Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Sizin de beta düzensiz idi ama kese görünmüştü sanki sonra ne oldu bilmiyorum ama hakkımızda hayırlısı hepimizin…

Kizlarrrrrrr 8+5 kalp atisini gorduk hersey yolundaymisssss o kadar mutlu oldum ki ve sok oldum ki anlatamam size Hala inanamiyorum icimde bi kalp daha attiginaaaa Benim icin dua eden benden haber bekleyen herkese tesekkur ederiim uf cok mutluyummm
Valla biz senden daha rahatladık…. Ben en azından allahım darısı başım olsun doktorun bana artık buna sorunsuz gebelik diyeceğiz günlere ulaşayım

Kizlarrrrrrr 8+5 kalp atisini gorduk hersey yolundaymisssss o kadar mutlu oldum ki ve sok oldum ki anlatamam size Hala inanamiyorum icimde bi kalp daha attiginaaaa Benim icin dua eden benden haber bekleyen herkese tesekkur ederiim uf cok mutluyummm
Nedense sizin çok iyi niyetli biri olduğunuzu hissediyorum ve çok çok sevindim sizin adınıza. Hepimiz güzel haberlerde buluşalım

Ayy çok şükür çok ama çok sevindim. Rahatladım sonunda bayadir bekliyodum bu haberi. Hayirla sağlıkla vakti zamanında kucağına almayı da nasip etsin Rabbim

Maşallah canımmm, o kadar cok sevindim ki senin adına insallah saglikla kucagina almak nasip olur

Çoook sevindim canıım Nice güzel ilk anlara diyelim

Ayy çok mutlu oldum canım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişleri

Darısı bize inşallah. "inanamıyorum içimde bir kalp daha attığına" sözüne kalbimi bıraktım 8+5 bayağı geç bir hafta ama bence en iyisini yapmışsın canım. Çünkü gidip "kese görüldü, kalp atışını göremedik. haftaya gel" sözünü duymak o bir haftayı stresle geçirmek demek.

Valla biz senden daha rahatladık…. Ben en azından allahım darısı başım olsun doktorun bana artık buna sorunsuz gebelik diyeceğiz günlere ulaşayım
Yaaa O kadar strestim ki hissedilmistir bi de yurtdisinda olunca inanin cok zor oluyordu. Ya insallah insallah canim dua ediyorum cok guzel sekilde ilerlesin hepimizin gebeligiiiii
Nedense sizin çok iyi niyetli biri olduğunuzu hissediyorum ve çok çok sevindim sizin adınıza. Hepimiz güzel haberlerde buluşalım
Yaaa cok mutlu oldum bu yazdiginizaa Cok cok tesekkur ederiiiim insallah hepimizin basina, hep guzel haberlerle dolsun burasiii

Ayy çok şükür çok ama çok sevindim. Rahatladım sonunda bayadir bekliyodum bu haberi. Hayirla sağlıkla vakti zamanında kucağına almayı da nasip etsin Rabbim
Hep icimden gidene kadar yazdiginiz seyleri tekrarladim, ne kadar yardimci oldu bilemezsiniz bu surecte Insallah hepimiz saglikla vaktinde kucagimiza alalim bebisleriiiiii cok tesekkur ederiiiim
Maşallah canımmm, o kadar cok sevindim ki senin adına insallah saglikla kucagina almak nasip olur
Kuzucummm tesekkur ederiiim darisi basina yarin senden de cok guzel haberler gelicek ben eminiiiim dort gozle benliyorum
Çoook sevindim canıım Nice güzel ilk anlara diyelim
Cok tesekkur ederiiiim canim insallah insallah nicelerine hep birlikte

Ayy çok mutlu oldum canım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişleri
Yaa tesekkur ederiiiim insallah caniiim saglikla mis gibiii, icim kipir kipir cok heyecanlandim
insallah dua ediyorum bol bol 8+5 te gitmemin sebebi aslinda isteyerek degildi yurtdisinda yasiyorum burada 10 haftadan once bakmiyolar bile ama daha once kotu bi tecrubem oldugu icin erken ultrason yaptilar Onlar 7 diyordu ama satla uyumlu cikti 2-3 gun onde gibi hatta masallah Biliyorum evet insallah guzel haberler gelicek ama, ben de Turkiyede olsam kesin erkenden giderdim ama merak etmeyiin. Hep guzel haberler paylasicaz insallah birlikte

öncelikle

Benim, ilk haftalar çok yüksek çıkıp (doktor muhtemel ikiz demişti) sonra tek bebeğim oldu. Bir de yüksek çıktığından bulantı kusmam çok olmuştu. BetaHcg ne kadar ani yükselirse bulantı da o oranda yüksek oluo. Buna iyi bir şey diyenler var.

Bir de sanki siz yanlış hesaplıosunuz. Çatlatma iğnesi öncesini, yani son adetin ilk gününü sayacaksınız, ilişki gününü değil. O çatlayan Yumurta, ilişki kurduğunuz tarihten en az 7-13 gün önce oluşuyor. Yani son adetin ilk gününde o yumurtanın oluşumunun başladığı günü sayacaksınız.

Dimi kızlar, yanlış heaaplamadıysam eğer...

Aynen 4 haftalık falan olması lazım

Oo bizim okulda herkes birbirine düşman. Ben geçen hafta insta ya koydum, duyanlar duymayanlara anlatsın, üzerime gelmesinler die.

Mesela bugün inanılmaz kötüydüm, bişe yiyemedim, koltuktan kalkamadım.. Çok kötü... Haftaya sanırım gitmem ek için rapor alcam. Gidip de oralarda sürünmek istemiyorum. Bizde hamile vs gözünün yaşına bakan yok zaten. Müdür değişti ama bilmiom bu sene bakalım nası olacak. Ilk gebeliğimde Tubitak proje yürütücüsüydüm okulda, iki aylık hamileydim, kimseler yardım etmedi o masaları okulu komple hazırladım a fan z ye uğraştım o halimle de bir teşekkür etmedi müdür.. Onca projeyi de 6 saat sergiledik, hemen kaldırtmıştı. Bu kez kendimi harcatmıcam. Diğerleri gibi yatcam hamileyim die.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…