Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Oyle dusunmeyin, ona bakarsaniz benim de oyle bir mide bulantim yok. Boyle okuyunca insan tetikleniyor Her belirti her gun devam etmek zorunda degil bir artar bir azalir icinizi ferah tutun. Guzel olucak insallah, ne zamandi kontrolunuz?
Haftaya pazartesi 3’te gideceğim; 6+6 olacağım.

Merak etmeyin iyi haberler gelecek Sarimsi akintiniz devam ediyor mu? Benim devam. Su da icemiyorum kendimi cok zorlasam da icim almiyor ama cok onemli su icmek
Ahh inşallahEvet bugün de devam ediyor; ben normalde çok az su içerim; kendimi zorluyorum işte iki litre bitireyim diye:/

Ahh inşallahEvet bugün de devam ediyor; ben normalde çok az su içerim; kendimi zorluyorum işte iki litre bitireyim diye:/
Ben de asiri icerim ama bi kac gundur icim almiyor, zorlamaya calisiyorum ben de enfeksiyon olusmasin diye icmek lazim her ihtimale karsi

Çok şükür inşallah daha da güzel haberler alırsınız çok sevindim sizin adınıza

Çok sevindim canım. İnşallah çok daha güzel haberler alırsın. Darısı başıma. Senin beta artışın nasıldı?

Evet evet adet olacağım sanıyordum ben de şu an 5 haftayım tam hala arada oluyor geceleri ve sabah üzeri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…