Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben hiç hamile gibi hissetmiyorum diye içimi bir korku sarıyor ara ara 4+5’teyim kızlar normal mi belirti olmaması?
hayatım bende de yok hicbisey hala bile. 6+4 teyim ben de. ara sıra karnıma ağrı giriyo o da hafif yani. göğüslerim günden güne daha da dolgunlaştı ve hassaslaştı sadece en büyük belirtim. bide üşütmüş gibiydim dün aşırı midem bulandı mahfetti beni resmen ama bugün 1 kez falan geldi

Iyi balım yalnız değilmişim Neden bulantım yok diye üzülecektim neredeyse. Benim de göğüs dolgunlaşması aynen regl dönemi gibi başladı hala da devam ediyor. Arada karnıma belime ağrı giriyor o kadar

valla ne kadar belirtisiz geçirirsek o kadar iyi canım boşver cjcklc

Canım betan kaçtı 4+3’te??

Evet bende sürekli üşütmüşüm gibi

Canım betan kaçtı 4+3’te??
4+3te tekrar beta baktırmadım en son ondan 2 gün önce yani 4+1de baktırdığımda 1400 küsurdu, doktor muhtemelen 2800lerdedir bu değere ve haftaya göre kesenin kücük olması doğal dedi. Bu arada kücük olmasına ragmen ultrason 5+0 olarak gösterdi. Simdi haftaya cuma tekrar gidicem, SATa göre 6+3 oluyorum. Kesenin büyümesine bakılacak insallah kalbi de duymak icin cagırdı Ben cuma aksam burda ilk öğrenenlerin kese boyutlarını görünce cok korktum ve telaslandım ama herkesin beta değeri, satı vs farklı olabilir, doktor su an endiselenmene gerek yok dedigi sürece cok düsünmemeye calısıyorum.

Kızlar günaydın ben bugün 5+3 teyim. beş gün önce beta çektirmiştim 320 ikiydi bugün doktora gittim beta bakmaya ve keseye ,
Makinadan çok bulanık gözüküyordu doktor bir şeyler oluşuyor dedi rahim kalınlaşması var dedi ama geç döllenme olabilir beta bakalım tekrar dedi beta düşük olduğu için karın Ultrasonunda gözükmez 3000’lerde olmasını bekleriz betanın dedi alttan bakarsak görürüz dedi ben de baktırmak istemedim zaten bir önceki gebeliklerimde kanamam vardı risk almak istemedim. Sonucumu bekliyorum ama rahim kalınlaşmaya başlamış vücut gebeliğe hazırlanıyor dedi hiçbir sorun yok dedi sabırlı olmak gerekiyor bu süreçte dedi

Dur bakalım beta da bir çıksın benim 1459 a kadar betada sorun yoktu sonradan bozuldu ;(

Gunaydin kizlarrr

Gece uyurken sol bacagima kalcamdan vuran bir agri yuzunden donup durdum yatakta. Simdi de ofise geldim anca kendine geldi bacaklarim. Cok huzursuz uyudum, gece bir ara midem bi garip oldu uyandim geri uyudum. Kalitesiz bir uyku gecirdim.

Bu arada sunu farkettim, evdeyken cok hareket etmiyoken ve asiri su iciyoken sari akintim cok yok. Ama ne zaman ofise gelsem (trene yuruyup inip ofise yuruyorum) ofiste baktigimda hep sari akintim oluyor. Hareketten kaynakli mi bilmiyorum ama ofise geldigim gunler ozellikle farkediyorum. Bir de goguslerim cok sis ve aciyolar. Gece hic donemedim dogru durust yanlara dogru.

Bir de sabah yine istahsizlikla uyandim, sadece kefirli ispanakli bir karisim yapip ceviz yedim bir avuc. Simdi de muz yiyorum kahveyle. Hic midem almadi bir seyi.

Siz nasilsiniz buguun?

Canim gunaydin, bence de sabirlik olmak lazim. Bazen kese boyutu ve sat gunu vs. de tutmayabiliyor ultrasona gore guncelliyolar cunku hep gordugum kadariyla. Iyi yapmissin bence alttan baktirmamakla, bir sonraki randevun ne zaman? Kan mi verdin verdiysen cikti mi? Haber ver bize de.

Günaydın canım bende aşırı iştahsızım hiç bir şey yemek istemiyorum Su bence de çok önemli şu ara onu da içmek istemiyorum, su içmeyince ağrım çok oluyor benimde

Icini ferah tut canim, insallah haftaya cuma istedigin sekilde hem kese buyur hem de bebisin kalp atisi duyulur mis gibiii <3 doktor dogru soylemis, sen stres olma. Kendine odaklan guzelce. Sagligina dikkat et agir hareket et mis gibi, gerisi gelecek zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…