Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ay nefis bilgiler Hemen emran goruntulerini aldim bunlariiiiin cok tesekkur ederim ay soya sosunu falan hic bilmiyodum hep tavuk yaparken koyarim ben
Evet keşke bütün ürünlerin ambalajında hamilelikte sakıncalıdır vs gibi şeyler yazsa, her şeyi googlelamaktan yoruldum ben de şimdiden yiyecekle de bitmiyor, cilt bakım ürünleri vs de hepsine bakmak gerekiyor

Kızlar gebeliginizde kahve tuketiyor musunuz? Ofis ortaminda calistigim icin surekli kahve, cay iciyoruz. Ben de hamile oldugumu henuz soylemedim caktirmamak icin hafta da 3 gun kahve iciyorum zarari oluyor mudur acaba
Ben günde bir fincan içiyorum ya. Çay da 3-4 tane açık içiyorum.
Doktorum bir garip olduğu için hiç bir şeye cevap vermiyor şimdilik keseyi görmemiz yeterliydi diyip başından savdı değiştirdim zaten doktorumu.
Benim durumumda seninki gibi. İnşallah sağlıkla ilerler hamileliklerimiz
Evet ama vajinal dopplerde de yeri olması gereken yerde değil tüplerin bitim yerinde imiş
İnşallah hayırlısı olur hakkında . Üzme kendini
Aranızdan ilk elenen ben oldum Allah size hayırlı doğumlar dilerim
Gelişmelerden haberdar et mutlaka

Belkide iki defa yumurtladin ilki tutmadi sonraki tuttu bilemezsin

Ben 4+2 yim daha koku hassasiyeti çok fazla değil bulantı var bence çok erken daha bunun icin
Belki erken dollenme falan olmustur ya da bunyen cok hassas olabilir ondan mi acaba canim? Daha oncekinde de boyle baslamis miydiii bu zamanlar

Belki erken dollenme falan olmustur ya da bunyen cok hassas olabilir ondan mi acaba canim? Daha oncekinde de boyle baslamis miydiii bu zamanlar
Hayir hiç böyle baslamamisti
Ben klomen ve catlatma ignesiyle hamile kaldım gün olarak degisecegini sanmiyorum

Kızlar bulantilar tiksinmeler başladı mı sizde bu akşam bende başladı çok erken degil mi hiç bu kadar erken baslamamisti
Benim de dün akşam itibariyle başladı bulantım, uykumdan uyandırıp uzun süre de uyutmadı bir de bulaşık kokusu zaten dayanamazdım şu an hiç dayanamıyorum. Yemekten sonra direkt kalkıyorum yerimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…