ofiste direkt tuvalete koştum herhalde kötü bir şey görücem diye.
Bu arada dr kağan kocatepenin youtube videolarına bakıyorum ağrıyla ilgili de video çekmiş az önce onu izledim, olabiliyor diyor biraz rahatladım. Baska videoları da güzel tane tane acıklamıs hep bakmak isterseniz

Kızlar dün keseyi net görememiştik beta vermiştim hesaplamalarıma göre %65 artış olmuş. (1345) Doktor beni cuma çağırdı tekrar bakmak için. Sizce yarın tekrar beta vereyim mi yoksa direkt cumayı bekleyip cuma mı gideyimm fikri olan

Teşekkürlerr inşallah rahat geçiririz bu sürecii

Valla o doktor bir şey bilmiyormuş. Ben hamile olduğuma ihtimal vermediğim bir ayda bir sürü belirti yaşayarak gittim test yaptım. Saçma sapan konuşmuş doktor

Çalışan kadın için zor ama bir de zaten çocuğunuz varken hamile kalmak eminim daha zordur. Bizim pilimiz bitiyor siz kim bilir nasıl yoruluyorsunuzdur.. Şimdiden tebrik ediyorum ve bol enerji diliyorum
Çok teşekkür ederim. İnsan her şeye alışıyor. Önceden çocuğum yokken, hem işe hem eve nasıl yetişiyorlar derdim. Oğlum doğdu, kaç defa uykusuz işe gittim. Uykusuz da yaşanabiliyomuş mesela biz kadınlar her şeyi başarırız

Ben de sürekli seyahat ediyorum:/ Kalp atışını duyayım ya da 3 ay bitsin öyle söylicem. Patronum çok bozulacak ama yapacak bişi yok; gerisini onlar düşünsün her şeyi ben düşenemem

Kızlar bu arada, benim sanki hafiften midem bulanıyor ama daha erken sanki mide bulantısı için. 5+2 olmam lazım maksimum o da…Önceki gebeliğimde ne zaman başlamıştı hiç hatırlamıyorum tek hatırladığım bir daha asla diye ağladığımdı ama işte hayat

Ben de sürekli seyahat ediyorum:/ Kalp atışını duyayım ya da 3 ay bitsin öyle söylicem. Patronum çok bozulacak ama yapacak bişi yok; gerisini onlar düşünsün her şeyi ben düşenemem
Kalp atışı bence zaten söylenebilecek en erken dönem onun öncesini nerdeyse biz bilemeyecektik
Bu dönem yeterince düşündüğümüz şey var onu da patronlar düşünsün napalım

Valla o doktor bir şey bilmiyormuş. Ben hamile olduğuma ihtimal vermediğim bir ayda bir sürü belirti yaşayarak gittim test yaptım. Saçma sapan konuşmuş doktor
Bence de öyle; psikolojik boyutu da olabilir tabi ama bazı belirtiler de baya somut bir şekilde ortada oluyor. Ben hamile kaldığımı regl günüme doğru karabasanla uyanırsam anlıyorum 3 seferdir mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…