Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

35 yaş üstü hamileliklerde bebekte anomali riski artıyormus ya . Fetal DNA ile bir tüp kan alıp bunu çok erken tespit edebiliyorlarmis bu yüzden bazı kişilere önerdiklerini duymuştum.15bin civarinda maliyeti olan bir test. Umarim böyle şeyleri hiçbirimiz yaşamayız tabi.
Aa teşekkür ediyorum bilgi için, kanı kimden alıolar anneden mi yoksa please ta içi sıvı gibi bile mi..

Gerek yok fazla fedakarlığa ben bana ne kadar yardımcı olursa okul o kadar karşılık veriyorum bana verilen angaryalara da genel olarak tepki veriyorum zaten şimdi olmaz ama olursa rapor haklarımı kullanırım ama yardım ederlerse ben de fazlasını yaparım bakalım nasıl olacak benim müdür ne gerek vardı şimdi bile der o kadar düşünmeden konuşuyor ama iyi niyetli
Aa patavatsızmış ama iyi niyetli olmalarına sevindim sizin adınıza. Yok bizimkiler narsist, bencil ve kötü niyetliler. Insan seçerler, dışlarlar. Bu yüzden bu yıl ayaklarım gitmek istemiyordu, hamile olunca rahatladım ve çok sevindim. 😍

Kızlar doktorlarinizin muayene ücreti ne kadar yaklaşık? Ben ilçede olduğum için sadece devlet hastanesine gittim bu zamana kadar ama sonrasında özelde devam etmek istiyorum takiplere.

Kizlarrrrrrr 8+5 kalp atisini gorduk hersey yolundaymisssss o kadar mutlu oldum ki ve sok oldum ki anlatamam size🥺🧿 Hala inanamiyorum icimde bi kalp daha attiginaaaa🌸🌸🌸 Benim icin dua eden benden haber bekleyen herkese tesekkur ederiim uf cok mutluyummm🙏🏻
Gözünüzaydın sağlıkla ilerlesin inşallahh❤️🙏🏻
Darısı bekleyen herkese🥹
Hele ben çok başındayım keseye bile haftaya gideceğim🥹🙏🏻

Aa patavatsızmış ama iyi niyetli olmalarına sevindim sizin adınıza. Yok bizimkiler narsist, bencil ve kötü niyetliler. Insan seçerler, dışlarlar. Bu yüzden bu yıl ayaklarım gitmek istemiyordu, hamile olunca rahatladım ve çok sevindim. 😍
Hangi ildesiniz. Benim müdür yardımcılarım sıkıntı ama müdür iyi bir şekilde ilerliyoruz

öncelikle

Benim, ilk haftalar çok yüksek çıkıp (doktor muhtemel ikiz demişti) sonra tek bebeğim oldu. Bir de yüksek çıktığından bulantı kusmam çok olmuştu. BetaHcg ne kadar ani yükselirse bulantı da o oranda yüksek oluo. Buna iyi bir şey diyenler var.

Bir de sanki siz yanlış hesaplıosunuz. Çatlatma iğnesi öncesini, yani son adetin ilk gününü sayacaksınız, ilişki gününü değil. O çatlayan Yumurta, ilişki kurduğunuz tarihten en az 7-13 gün önce oluşuyor. Yani son adetin ilk gününde o yumurtanın oluşumunun başladığı günü sayacaksınız.

Dimi kızlar, yanlış heaaplamadıysam eğer...
Evet oda tuhaf bi durum biyolojik olarak 2 haftalık buna eminim ama son adetimin tarihine göre (28 Temmuz) tam 4 haftalık oluyor o şekile hesaplanıyor herhalde bugün tekrar kan verdim Bhcg 3900 küsür çıktı bulantım da çok doktorum şehir dışında dönmesini sabredersem herşey netleşecek inş teşekkürler içime biraz su serptiniz🙏🏻

Suan hepiniz buyuk ihtimalle uyuyosunuz kizlarr ama bu bebisler bizim aklimizi almadan rahat etmeyecekler sanirim.gece 12 gibi kanamam oldu cok degildi ama rengi acikti kirmiziydi.hemen doktora gittik.ama aklim gitti gidene kadar.acildeki ultrasonda kalp atisi goremediler karindan.sonra kan tahlili yaptilar ve kadin dogum doktoru oyle muayene etti.vajinalden cok sukur kalp atisini duyduk.ama omrumden omur gitti.hayirlisyla su tehlikeli haftalari bir atlatsaydik.

