Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar daha önce bu başlığa sordummu hatırlamıyorum tekrar soracağım cevaplarsanız sevinirim ♥️ bende 2025 nisan annesiyim inşallah. Cumartesi kontrolüm vardı sata göre 5+2 yim ama ultrasonda 4+3 çıktı. Geç göllenme değil çünkü ovulasyon testiyle takip ettim döllenme gününü biliyorum. Böyle olup sağlıklı gebelik geçiren oluyormu çok korkuyorum arada 6 günlük fark olmasından 😔😔😔 herkesin sat günüyle ultrason aynı mı çıkıyor bir benimmi 6 gün fark var
Benim de öyle doktor bir sorun yok dedi fark kapanıyormuş zaten. Bu tarihler net olmuyormuş ilk zamanlarda

Kızlar daha önce bu başlığa sordummu hatırlamıyorum tekrar soracağım cevaplarsanız sevinirim ♥️ bende 2025 nisan annesiyim inşallah. Cumartesi kontrolüm vardı sata göre 5+2 yim ama ultrasonda 4+3 çıktı. Geç göllenme değil çünkü ovulasyon testiyle takip ettim döllenme gününü biliyorum. Böyle olup sağlıklı gebelik geçiren oluyormu çok korkuyorum arada 6 günlük fark olmasından 😔😔😔 herkesin sat günüyle ultrason aynı mı çıkıyor bir benimmi 6 gün fark var
belki yumurtlama gününde değil 2 gün sonra oldu ve döllenme 7 gün değil 10 gün sürdü bilemezsin onu canım. Doktorun bununla ilgili bir sıkıntı olup olmadığını söyledi mi?

Korneal gebelik olabilir dediler vajinal dopplere girdim. Sonra Korneal değiş ama bozulmuş gebelik olarak yorumluyoruz dediler. Ya kendi atar vücudun ya da kürtaj olur ama yine de 2 gün sonra bir daha bakacaklar. Kese 5,5 mm olmuş yolk saçı da var ama normal bir gebelik değil dediler
Canım inşallah güzel devam eder, hayırlısı neyse o olsun. Herşey den önce senin sağlığın en önemlisi. Dualarım seninle :KK200:
Geç döllenmeden kastaları şu ovulasyon tarihinde hamile kalıyorsun fakat bebeğin oluşuma iki üç gün sonra oluyor yani yurumtayla spermin buluşması daha geç oluyor, ayrıca başlarda ölçüler net değil 1 hafta fark olması sorun değil. Bazıları da bir hafta önde gözüküyor. Her hamilelik farklı içini ferah tut

belki yumurtlama gününde değil 2 gün sonra oldu ve döllenme 7 gün değil 10 gün sürdü bilemezsin onu canım. Doktorun bununla ilgili bir sıkıntı olup olmadığını söyledi mi?
Doktorum bir garip olduğu için hiç bir şeye cevap vermiyor şimdilik keseyi görmemiz yeterliydi diyip başından savdı değiştirdim zaten doktorumu.

Korneal gebelik olabilir dediler vajinal dopplere girdim. Sonra Korneal değiş ama bozulmuş gebelik olarak yorumluyoruz dediler. Ya kendi atar vücudun ya da kürtaj olur ama yine de 2 gün sonra bir daha bakacaklar. Kese 5,5 mm olmuş yolk saçı da var ama normal bir gebelik değil dediler
Öncelikle insallah 2 gün sonra güzel haber alırsınız, dualarım sizinle.. Acaba kesenin yeriyle mi ilgili sorun var? Benim de 4+3te kese 3mm ölçüldü. Doktor küçük ama beta ve sat’a göre uyumlu önemli olan bu saatten sonra gelişmesi dedi ve 2 hafta sonraya cagırdı. İlk kontrolde kendi doktoruma gitmemistim ama sonrasında kendi doktoruma da mail attım, o da benzer seyler söyledi.

