Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Evet is yerinde caysiz, kahvesiz gecmiyor malesef bende minimum 3 lt su iciyorum

Çok güzel yazmışsın
Bende şunları ekleyeyim sade sodayı çok fazla kaçırmayın otizme sebeb olabilirmiş
Tuz miktarınıda sadece vücudun ihtiyacı kadar alalım
İlk üç ay dan sonra bol yürüyüş ve hareket önemli
Normal doğum isteyen varsa herzaman alaturka wc yi tavsiye ederim
İdrar yolu enfeksiyonunu hafife almayalım
Daha konuşacak çok şey var

Sodayi oneriyolar mi gebelikte, ben onermiyolar diye korkup icmiyodum. Oyleyse ben de iciyim dumduz su iciyorum 3-4 litre

3 yıl önce ben de kornual ektopik gebelik geçirmiştim. Doktorum bir süre olması gereken yere yerleşir mi acaba diye beklemişti. Hakkınızda en hayırlısı olsun.
Evet olabiliyormuş öyle de ama kenarında kanama alanı vs de vardı yani genel olarak bozulmuş kese dediler

Evet olabiliyormuş öyle de ama kenarında kanama alanı vs de vardı yani genel olarak bozulmuş kese dediler
Çok geçmiş olsun canım kaç haftalıksın şu an normalde ilk keseyi gördüğünde kanama bozulma görmemiş miydi doktor. Bende de beta tam 2 kat artmıyor keseyi bugün gördük çok küçüktü bir şey demedi ama bende korkuyorum

Sodayi oneriyolar mi gebelikte, ben onermiyolar diye korkup icmiyodum. Oyleyse ben de iciyim dumduz su iciyorum 3-4 litre
Günde 1 tane maden suyu öneriyorlarmıs. TRde soda ve maden suyu ayrımı pek yok zaten büyük markalar maden suyu diye geciyor ama ydısında farklı olabilir. Soda değil maden suyu olmalıymıs. Ben acıbadem hastanesine gidiyorum ordaki doktor keseyi görünce direkt yapılması ve yapılmaması gerekenler diye kağıt verdi orada yazıyor

Ay baska en yaziyor bizle de paylasin ben malum doktora gidemedigim icin her bilgi onemli su an

Şöyle kanama ultrasonda değil dopplerde görüldü kanama samarları şişmiş gibi bişi dediler yani her an kendi atmaya da hazırlanıyor olabilir vücut dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…