Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Panik mi olmalıyım yani 😢
Ben 5.aya dek kustum, Tanrım, şükretmelisin!! 7.haftada başladı yoğun kusmalarım, işe giderken de ilaç kullanmak zorunda kalmıştım ilk inde. Şimdi de sizin gibi, ara ara bulantı oluyor fakat henüz kusma olmadı. Olmasın da.. Berbat bir şey.. Bazılarında bulantı bile olmuyor. Herkeste farklı.. Buna asla üzülmemelisin..

Çay çok problem değil de kahve beni çok zorluyor bazen mis gibi kokuyor ofiste
Doktorum bana kahveyi yasaklamadı, çok ilginç. Deniz yasak diyenler, kahve yasak diyenler... Yani 1 fincan Türk kahvesinin yahut demleme kahvenin ne zararı olabilir.. Alkol değil ya.. Abartmadan içilmeli hepsi bu.. Çok ilginç gerçekten.

Ben 5.aya dek kustum, Tanrım, şükretmelisin!! 7.haftada başladı yoğun kusmalarım, işe giderken de ilaç kullanmak zorunda kalmıştım ilk inde. Şimdi de sizin gibi, ara ara bulantı oluyor fakat henüz kusma olmadı. Olmasın da.. Berbat bir şey.. Bazılarında bulantı bile olmuyor. Herkeste farklı.. Buna asla üzülmemelisin..
Hiç unutmam. İlk hamiliğimde doğuma kadar kustum. Öyle ki bakkala diye çıkardım. Dönüşte köşe başlarında kusmadan eve dönemezdim. Öyle rezil bir haldeydim. Şükür bunda henüz bulantım yok 😄

Hiç unutmam. İlk hamiliğimde doğuma kadar kustum. Öyle ki bakkala diye çıkardım. Dönüşte köşe başlarında kusmadan eve dönemezdim. Öyle rezil bir haldeydim. Şükür bunda henüz bulantım yok 😄
Ayy ne kötü bir şey doğuma dek... Allah size sabır vermiş. Ben de ilkinde 6.haftada mıydı.. Şok olmuştum, doktorlar çocuğun olmaz demişlerdi, olunca epey şaşırdım. Hayret demiştim, herkesin midesi bulanır kusar başı döner benim hiç olmadı.. Aradan 1 hafta geçti ve feleğim şaşmıştı. Hep şu ağızda eriyen şeylerden kullanmıştım. Umarım yine olmaz. Elim böğrümde bekliyorum ne zaman kuscam die😢

Kızlar günaydınnnnn hamişlerrrr 🥰🥰🥰

Sizinde özellikle sabahları uyandığınızda adet olacakmış gibi kasık ağrınız bel ağrınız oluyor mu yoksa ben daha regl gecikmesinin 4.günündeyim ondan mı ağrıyor acaba 😑
Ben uygulamaya göre 4+0 hafta
Selamlar, o haftada bende de baya olmuştu. Regl sancısı gibi, aynısı. Doktor çok normal geçer 3-5 güne demişti. Geçti.

Kizlarr, basligi devralmayi dusunen birileri var mi? Yavas yavas kalp atis tarihleri vs. de belli olmaya baslicak tabloyu guncelleyebilmek icin soruyim dedim :KK200:

Uff ya hemen geçse bu zamanlar keşke. Ama yemek yedikten sonra hafifliyor biraz sanki. Bende tsh yüksekliği vardi levotron iciyorum o yüzden yarım saat beklemek zorundayim ya o kötü oluyor ağzıma bişey de atamıyorum hemen
Aa ben onu 17 senedir içiyorum, sabah uykudan önce gözünü açınca iç, sonra geri uyu. Ben annem, yıllardır böyle yaparız. Uyanınca da istediğini yiyip içersin.

Merak etmeyin iyi haberler gelecek :KK200: Sarimsi akintiniz devam ediyor mu? Benim devam. Su da icemiyorum kendimi cok zorlasam da icim almiyor ama cok onemli su icmek :KK43:
1 cam şişeye Salatalık, nane, limon, yaban mersini, elma, portakal, tarçın ya da karanfil... (meyve sebze kabukları da olur) Ne istiosan koy, at dolaba
.. Hem için ferahlar hemde aromalı su içmek daha güzel. Sade içemiosan bir de böyle dene derim. Aklında olsun.

