Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ay ben de korkuyorum bir şey filan olur diye çünkü geçen sefer de genleşme isteğim olup da kötü sonuçlanınca tedirgin oluyorum ister istemez.

Bende de oluyoo genleşme isteği hem de nasıl
Bende de genleşme isteği oluyor. Hatta ben hep dinleniyorum ondan mı oluyor acaba diyordum
Ay kızlar yalnız olmadığımı bilmek içimi rahatlattı. Biz yine de fazla genleşmeyelim n'olur n'olmaz.

Merhaba kızlar kk kullanımım bdv den ileri gitmediğinden burası şu an çok karışık geliyor bana size sormak istediğim bişey var. Benim sat 21 Haziran. Ama tek korunmasız ilişki 18 temmuz. Ve pazartesi günü keseyi gördük 1 cm ölçüldü, beta artışım 6 haftayla uyumlu gidiyor ama sat a göre 8 haftalık olmalı. Bu gibi bi durumla karşılaşan var mı? Acaba hep böyle 2 hafta geriden mi gelir benim için yine de önemli olan sat mı olmalı?

Bende de aşırı oluyor uzanmaktan diye düşünmüştüm benimki
Demek ki normalmis

Sonra dengeleniyor onlar

Benim sat 24 temmuz. Benim de çok geriden geliyor. Pazartesi günü vajinal usg ile keseyi gördük

Ben de başladı aslında 6+0 ım. Böyle bi değişik tam bulantı gibi de değil ama her seyden tiksinir oldum istahim kapandi sanki surekli yemek yemiste agzima kadar doluymusum gibi. Sadece soguk taze meyve yemek istiyo canim

Kızlar merhabalar adet günümde kan verdim 161 çıktı.4 gün sonra kan verdim 534 çıktı düşük mü artış olmuş ?

aa cok sevindiiim bu guzel habere ya kese dogru yere inmis insallah daha da guclu gelsin kalp atisi pazartesi gunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…