Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benden kan testi istediler artık kese ve kalp atışı normal olmadan istemiyorlardı 11 binmiş indirimli 8900 idi devlette yapın dedi doktor rubella vs içeren kan tahlili coşmuş özeller

Selamün aleyküm anneler ve anne adayları ben 3 ay önce doğum yaptım 28 günde adet olurdum bu ay geciktim test yaptım artı Med marka erken gebelik testi 10 dk da silik bir çizgi belirdi bu yalancı pozitif mıdır yoksa hamile olabilir miyim

Çoook sevindim sağlıcakla kucağına al inşallah bende gidiyorum kontrole belki kalp atışı duyarım inşallah

Canım çok sevindim. Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah. Dua et canım en hayırlı şekilde en sağlıklı şekilde kolaylıkla bu süreci geçirir vakti zamaninda bebisini kucağına alırsın inşallah

Çok sevindim sizin adınıza Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Merhaba beni ekler misiniz 3 gebeliğim sat 25 temmuz benimde hayırlısıyla 24 Nisanda doğum görünüyor

Ayy ay o kadar sevindim kiiiii masallah masallah kuzum, cok mutluyum senin iciiiin Nasil hissettigini tahmin bile edemiyorum icim rahatladiiii

ben de Pazartesi duyucam inşallah kalp atışını ya darısı başımıza; size hayırlı olsun

Hayırlı olsun benim aklımda 7. Hafta diye kalmstiniz çok şükür darısı kalp atımını duymaya sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Çook sevindim ne kadar rahatlamışsınızdır Benim de doktor kontrolüm yarın, 6+3 olucaz en son 4+3te keseyi görmüştük sadece inşallah sağlıkla devam etmiştir

Herkes de aynısı olmuyor. Bende de bugün 6+3 sat a göre, doktorun ekranına göre 7+5. Benimki de ilerden gidiyor. Doktora sordum, bu ne anlama geliyor diye... Olur öyle, bu iyi bir şey dedi. Birlikte olduğumuz zamanı net olarak bilmesem başka bir tahmini olabilirdi doktorun.

Ay masallah, ilerden gitsin. Sonra satla esitleniyormus zaten bi zaman sonra diyolar. Ama ilerden gitmesi daha da guzel gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…