Çook sevindim ne kadar rahatlamışsınızdır😍🙏🏻 Benim de doktor kontrolüm yarın, 6+3 olucaz en son 4+3te keseyi görmüştük sadece inşallah sağlıkla devam etmiştir🙏🏻
Keseyi alttan mı yoksa karından mı görmüştünüz? 4+3 çok erken karından göremedi benim doktorum

1 cam şişeye Salatalık, nane, limon, yaban mersini, elma, portakal, tarçın ya da karanfil... (meyve sebze kabukları da olur) Ne istiosan koy, at dolaba
.. Hem için ferahlar hemde aromalı su içmek daha güzel. Sade içemiosan bir de böyle dene derim. Aklında olsun.
Cok tesekkur ederim tarifiniz iciin :KK200: Aslinda sade suyu baya icerim ama midem dolu gibi hep, hele bisey yedikten sonra artik hic icemez oldum. Simdi ofiste 3 tane 500ml lik siseyi aldim, zorlayarak iciyorum aksama dek 1,5 burada bitirsem aksam da evde 1 icsem olur heralde.

Selamün aleyküm anneler ve anne adayları ben 3 ay önce doğum yaptım 28 günde adet olurdum bu ay geciktim test yaptım artı Med marka erken gebelik testi 10 dk da silik bir çizgi belirdi bu yalancı pozitif mıdır yoksa hamile olabilir miyim
Şaka mı... Benm doğumdan 3 ay sonra hamile olan arkadaşım var. Fark edemedi kızcağız, 5.ayda karın ağrısı ile gidince fark etti hatta..doğurdu, ikiz gibi büyüttü. Bence bir doktora gidin. Ne olur ne Olmaz.

Cok tesekkur ederim tarifiniz iciin :KK200: Aslinda sade suyu baya icerim ama midem dolu gibi hep, hele bisey yedikten sonra artik hic icemez oldum. Simdi ofiste 3 tane 500ml lik siseyi aldim, zorlayarak iciyorum aksama dek 1,5 burada bitirsem aksam da evde 1 icsem olur heralde.
Şey var böyle cam şerbetlik gibi musluklu oluyor, şişeler. 2 lt lik de var. Ondan ofiste masanın üzerine koysan, içine de istediğin şeyleri karıştırsan.. Aslında soda da ekleyebilirsin.. Yurt dışında çoğu insan su içmio mesela, hep soda içiolar.

Şey var böyle cam şerbetlik gibi musluklu oluyor, şişeler. 2 lt lik de var. Ondan ofiste masanın üzerine koysan, içine de istediğin şeyleri karıştırsan.. Aslında soda da ekleyebilirsin.. Yurt dışında çoğu insan su içmio mesela, hep soda içiolar.
Ya soda zararli maden suyu icin dedikleri icin ben gazli hicbiseyi icmiyorum, portakal suyu ve su :KK70:

Ayy ay o kadar sevindim kiiiii masallah masallah kuzum, cok mutluyum senin iciiiin :KK200: Nasil hissettigini tahmin bile edemiyorum icim rahatladiiii
Yaaa çok sağ ol canım benim 😍 ❤️ o kalp atışını gördüğümüz an o kadar güzeldi kii duyduğumuzdaki hislerimi tahmin bile edemiyorum şu an. Allah ım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu inşallah 😍 🙏

Senin de güzel haberlerini alıcaz inşallah birkaç güne 🤗🙏😍😍

Yaaa çok sağ ol canım benim 😍 ❤️ o kalp atışını gördüğümüz an o kadar güzeldi kii duyduğumuzdaki hislerimi tahmin bile edemiyorum şu an. Allah ım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu inşallah 😍 🙏

Senin de güzel haberlerini alıcaz inşallah birkaç güne 🤗🙏😍😍
Yaaa canim tahmin bile edemiyorum gercekten dogru o kadar farkli bi duygudur kiiii :KK200: daha da guclu guclu duyucaksin bi sonrakinde iyice miss gibi olucakkk. Insallah caniim darisi basima ben de senin gibi guzelce paylasirim:KK74:

X