Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar hepinize geçmiş olsun. Bende de mide yanması var aşırı şekilde. Önceki gebeliğimde de şişe şişe rennie şurup içmiştim. Ara ara midem bulanır gibi oluyor ama geçiyor.

Çalışan kadınlar için her şey zor. İşten çıktım eve geldim hemen yemeği ocağa koydum, birazdan oğlan kreşten gelecek, benim asıl mesai şimdi başlıyor. Akşama kadar oğlanla tepinmece, oğlanı uyutma, çamaşır, bulaşık, kapanış. Sabah 6'da oğlanın uyanması ile yeniden güne başlayış

Benim geceleri midem bulanıyor çok fena 2 gece üst üste oldu, ilkinde belki yediğimdendir demiştim ama dün de tekrarladı Onun dışında gün için çok şiş gibiyim, üzerine dün de yazdıgım gibi bu hormonlar bende kabızlık yaptı, karnım sanki 3-4 aylık hamile gibi şişti ki normalde 47 kiloyum eşim böyle giderse haftaya anlarlar senin hamile olduğunu işyerinde diyor

yaa sizi fena vurmus bulanti simdiden gun icinde olmuyor mu hep gece mi oluyor? yemek yiyebiliyo musunuz?

ben de isyerinde bol buldugum bi kotu giyiyorum devamli ama bu beni idare etmicek gibi, su tayt gibi olan ispanyol paca is pantolonuna benzeyen pantolonlardan alirim olmadi kisa dogru zaten kis hamilesi olucaz biz bol kazaklarla cover ederiz de evet is icin sikinti. soylicek misiniz ise hemen?

ben seyahatleri yogun olan bir isteyim hatta o yuzden turkiyeye gidicem eylul basinda da. ama benim isime yaradi doktora da gidicem de. 3 ay bitince soylerim dedim mudurume

ben pazartesi söyledim. benim bulunduğum bölüm için iş ayrımı yapmaya hemen başlanıyor çünkü benim işlerimi devralacaklar

Bulantım hep gece, gündüz olmuyor neyse ki ama gece de uyku açısından zorluyor. Gündüz bulantım olmadığı için yemek yemede çok sorun yaşamıyorum ama çok şiş olduğum için yiyesim gelmiyor sanki zaten yemişim gibi bilmiyorum anlatabildim mi Ama zorlayıp yiyorum yine aç kalmamaya çalışıyorum.
Evet kış hamileliği mi yaz hamileliği mi daha rahat emin olamadım bazen geniş elbise giyince şu an karnım olsa da bunu giyerdim ne rahat olurdu diye düşünüyorum, terlik vs de botlara göre daha kolaydır eminim ama yaşayıp görücez
Ben de kurumsalda calısıyorum ve isim cok yoğun, aslında gönlümden geçen fetal dna sonucunu da aldıktan sonra açıklamak ama işlerdeki planlamaları da düşünüp kalbi duyduktan sonra da söyleyebilirim, hala tam karar veremedim :/ Sen seyahat ediyorsan onu da bir danıs doktoruna canım, bildiğim uzun yolculuklar yasak olabiliyormus, en azından ucakta arada kalkıp yürürsün vs

Anladim anladim, biz de oyleyiz yemisiz gibi tokuz anlamadik valla ama bakalim boyle mi devam edicek gorucez. Ben de zorla yiyorum sabahlari ozellikle.

Ya kesinlikle yaz hamileligi daha guzel olurdu. Ben Polina`yi takip ediyorum o ikidir yaz hamilesi, ve gecen gun yazmis 1 tane bile hamile kiyafeti almadim diye. Uzun bol tisortler rahat sortlar etekler elbiseler biterdi. Simdi napicaz bakalim kat kat giyinirken

Ben de aciklarim 3 ay bitince risk durumu gecince diyorum. Seyahatlerim de bu ara uzaga degil. Bi tek trenle fransaya gidicem oradan calisicam 1-2 gun. Ayakta durmam gerekicek edicek bi sure ama dinlenirim hemen diye dusunuyorum. Orda 30`unda da iste ucakla Turkiye`ye gelicem ama 3 saatten bisey olmaz ayakta kalirim diye dusunuyorum. Gordum cogu kisi 2 aylikken Bali`ye uc aylikken Amerika`ya gitmis etmis. Sok icinde izliyorum bize de nasip olsun su rahatlik insallah

Fetal DNA sonrasi aciklamak daha da mantikli bu arada ama iste o zaman da cok gec olur eder diye mecbur erken bekliyolar evet

Ay evet Polina’yı ben de takip ediyorum aynı storysini de gördüm çok özendim
Biz de biraz her seyi düsünüp arastırıyoruz tabii, babam da bana biraz cahil ol arastırma bu konuda diye tembih verdi ama insan ister istemez her hareketi arastırıyor
Evet biraz acıkcası icimden nasıl gelirse öyle yapayım diye düsündüm, sonucta ilk 3 ay riskli olduğundan kendimize saklamak da isteyebiliriz. Benim kuzenim annesine bile 3.ayda söylemis fetal dna sonrası

Kızlar selamlar, bugün bir ara karnımın tam ortasına (kasıkların ortası gibi) inanılmaz bir ağrı girdi, çok sancılı regl ağrısı gibi ve 2-3 dk boyunca hiç geçmedi. Herhalde bir şeyler oluyor dedim ama leke vs bile gelmemiş, aranızda arada şiddetli ağrısı olan oldu mu acaba? Benim kasıklarda ara ara batma ve daha az ağrı hissi hep var ama bir anda çok olunca emin olamadım

Çalışan kadın için zor ama bir de zaten çocuğunuz varken hamile kalmak eminim daha zordur. Bizim pilimiz bitiyor siz kim bilir nasıl yoruluyorsunuzdur.. Şimdiden tebrik ediyorum ve bol enerji diliyorum

Canım çok uzun sürmedikçe ve kanam olmadıkça takılma. Rahim genişlediği için rahim kasları kramp ve ağrı yapıyormuş. Bende de ara ara oluyor ama kısa sürdüğü için takılmıyorum

Canım çok uzun sürmedikçe ve kanam olmadıkça takılma. Rahim genişlediği için rahim kasları kramp ve ağrı yapıyormuş. Bende de ara ara oluyor ama kısa sürdüğü için takılmıyorum
Evet normalde takılmıyordum ama bir an çok şiddetli olunca çok endişelendim. Bir süre takip edeyim bari umarım tekrarlanmaz:/

Benim ailem de ayni annem ve babam herkesin hamileligi ve belirtisi kendine ozel hicbirseye bakma. Sakince gecir diyor ama keske mumkun olsa ya

Evet bence de ya bu konuda kimseye hesap vermek zorunda degiliz ne zaman rahat ediceksek o zaman soylemek lazim

Bende de var hatta soracaktım sizlere adet sancılarınız devam ediyor mu diye. benim o kadar uzun sürmüyor 20-30 saniyelik ama aynı adet olacakmış gibi. Kalçama falan da vuruyor arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…