Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kesenin durumu nasıldı peki bugün
Kese haftasına göre uyumlu hiç bişey yok o kahve rengi kanamada ultrasonda gözüküyordu o dur dedi
Hamilelik boyunca devam edenler de var senle ben pozitif düşünüp yeniden bu günleri sana ve bebeğine inanıyorum kendime ve ebebeğime de
Tuhaf olan taraf şu alttan muayenede ve karındanda kese gözüküyor haftasıyla uyumlu normal boyutta ama beta yavaş ilerliyor 450 betayla nasıl kese olur? Hiç bu durumu yaşayanı duymadım sabaha kadar internette aradım yok , ve

Günaydın kızlar ayın 7sinde beta baktırmıştım özelde 165 çıkmıştı. dün sağlık ocağında tekrar verdim 466 çıkmış. cumartesi kontrole gidecektim. ama artış beklediğim gibi değil bu durumda olan var mı?

Canim gunaydin iyi dusun guzel haberler gelicek insallah dualarimiz seninle
Canim bir onceki beyani nerede verdiysen digerini de ayni yerde vermen daha saglikli sonuc getirir. Bu sekilde karsilastirma zor oluyor o yuzden doktorlar da genelde ayni yerde ver derler betayi. Icini ferah tut ve bence ozelde ver kontrole gittigin gun ya da yarin

Gunaydin kizlarr Yine midem tika basa uyandim, sanki agzimda burnumda bi tat koku var. O beni yicegim seylerden alikoyuyor gibi hissediyorum. Ofiste biseyler yiyip kendimi zorlicam ama evde icimden su bile icmek gelmedi, folik asidi bile yanima aldim ofiste icerim diye oyle soyliyim

Kasiklarda da agrim yok gibi, arada bi gelip sonra gidiyor ama cok nadir yani gunde 2-3 kez cok cok azdir. Onun disinda goguslerimin yanlari ucu cok aciyor ve yine uykusuz bir gune uyandim gibi yorgunum

Siz nasilsiniz buguun?

Günaydın canımm
Sürekli yeni yemek yemişim gibi bir tokluk içindeyim. Az az meyve dışında canım hiçbir şey istemiyor. Yine de yemeye zorluyorum tabii
Benim de şu an derdim göğüslerim. Acayip şiş ve hassaslar. Uçları ve yanları da acıyor. Onun dışında nadir kasık kramplarım oluyor. Bir de eskiden onda zor uyanan ben şimdi sekizden sonra uyuyamıyorum. Öğlen bir gibi de bütün enerjim bitiyor. Kafam bile çalışmıyor

Ayyyni ayniyiiiz caniiim Valla benim de oglen kendimi biseyler yemeye zorluyorum ya o andan sonra yatip uyuyasim geliyor, aksami zor ediyorum ayni sekilde. Ben de yanima yiyecek aldim sabah icin ama bakisiyoruz su an kim yicek bunlari diye

beezuus Lorelailai
Günaydın kızlarr ben de aynı sizin gibiyim sürekli yemek yemisim gibi tokluk hissi var. Sabahları muz ve ceviz yiyorum, cevizden bile sogudum artik zorla yiyorum. Öğlen kahvalti da yumurta yerdim ama yumurtadan tiksindim sirf yemek icin krep yapiyorum. Aksamlari da meyve yemek istiyorum sonsuza kadar meyve yiyebilirim

Benim de göğüslerimin yanı ve ucunda acı var. Kasık ağrım geçti. Akşam üstü mide bulantısı oluyor hafiften, iştahım kapalı :) Bu arada benim uykum çok düzeldi; çok derin uyuyorum ve kısa uyusam bile çok dinlenmiş uyanıyorum. Sanırım aldığım vitaminlerden

Kızlar bu mide bulantıları için 5.hafta erken değil mi ya ben kaç gündür sabahları bulantıyla uyanıp bir iki saat yatmak zorunda kalıyorum kalkamıyorum bulantıdan

Hangi vitaminleri aliyorsunuuz? Ben sadece folik asit aliyorum simdiliik
Ay ayniii. Cevizi ben de zorla yiyorum agzimda buyuyor sanki

Ayyyni ayniyiiiz caniiim Valla benim de oglen kendimi biseyler yemeye zorluyorum ya o andan sonra yatip uyuyasim geliyor, aksami zor ediyorum ayni sekilde. Ben de yanima yiyecek aldim sabah icin ama bakisiyoruz su an kim yicek bunlari diye
Tokluk hissi bende de var ya geceden doyuruyo beni biri sanki böyle en sevdiğim şeyleri bile düşününce o an yiyemezmişim gibi geliyor

Kızlar bu mide bulantıları için 5.hafta erken değil mi ya ben kaç gündür sabahları bulantıyla uyanıp bir iki saat yatmak zorunda kalıyorum kalkamıyorum bulantıdan
Cok mu agir bulanti oluyor Belki erken baslamistir sizdee. Benim oyle agir agir yok suan sadece tokluk hissi var.

Cok mu agir bulanti oluyor Belki erken baslamistir sizdee. Benim oyle agir agir yok suan sadece tokluk hissi var.
Hem de nasıl ya hele de geceden bi şey yiyip yattıysam sabah mahvediyo beni bulantı. Dün akşam iş arkadaşlarımla parkta oturduk çekirdek vs yedik içtik sabahına çektim yine ceremesini. En iyisi aç uyumaya dikkat edip kendimi deneyeyim bi

Çalışan hanımlar ne işle meşgulsünüz var mı aramızda meslektaş olanlar? Ben Türkçe öğretmeniyim eylülü düşünüyorum kara karasizler napıyorsunuz

tubaslk benim değerim sana göre yüksek ama bence bu betaları etkileyen başka bir şey var. Ya Allah affetsin kaç senedir çevrendeki hamileliklere bakıyorum hep bir sorun bir stresli bu korona aşılarından çok şüpheleniyorum ya dengemiz mi şaştı ne oldu

snglcan biz de aynı durumdayız bende de beta artışı düzenli değildi ilk olarak dış gebelik mi diye bakıyorlar o değilse sorun etmiyorlar dış gebelik ise ameliyat gerekiyor çünkü sonra diğer durumlara bakıyorlar boş gebelik mi ya da sağlıksız mı diye benim kesem hemen yumurtalık tüplerinin çıkışında oluşmuş ondan dediler sonra kese kendiliğinden ortaya gelmiş sonra yine de bekleyelim yolk sacı oluşmuş demişlerdi bunlar pazartesi oldu çarşamba kalp atışı dinledik bu sefer de zayıf bir kalp atışı dinledik dediler düzelebilir durabilir ama haftayı bekleyelim dediler. Pazartesi günü yolk sacına rağmen sağlıksız bir gebelik sona erer kürtaj mı ilaç mı diye tartışırken şimdi kalp atış hızı bekliyoruz hayırlısı bakalım

Çalışan hanımlar ne işle meşgulsünüz var mı aramızda meslektaş olanlar? Ben Türkçe öğretmeniyim eylülü düşünüyorum kara karasizler napıyorsunuz
Ben de bi kurumsal firmada denetim yapiyorum. Ya evet di mi Olsun oturarak ders anlatin anlaabildiginiz kadaar zaten soyleyince size ayricalik tanirlar insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…