Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bazılarınız da benzer durumdaymış, 2-3 gündür bulantıdan duramıyorum. Hiçbir şey yemek istemiyorum her şey midemi bulandırıyor, dün akşam zar zor bir şeyler yemiştim onu da çıkarttım :KK43: bugün ofiste de çok zorlandım, işin kötüsü canımın istediği bir yiyecek vs de yok ne yapıcam gerçekten hiç bilmiyorum :KK43: Dün gece cok kötü olunca biraz cıkarttıktan sonra rahatladığım an metpamid içtim ama iştah gelmiyor ona çözüm nasıl bulunur??

Sizle durumumuz benziyor size de kendime de dua ediyorum insallah sağlıkla kucağımıza alacağız bebislerimizi 🤲🏻♥️ ben henüz kalp atışını duymadım insallah duymayı bekliyorum Allah nasip ederse 🧿
En kısa zamanda inşallah duyarsın kardeşim ama ondan sonra da kötü ihtimaller saydılar bana 12 haftayı atlatana kadar rahat yok

İlk kızımda doğuma kadar kustum. Sokakta bile. İkinci hamileliğimde öyle. Ona rağmen ilk gebeliğimde 22, ikinci gebeliğimde 20 kilo aldım. Bunda hiç bulantım yok. 30 kilo alırım sanırım en az 🙈

İlk kızımda doğuma kadar kustum. Sokakta bile. İkinci hamileliğimde öyle. Ona rağmen ilk gebeliğimde 22, ikinci gebeliğimde 20 kilo aldım. Bunda hiç bulantım yok. 30 kilo alırım sanırım en az 🙈
Benim de iştahım açık geçen ay 3,5 kilo vermiştim şimdi 1 den fazlasını almışım bile allahtan tüp mideden az az sık sık yiyorum

Merhaba güzel anneler bana destek oldugunuz için teşekkür ederim. bir gün tekrar görüşmek üzere. malesef gebeliğim sağlıksız olduğu için 3 gün önce kürtajla sonlandıldı. sizlere sağlıklı süreçler diliyorum. görmesem de yorumunu esirgemeyen destek olan bütün hatunlara sevgilerimi iletiyorum. iyi ki vardınız.
Çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda tekrar hamile kalırsınız 🙏🏻

X