Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün kabus gibi bir gün yaşadım. Tansiyonum 4e düştü. Bi an ölüm böyle birşey sanırım dedim. Beta testimi de yeniledim. 140 olmalıydı 240 olmuş bugün. Haftaya tekrar kontrole gideceğim.

Bugün kabus gibi bir gün yaşadım. Tansiyonum 4e düştü. Bi an ölüm böyle birşey sanırım dedim. Beta testimi de yeniledim. 140 olmalıydı 240 olmuş bugün. Haftaya tekrar kontrole gideceğim.
Geçmiş olsun canım. Tansiyonun neden düşmüş olabilir peki?

Sağlık ocağına gitmiştim kan testleri için. Hiç de bakmam kana tutar diye. Bakmadan başım dönmeye başladı. Söyledim başım dönüyor diye. Biraz kan kaybettin dediler. Bi baktım tıpaçı düşürmüş kolumdan yere kanlar akıyor. Yerlerde kan içinde. Kan da tuttu

Geçmiş olsun gebelikte tansiyon düşüklüğü normal ama sizin baya düşmüş dikkatli olun tek kalmamaya dikkat edin. Benim önceki gebeligimde çok düşerdi bayılıyordum bazen çoğu zaman son anda soluma yatardım.

Dikkatli olun. Başınız filan dönerse hemen uzanın ayağınızın altına yastık alın. Bir de şekerli bir şeyler yemeye çalışın o an küçük şekerlerden olabilir

Merhaba bende yazayım Yaş:42 İlk çocuk. Sat: 4 temmuz. kese : 5 hafta kalp atışı randevusu 15 agustos. Tahmini hafta :5+4 kilo:57 tahmini doğum:10 nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…