Canım inşallah güzel devam eder, hayırlısı neyse o olsun. Herşey den önce senin sağlığın en önemlisi. Dualarım seninle :KK200:

Geç döllenmeden kastaları şu ovulasyon tarihinde hamile kalıyorsun fakat bebeğin oluşuma iki üç gün sonra oluyor yani yurumtayla spermin buluşması daha geç oluyor, ayrıca başlarda ölçüler net değil 1 hafta fark olması sorun değil. Bazıları da bir hafta önde gözüküyor. Her hamilelik farklı içini ferah tut
Çok teşekkür ederim ☺️

Kızlar daha önce bu başlığa sordummu hatırlamıyorum tekrar soracağım cevaplarsanız sevinirim ♥️ bende 2025 nisan annesiyim inşallah. Cumartesi kontrolüm vardı sata göre 5+2 yim ama ultrasonda 4+3 çıktı. Geç döllenme değil çünkü ovulasyon testiyle takip ettim döllenme gününü biliyorum. Böyle olup sağlıklı gebelik geçiren oluyormu çok korkuyorum arada 6 günlük fark olmasından 😔😔😔 herkesin sat günüyle ultrason aynı mı çıkıyor bir benimmi 6 gün fark var
İlk zamanlar için bilemiyorum bilgim olmadığı için ama sonraki zamanlar için 2 haftaya kadar fark olması çok dert edilmiyor
Bunu ilk gebeliğimde yaşadım ama geç döllenmedende kaynaklıydı beslenmemdende kaynaklıydı

Öncelikle insallah 2 gün sonra güzel haber alırsınız, dualarım sizinle.. Acaba kesenin yeriyle mi ilgili sorun var? Benim de 4+3te kese 3mm ölçüldü. Doktor küçük ama beta ve sat’a göre uyumlu önemli olan bu saatten sonra gelişmesi dedi ve 2 hafta sonraya cagırdı. İlk kontrolde kendi doktoruma gitmemistim ama sonrasında kendi doktoruma da mail attım, o da benzer seyler söyledi.
Evet tüplerin bitim yerinde oluşmuş ama Korneal gebelik değil dış gebelik gibi ameliyat olmayacak ya ilaçla ya kürtajla dediler

Aynen kuzum haftaya gidersem 1 hafta olmuş olacak arada. Ya bir de 30 günlük normal döngümü baz alırsam bugün daha gecikmenin 4.günündeyim biraz daha zaman geçsin istiyorum.

Yaa sen daha hiç gitmedin ya doktora o yüzden öyle hissediyorsun bence. Seninki de güzel olacak inşallah 2sini birlikte göreceksin. Çok heyecanlıı Allah ım güzel güzel yaşamamızı nasip etsin bu süreçleri herkes için 🙏🙏
ayy insallah canim hep beraber <3
Kızlar gebeliginizde kahve tuketiyor musunuz? Ofis ortaminda calistigim icin surekli kahve, cay iciyoruz. Ben de hamile oldugumu henuz soylemedim 😂 caktirmamak icin hafta da 3 gun kahve iciyorum zarari oluyor mudur acaba 🥲
canim 200 mg gunde sorun olmuyor diye okudum ben, decaf kahveler tuketebilirsin eger birsey icmek istiyosan ben nespressonun decaflerini kullaniyorum kapsul, canim cekmiyor ama arada icmek istedigimde sutle yapip onu iciyorum. her gun 2-3 bardak icsen sorun olurdu ama haftada 3 gunden birsey olmaz her gun 1 er bardak iciyosan, sulandir kahveyi az tutup <3

Geçmiş olsun
Betadan kaynaklı mı böyle söylediler
Yoksa başka sorunlarda mı var

Kızlar gebeliginizde kahve tuketiyor musunuz? Ofis ortaminda calistigim icin surekli kahve, cay iciyoruz. Ben de hamile oldugumu henuz soylemedim 😂 caktirmamak icin hafta da 3 gun kahve iciyorum zarari oluyor mudur acaba 🥲
Ben kahvesiz bir iş gününde hayata tutunamayacağım için günde 1 tane içiyorum😂 onun dışında su ve akşam yemeklerinde soda içiyorum zaten 2 lt su içeyim derken günlük sıvı limitim bitiyor baska bir seye odaklanamıyorum😂

X