Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende de var hatta soracaktım sizlere adet sancılarınız devam ediyor mu diye. benim o kadar uzun sürmüyor 20-30 saniyelik ama aynı adet olacakmış gibi. Kalçama falan da vuruyor arada :KK43:
Benim de hep kısa sürerdi hatta o ağrıdan sonra yine arada kısa kısa ağrılar oldu ama öğlenki hem uzun sürdü hem de daha şiddetliydi o yüzden korktum. Hatta ofiste direkt tuvalete koştum herhalde kötü bir şey görücem diye.
Bu arada dr kağan kocatepenin youtube videolarına bakıyorum ağrıyla ilgili de video çekmiş az önce onu izledim, olabiliyor diyor biraz rahatladım. Baska videoları da güzel tane tane acıklamıs hep bakmak isterseniz❤️

Kızlar dün keseyi net görememiştik beta vermiştim hesaplamalarıma göre %65 artış olmuş. (1345) Doktor beni cuma çağırdı tekrar bakmak için. Sizce yarın tekrar beta vereyim mi yoksa direkt cumayı bekleyip cuma mı gideyimm fikri olan :KK43:

Benim de hep kısa sürerdi hatta o ağrıdan sonra yine arada kısa kısa ağrılar oldu ama öğlenki hem uzun sürdü hem de daha şiddetliydi o yüzden korktum. Hatta ofiste direkt tuvalete koştum herhalde kötü bir şey görücem diye.
Bu arada dr kağan kocatepenin youtube videolarına bakıyorum ağrıyla ilgili de video çekmiş az önce onu izledim, olabiliyor diyor biraz rahatladım. Baska videoları da güzel tane tane acıklamıs hep bakmak isterseniz❤️
Teşekkürlerr inşallah rahat geçiririz bu sürecii 💐

annenize katılıyorum yaa :) ben doktora gittiğimde benim hiç belirtim yok acaba sıkıntı mı var diye sormuştum. Dr dedi ki şimdiki hamilelerde bi garip daha kese yeni oluşmaya başlamış yok gögüs hassasiyeti, yok ağrı, yok bulantı, yok aşerme yok öyle bi şey dedi. yani durup durup bi ağrı, sızı bi belirti çıkaracak şekilde ilerlemiyor süreç demişti. zaten bu aylarda bi belirti olmaz. hele bi oluşsun daha çok erken belirtiler için sen boşver onları dedi :) burada daha erken gebelik testi yapar yapmaz insanlar belirtilere başlıyor :KK70:
Valla o doktor bir şey bilmiyormuş. Ben hamile olduğuma ihtimal vermediğim bir ayda bir sürü belirti yaşayarak gittim test yaptım. Saçma sapan konuşmuş doktor

Çalışan kadın için zor ama bir de zaten çocuğunuz varken hamile kalmak eminim daha zordur. Bizim pilimiz bitiyor siz kim bilir nasıl yoruluyorsunuzdur.. Şimdiden tebrik ediyorum ve bol enerji diliyorum🤩
Çok teşekkür ederim. İnsan her şeye alışıyor. Önceden çocuğum yokken, hem işe hem eve nasıl yetişiyorlar derdim. Oğlum doğdu, kaç defa uykusuz işe gittim. Uykusuz da yaşanabiliyomuş mesela😄 biz kadınlar her şeyi başarırız 💪

Bulantım hep gece, gündüz olmuyor neyse ki ama gece de uyku açısından zorluyor. Gündüz bulantım olmadığı için yemek yemede çok sorun yaşamıyorum ama çok şiş olduğum için yiyesim gelmiyor sanki zaten yemişim gibi bilmiyorum anlatabildim mi 😂 Ama zorlayıp yiyorum yine aç kalmamaya çalışıyorum.
Evet kış hamileliği mi yaz hamileliği mi daha rahat emin olamadım bazen geniş elbise giyince şu an karnım olsa da bunu giyerdim ne rahat olurdu diye düşünüyorum, terlik vs de botlara göre daha kolaydır eminim ama yaşayıp görücez😂
Ben de kurumsalda calısıyorum ve isim cok yoğun, aslında gönlümden geçen fetal dna sonucunu da aldıktan sonra açıklamak ama işlerdeki planlamaları da düşünüp kalbi duyduktan sonra da söyleyebilirim, hala tam karar veremedim :/ Sen seyahat ediyorsan onu da bir danıs doktoruna canım, bildiğim uzun yolculuklar yasak olabiliyormus, en azından ucakta arada kalkıp yürürsün vs
Ben de sürekli seyahat ediyorum:/ Kalp atışını duyayım ya da 3 ay bitsin öyle söylicem. Patronum çok bozulacak ama yapacak bişi yok; gerisini onlar düşünsün her şeyi ben düşenemem :KK70:

Kızlar bu arada, benim sanki hafiften midem bulanıyor ama daha erken sanki mide bulantısı için. 5+2 olmam lazım maksimum o da…Önceki gebeliğimde ne zaman başlamıştı hiç hatırlamıyorum tek hatırladığım bir daha asla diye ağladığımdı ama işte hayat 😂😂

Ben de sürekli seyahat ediyorum:/ Kalp atışını duyayım ya da 3 ay bitsin öyle söylicem. Patronum çok bozulacak ama yapacak bişi yok; gerisini onlar düşünsün her şeyi ben düşenemem :KK70:
Kalp atışı bence zaten söylenebilecek en erken dönem onun öncesini nerdeyse biz bilemeyecektik😂
Bu dönem yeterince düşündüğümüz şey var onu da patronlar düşünsün napalım 😂😂

Valla o doktor bir şey bilmiyormuş. Ben hamile olduğuma ihtimal vermediğim bir ayda bir sürü belirti yaşayarak gittim test yaptım. Saçma sapan konuşmuş doktor
Bence de öyle; psikolojik boyutu da olabilir tabi ama bazı belirtiler de baya somut bir şekilde ortada oluyor. Ben hamile kaldığımı regl günüme doğru karabasanla uyanırsam anlıyorum 3 seferdir mesela 😂

X