Suan hepiniz buyuk ihtimalle uyuyosunuz kizlarr ama bu bebisler bizim aklimizi almadan rahat etmeyecekler sanirim.gece 12 gibi kanamam oldu cok degildi ama rengi acikti kirmiziydi.hemen doktora gittik.ama aklim gitti gidene kadar.acildeki ultrasonda kalp atisi goremediler karindan.sonra kan tahlili yaptilar ve kadin dogum doktoru oyle muayene etti.vajinalden cok sukur kalp atisini duyduk.ama omrumden omur gitti.hayirlisyla su tehlikeli haftalari bir atlatsaydik.
Çok geçmiş olsun bu haftalar zor evet benimde oğlum sürekli beni korkutmaya çalışıyor bende resmen hopluyorum yerimden hep bi tedirginlik oluyor ama Allaha sığındık ins hayırla atlatacagiz benimde bugün randevum var rutin🙏🥰

Kızlar doktorlarinizin muayene ücreti ne kadar yaklaşık? Ben ilçede olduğum için sadece devlet hastanesine gittim bu zamana kadar ama sonrasında özelde devam etmek istiyorum takiplere.
Ben kese kalp atışı görmek için tıp merkezine gideceğim tek muayene 730 TL sigortalı. İkili taramayı devlette yaptıracağım ayrıntılı ultrason için de yine tıp merkezine gideceğim ama o biraz daha pahalı olabilir. Medical Park 65 bin doğum paketi, başka bir özel 45 bin ama gerek yok diye almıyorum. Belki sadece doğum için özele giderim ama onu sormadım tek doğum ne kadar diye. Benim bu ikinci gebeliğim ilki sezaryendi bu da öyle olacağı için devletteki Dr bana gün vereceğini söyledi.

Gunaydin bu arada kizlarrrr :KK73: Bugun hepimiz icin pozitif cok guzel bir gun olsuun. Randevusu olanlarin randevulari cok guzel gecsin insallah:KK200:

Bugun sabah yine hafif mide dalgalanmasiyla uyandim ben, ofise gelicegim icin mecbur bir kucuk muz attim agzima tutsun diye. Simdi de bol su icmeye kendimi zorluyorum. Sizler nasilsiniiiz?

Gunaydin bu arada kizlarrrr :KK73: Bugun hepimiz icin pozitif cok guzel bir gun olsuun. Randevusu olanlarin randevulari cok guzel gecsin insallah:KK200:

Bugun sabah yine hafif mide dalgalanmasiyla uyandim ben, ofise gelicegim icin mecbur bir kucuk muz attim agzima tutsun diye. Simdi de bol su icmeye kendimi zorluyorum. Sizler nasilsiniiiz?
Günaydın canım ben bugün gidecegim cok heyecanliyimm🙈🙈
Ben sabahlari beyaz leblebi yiyorum cok iyi geliyor😍

Kizlarrrrrrr 8+5 kalp atisini gorduk hersey yolundaymisssss o kadar mutlu oldum ki ve sok oldum ki anlatamam size🥺🧿 Hala inanamiyorum icimde bi kalp daha attiginaaaa🌸🌸🌸 Benim icin dua eden benden haber bekleyen herkese tesekkur ederiim uf cok mutluyummm🙏🏻
Gözün aydın 🥰 çok mutlu oldum darısı başımıza inşallah 💞🤲

X