Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen canım öyle yapmaya çalışıyorum ben de 🤗😊 ben bu hafta da gitmicem galiba kese için diğer haftaya gitmeye karar verdik eşimle. Bir kere kan veririm sağlık ocağında bu hafta içi artışa bakarım bir diyorum. Gitmek de istiyorum aslında çok heyecanlıyım ama haftaya gitmek daha mantıklı olacak gibi geldi. Napsam bilemedim 😬😬😅
aslinda mantikli olabilir sonraki hafta da kalp atisi olucak insallah zaten di mi? dayanabiliceksen gitme caniim, ben mecbur gitmiyorum ama bi yandan da iyi oluyo gibi ama hala da inanamiyorum gibi :KK70: senin kanin guzel cikmisti aslinda tekrar bakinca simdi hesaplamaya calisip sonra kotu hissetme, onun yerine ben senin yerinde olsam keseyi gormeye giderdim kan vermektense ama sen hangisinde rahat ediceksen kuzuum

Belki sizinde aile hekiminiz onceki betanizi gorunce gebelikte yapilan tahlilleri yapar
Olabilir canım, baksınlar bakalım bir. İdrar tahlili yapıldığını bilmiyordum sağlık ocağında. Belki ona da bakarlar enfeksiyonum geçmiş mi diye. Bence geçti ama nasıl oluyor hiç bilmiyorum 😊

Olabilir canım, baksınlar bakalım bir. İdrar tahlili yapıldığını bilmiyordum sağlık ocağında. Belki ona da bakarlar enfeksiyonum geçmiş mi diye. Bence geçti ama nasıl oluyor hiç bilmiyorum 😊
Yapiliyor canim. Insallah enfeksiyonun gecmistir 🙏 Ben aslinda o gün sadece betama baktırmaya gitmistim doktor elime bir suru barkod tutusturdu 😂

aslinda mantikli olabilir sonraki hafta da kalp atisi olucak insallah zaten di mi? dayanabiliceksen gitme caniim, ben mecbur gitmiyorum ama bi yandan da iyi oluyo gibi ama hala da inanamiyorum gibi :KK70: senin kanin guzel cikmisti aslinda tekrar bakinca simdi hesaplamaya calisip sonra kotu hissetme, onun yerine ben senin yerinde olsam keseyi gormeye giderdim kan vermektense ama sen hangisinde rahat ediceksen kuzuum
Aynen kuzum haftaya gidersem 1 hafta olmuş olacak arada. Ya bir de 30 günlük normal döngümü baz alırsam bugün daha gecikmenin 4.günündeyim biraz daha zaman geçsin istiyorum.

Yaa sen daha hiç gitmedin ya doktora o yüzden öyle hissediyorsun bence. Seninki de güzel olacak inşallah 2sini birlikte göreceksin. Çok heyecanlıı Allah ım güzel güzel yaşamamızı nasip etsin bu süreçleri herkes için 🙏🙏

4+6 da gördüm canım, 3 hafta sonra 7+6 oluyor. Ben 6+6 da mı gitsem karar veremedim
Kalp atislari icin 7.haftayi bekleyin bence 😊
Ahhaha daha iyi olmuş canım. Bildiğim kadarıyla her halükarda yapıyorlar sanki o testleri 😅😊
Tabii. kadin dogum doktoruna gittigimde o da istedi ayni tahlileri ben aile hekimliginde tahlil yapildi dedigimde sadece betaya bakilmistir dedi. Tahlilleri gorunce o da sasirdi 😂

Bir iki haftaya ancak duyarız dedi doktor ben üç doktor değiştim süreçte herkes bisey diyor 🙈 ilk hamileligimde ben fark edene kadar 8 haftalik olmustu hersey aynı anda başlamıştı şimdi çok erken farkettim nispeten zaman geçmiyor sanki 😅
Gerçekten öyle 😅 benim ilk . Çevremde doğum yapanlara soruyorum kimsede böyle şeyler olmayınca tedirgin oluyor insan. Rabbim sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin

Amin inş çok herkesin dediğine bakmamak lazım burdan okuduğum kadarıyla herkesin surecide başka başka oluyor ben 4 yıldır kardeş istiyordum oğluma yeni nasip oldu... ins güzel bir süreç gecirir hayırlısıyla bebislerimize kavuşuruz🤲🧿🥰

Yas: 24
Kacinci cocuk: ilk
Sat: 26 haziran
Kese: 5+2
Kalp Atisi: 6+1
Tahmini cinsiyet: -
Tahmini dogum tarihi: 3 Nisan 2025
Kilo: 57

kızlar beni de beni deee✨✨✨✨

Kızlar gebeliginizde kahve tuketiyor musunuz? Ofis ortaminda calistigim icin surekli kahve, cay iciyoruz. Ben de hamile oldugumu henuz soylemedim 😂 caktirmamak icin hafta da 3 gun kahve iciyorum zarari oluyor mudur acaba 🥲

X