Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bulantıları başlayan oldumu
Yada halsizlikleri
Ay ben asiri halsizim hele gecen hafta cumadan beri falan sanki kemiklerim sizliyomus gibi bir agrim vardi, bugunlerde sadece bel altinda agrilarim var bacaklarim sizliyor ama genel olarak cok halsizim

Onun disinda gogus uclarim ve gogsumun yanlari cok hassas, arada kontrol ediyorum.

Hemen uyumak istiyorum yani 7 oluyo ben uyusam olur mu diyorum esime ama uyurken de birden uyaniyorum uykum kaciyo gibi oluyor. Bir de karnimda sislik hissediyorum bol su icip idrara cikmaya calistigimdandir belki

Ama ofiste calisiyorum haftanin uc gunu be bu hafta gozumu zor actim diyebilirim yatip uyuyasim vardi. Bulantilarim henuz yok

Senin nasiiil?

Canim selamlar oncelikle cok gecmis olsun basin sagolsun diyorum dilerim alllah en kisa zamanda en guzel sekilde nasip etsin

Bence her gebelik farkli ilerliyoru. Ben de subat ayinda bir dusuk yasadim onda mesela adetim gecikene kadar hic farketmemistim.

Bu ay ama benim reglden 2 hafta oncesinde basladi belirtiler tahmini yumurtlamadan hemen 2 gun sonra falan, gogus hassaslasmasi ve kasik agrilari oldu bol bol digerinden farkli olarak

Bu arada sari beyaz akıntı ve kasik agrilarim da var

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin ve cevabın için. Ben de ilk gebeliğimi anlamamıştım ama bu ay yumurtlamadan hemen sonra başlayan ve şişen göğüsler, çok özür diliyorum kabızlık (ki hiç böyle bir problem yaşamam) ve ara ara 10 saniyeden uzun süren kasık ağrıları oluyor. Vücudum mu beni yanıltıyor emin olamadım reglime 9 gün var böyle olması için de erken gibi geldiği çünkü

Benim de bu ay tam anlattigin gibi oldu hatta acaba erken mi yumurtladim dedim. Ama suan regl gecikmemin 5.gunundeyim. Yumurtlamani takip ettin di mi? Kesin olarak biliyor musun gununu?

Çok geçmiş olsun canım, Allah ım tez zamanda bebişlerimizi kucağımızda göstersin inşallah. Benim yumurtlamadan itibaren göğüs hassasiyetim vardı. Yumurtlamanın 6.günü de kasık ve bel ağrılarım başladı sonra devam etti. Regle son bir hafta kala tuvalete çıkmada sorun yaşadım.

Benim de bu ay tam anlattigin gibi oldu hatta acaba erken mi yumurtladim dedim. Ama suan regl gecikmemin 5.gunundeyim. Yumurtlamani takip ettin di mi? Kesin olarak biliyor musun gununu?
Evet test ile takip ettim bu ay, yumurtlama öncesi ve pik gününü değerlendirebildim.
Ertesi gün çok şiddetli kasık ağrısı yaşadım tüm gün neredeyse yine test ile takip ettim çatlamayı gördüm
Sonraki günlerde başladı bu belirtiler

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için allah isteyen herkese hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin
Benim de pik gününden itibaren göğüs hassasiyetim çok yoğun ve ağrım da oldu
Belki kabızlıktan dolayıdır dedim ama regl olacakmış gibi alttan vuran bir sancı da vardı danışmak istedim benzer belirtilerle hamilelik haberi alan oldu mu diye

Yaa Rabbim hayatta olan evladınıza sağlık versin inşallah

Yazdığınız her kelimeyi yaşıyorum ben yazdım sandım bende de henüz bulantı yok ilk hamileliğimde kalp atışından sonra başlamıştı bu sefer yaşamam bulantı işini inşallah

Ay amin inşallah. Evet bir de arada girip çıkan bir sızı vardı kasıklarımda hala da var. Belirtilerimiz çok benzer inşallah bebeğiniz sizinledir

Kimisi yerleştiğini anladım kelebek kıpırtısı hissettim va der duyarsun belki
Ben hiç anlamıyorum sadece yerleşme sıralarında iki hamileliğimdede ağır hastalık geçirdim boğaz ağrısı ateş halsizlik gibi benim belirtim bu sanırım

Yazdığınız her kelimeyi yaşıyorum ben yazdım sandım bende de henüz bulantı yok ilk hamileliğimde kalp atışından sonra başlamıştı bu sefer yaşamam bulantı işini inşallah
ay hadi bakalim bizde de bu kez olucak mi acaba bende de dusuk yaptigim zaman yoktu ama onda cok korkmustum hicbir belirtim yok diye nitekim korktugum basima geldi. O yuzden bu kez kendimi sartlamicam o olur bu olmaz diye cunku cogu kisi var belirtisiz geciren ya da cok bulanti vs. yasayan diye dusunuyorum.

Aşırı tiksinti ve bulantı kusmam var bel ağrısıda başladı şuan mutfağa banyo tarafına geçemiyorum kokudan valla perişanlık geçiyor

Sadece rahmetli annemi gördüm rüyamda çok dua edip uyumuştum, belki haberci rüyadır diye onu yorumladım ya da öyle yorumlamak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…