Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben en son 4+5 te gittim beta 322 idi , bugün 5+2 gidip alttan muayene olasım var ..
Günlük 2 türk kahvesi içiyorum ve sıgarayı 20 den 5'e indirdim ama hala bulantı yok zor tutuyorum kendimi Allah bana akıl fikir versin güç versin , işte de aşırı yoğunum stresliyim sürekli tutamıyorum kendimi . Kendime çok kızıyorum ..!

Kızlar ben en son 4+5 te gittim beta 322 idi , bugün 5+2 gidip alttan muayene olasım var ..
Günlük 2 türk kahvesi içiyorum ve sıgarayı 20 den 5'e indirdim ama hala bulantı yok zor tutuyorum kendimi Allah bana akıl fikir versin güç versin , işte de aşırı yoğunum stresliyim sürekli tutamıyorum kendimi . Kendime çok kızıyorum ..!
Kahve yine 2 fincana kadar okey sanırım ama sigara bıraksan iyi olur ama olmasa da strese girme. Gönlün rahat edecekse vajinal muayene de seni rahatsız etmiyorsa git tabi ki ben şu an doktor sırası bekliyorum beta 2263 den 3692 e gelmiş bu sefer artış %63 yine iki kay değiş bakalım ne diyecek

Sigara anlamındamı kızıyorsun
Güzel düşürmüşsün miktarını biranda kesmekde bağışıklığına zarar verebilir yavaş yavaş azaltırsın inşallah bu bağımlılıklar gerçekten kolay bırakılan şeyler değl☺️

5+2 de benim kesem karindan gorunmustu sizin de karindan gorunur illa ki. Sigarayi bayagi azaltmissiniz kendinizi strese sokmayin, zamanla daha da azaltirsiniz belki 🙏😊

Kızlar lekelenmem devam ediyor çok korkuyorum doktora mesaj attım gelmene gerek yok dedi ama çok telaş yapıyorum 🥹
Telaş yapma canım şuan senin stresten uzak durman gerekiyor. Doktorunuz gelme demiş zaten kötü birşey olsa hemen gel derdi. Bol bol yatıp dinlen bu dönem de ev işinden bir müddet uzak dur bence canım

Kahve yine 2 fincana kadar okey sanırım ama sigara bıraksan iyi olur ama olmasa da strese girme. Gönlün rahat edecekse vajinal muayene de seni rahatsız etmiyorsa git tabi ki ben şu an doktor sırası bekliyorum beta 2263 den 3692 e gelmiş bu sefer artış %63 yine iki kay değiş bakalım ne diyecek
inşallah güzel haberler alırız senden kalbim ve dualarım seninle :KK200:
Sigara anlamındamı kızıyorsun
Güzel düşürmüşsün miktarını biranda kesmekde bağışıklığına zarar verebilir yavaş yavaş azaltırsın inşallah bu bağımlılıklar gerçekten kolay bırakılan şeyler değl☺️
5+2 de benim kesem karindan gorunmustu sizin de karindan gorunur illa ki. Sigarayi bayagi azaltmissiniz kendinizi strese sokmayin, zamanla daha da azaltirsiniz belki 🙏😊
Kızlar o kadar güzel yazmışsınız ki yargılamadan, anlayarak, beni kötü hissettirmeden, teşekkür ederim. bazen insanlar yargılayıp kırıcı olabiliyor.. umarım bu ay kesinlikle bırakırım . Benden başka grupta içen yok galiba..

Yas: 31
Kacinci cocuk: 1
Sat: 9 temmuz
Kese: 4+3
Kalp Atisi: -
Tahmini cinsiyet: su an hicbir fikrim yok:)
Tahmini dogum tarihi: 11.04.2025
Hamile kalınan kilo: 47.5 kg

Beni de ekler misiniz? :)

Kızlar birkaç öneride bulunmak istiyorum. Bunları belki etrafınızdan duymuşsunuzdur. Duymayanlara da bilgi olsun istiyorum. Eğer sizin de varsa ekleyin hepimiz bilgilenelim.
Hamilelik süresince ;
Yukarı doğru uzanmaktan kaçının.( tabak,tencere vs gibi şeyleri boyunuzun yetmediği yerlerden almaya kalkışmayın)
Yatarken ani kalkmalardan kaçının.
Ev temizliğinde tuz ruhu, çamaşır suyu ve kokusu kesin temizlik malzemelerini kullanmaktan kaçının.
Ağır kaldırmaktan yada evdeki eşyaları çekme-itme gibi eylemlerden kaçının.
Ayağınızı ve belinizi soğuktan koruyun.

Kızlar o kadar güzel yazmışsınız ki yargılamadan, anlayarak, beni kötü hissettirmeden, teşekkür ederim. bazen insanlar yargılayıp kırıcı olabiliyor.. umarım bu ay kesinlikle bırakırım . Benden başka grupta içen yok galiba..
Insallah birakabilirsiniz yine guzel yol katetmissiniz 😊🙏 sonucta bu bi bagimlilik kurtulmak oyle kolay degildir eminim

bende içiyorum canım. bugün20 adetten 4 adete düşürdüm. Umarım en kısa sürede bırakırız.

Korneal gebelik olabilir dediler vajinal dopplere girdim. Sonra Korneal değiş ama bozulmuş gebelik olarak yorumluyoruz dediler. Ya kendi atar vücudun ya da kürtaj olur ama yine de 2 gün sonra bir daha bakacaklar. Kese 5,5 mm olmuş yolk saçı da var ama normal bir gebelik değil dediler

Kızlar daha önce bu başlığa sordummu hatırlamıyorum tekrar soracağım cevaplarsanız sevinirim ♥️ bende 2025 nisan annesiyim inşallah. Cumartesi kontrolüm vardı sata göre 5+2 yim ama ultrasonda 4+3 çıktı. Geç döllenme değil çünkü ovulasyon testiyle takip ettim döllenme gününü biliyorum. Böyle olup sağlıklı gebelik geçiren oluyormu çok korkuyorum arada 6 günlük fark olmasından 😔😔😔 herkesin sat günüyle ultrason aynı mı çıkıyor bir benimmi 6 gün fark var

bende içiyorum canım. bugün20 adetten 4 adete düşürdüm. Umarım en kısa sürede bırakırız.
diğer gebeliğinde bırakabilmiş miydin? Ben diğer ikisin dede bırakmıştım ama hatırlamıyorum tam ne zaman bıraktığımı kaçıncı hafta olduğunu.

X