Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın canım bende aşırı iştahsızım hiç bir şey yemek istemiyorum Su bence de çok önemli şu ara onu da içmek istemiyorum, su içmeyince ağrım çok oluyor benimde
Sende de sabah uyaninca sanki tika basa doluymussun gibi oluyo mu? En azindan muz ceviz kefir gibi yararli ve hizli tuketilen seyleri mideye atmaya calis canim, yumurta falan bugun hic midem almadi benim de ama bu dediklerimi yedim iste mecburen. Suyu ic kendini zorla, su onemli. Icine acaba tatlandirici gibi nane falan mi atsan yoksa direkt ne olursa olsun onu da mi miden almiyo

Ben bir de üşütmüşüm boğazım çok kötü, hafta sonu ateş ve titreme de oldu
Uf dikkat et canim, bagisiklik dusmustur ondandir buyuk ihtimalle, bol bol c vitaminli seyler de ye uzan guzelce. Calisiyo muydun sen de yoksa evde misin? Evdeysen mis gibi dinlen hareket etme. Bana da cok usume geliyo vucudum kirgin gibi hep, ama kendimi zorlamaya calisiyorum yoksa full yaticam evde.

Günaydın canım
Acaba dün kendini yoracak bi sey mi yaptin ya da hafta sonu cok hareket etmediysen pazartesi yuruyus yapinca bacaklarin agirmis olabilir.
Ben zaten sabah uyaninca hep istahsizimdir o yuzden sabahlari sadece cevizle muz yiyorum. Ogle arasinda kahvalti yapiyorum.

Geçen hafta çok iyiydim o kadar iştahım vardı ki şimdi her şey sıfırlandı resmen. Zorla yemeye çalışıyorum midem almıyor evet aslında muz felan yenilebilir ya

Aynen aynen hep bir kırgınlık var ya, evden çalışıyorum canım

Canim dun aslinda hicbi sey yapmadim evden calistim, sonra da hava guzel diye bi gole gittik kendimi yormamak icin bisiklete bile binmiyorum. Arabayla gittik ona bile ama belki ters bi hareket falan da yapmisimdir olabilir bakalim cok konforsuzdu bugun devam etmez umarim. Ben de oglen icin yanima sebze yemegi getirdim onu yicem muzla ceviz tok tutuyo zaten sabah <3
Geçen hafta çok iyiydim o kadar iştahım vardı ki şimdi her şey sıfırlandı resmen. Zorla yemeye çalışıyorum midem almıyor evet aslında muz felan yenilebilir ya
Aynen aynen hep bir kırgınlık var ya, evden çalışıyorum canım
Muz ye canim eveet hem tok da tutar vitaminli de, ay evden calismak en sevdigim sey ya. Cok guzel bir konfor, uzanarak calisabildigin kadar calis caniim

Dün 820 olması gereki Bugün 630 çıktı, yavaş ilerliyor olabilir de dedi düşüklede bitebilir dedi , aspirin ve folik asite devam dedi
Canim allah korusun, iyi seyler dusun. Ben cok okudum az artip sonra birden firlayan betalar, cok cok da az cikmamis bence ama yine de doktoru dinlemek lazim tabi ki. Sen iyi dusun icini ferah tut, takviyeleri al. Bizi de haberdar et surecten, ayni yerde verdin di mi kani?

Sizinle aynı durumdayım geç döllenme beta hcg 134 çıktı rahim kalınlaşması var 4 gün sonra beta 487 çıktı 15 gün sonra kontrole gel dedi yani 2 gün sonra gideceğim yeni bir sat belirlemedik o yüzden tablo için bilgilerimi paylaşmadım 8 haftalık olması lazımken 5 haftalık muhtemelen

Haber veririm kızlar sağolun
Icinizi ferah tutun iyi dusunmeye calisin insallah bebeginiz sizinledir
Benim korkum sağlıksız bir gebelik ise ve ilerde sorun yaşayacaksam baştan bitmesinden yanayım, inançlı bir insanım aldırmam, Allah en doğrusunu bilendir hayırlısı ise olsun ..
60% artması gerekiyor yani çok düşük değil geç döllenme olabilir , bendede rahim kalınlaşması vs var benim korkum ya dış gebelikse nasıl gidcek…

Ben de 5+2 deyim kızlar benim de 6 gün önce 310 çıkmıştı bugün dediğiniz gibi belli belirsiz bi şey görüyorum büyük ihtimalle kesedir dedi ama net göremedik cuma tekrar çağırdı kan verdim. Normalde 2400lerde olması gerekiyordu betamın. Kalınlık normal dedi. İnşallah güzelce atlatırız bu süreci ben de çok gerildim

Benim 7 yaşımdaki kızım da geç döllenmeydi o zaman da beta hcgyi çok takip etmemiştik bence sizinde benim de sadece geç döllenme var dış gebelik olduğunu düşünmüyorum
Stresten uzak durmak da fayda var

Kızlar günaydın, benim sanki göğüs hassasiyetim azaldı gibi. Önce çok ağrıyordu göğüslerim ama şu an sadece uçlar biraz hassas. Normal bir durum mu böyle olan var mı?

anlamadım kimsenin betası düzgün ilerlemiyormu ne yiyoruz neyle besleniyoruz anlamadım ki , benimde rahim kalınlaşması var kese hafif gözüktü ama beta düşüktür büyük ihtimalle diyip bence ilerleyecek dedi doktor. Beta 630 anlamadım ya çok gerildim

geç döllenme ise başta da düşük çıkardı diye düşünüyorum ama geçen perşembe 322 bugün 633 iki katına 5 gün içinde yavaş ilerliyor ama ilerliyor da .. anlamadım çok korkuyorum ya vücudum kaldıramazsa ya kürtaj olursam ..

Fazla hareket edince bende de akıntı oluyor canım. Benim iştah yerinde gayet bugün göğüslerimde acı yok neredeyse uçları hafif hassas sadece önceki günler benim de çok ağrıyordu. Neden ki ya bir şeyler yolunda gitmiyor mu acaba?

Canim icini ferah tut ve guzel seyler dusun. Diger basliklarda da cok okudum, cogunun belirtisi bir gun uyaninca tamamen gidip sonra geri gelmis bir iki gune. Doktorlarina sormuslar belirtiler gelip gidebilir vucudunuz alisiyor o belirtilere o yuzden demis doktorlar. O yuzden panik olma. Ben de goguslerimi hep kontrol ediyorum uclari hassas mi diye bir gun hafifliyosa diger sabah asiri hassas oluyo. Degisiyo ama doktorlarin soyledigi o seylere bagliyorum. Kasik agrilarin falan devam mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…