Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar Fena bir ishal yaşıyorum hiç yaşamadığım kadar bu gebelikte sıkıntı yaratır mı ? Ne yapmalıyım çok mu evham yapıyorum acaba ne diyorsunuz tecrübeli annelerimiz?
Ay benimde öyle ya ilk gebeliğimde böyle birşey yoktu bu defa sürekli birşey yediğimde hemen tuvalete çıkıyorum.gece karnımın ağrısına uyanıp kalkıyorum tuvalete ishal şeklinde hemde .çok şaşırıyorum bende niye böyle diye ama biraz okudum çoğu kişide olmuş demekki normal. Buarada daha hamileliğin 4-5 haftasındayım doktora gitmedim henüz kese görünmez diye .yani hamileliğin başlarında böyle oluyor demek ki

Bende de kahverengi lekelenme oldu 3 defa doktora gittim bir sorun olmadığını söyledi. Progestan verdi. Yani normal karşıladı.Sizin de bir şeyiniz yoktur inşallah tabi doktora görünmekte fayda var

Canim kahverengi lekelenmeyi normal sayiyorlar, ayni sureci tekrar yasicaksin diye birsey yok. Iyi dusun lutfen

Gunaydin kizlarrr ay bugun hic uyuyamadim. Dondum durdum o yuzden zombi gibi hissediyorum kendimi. Bi de bu gece daha hafifti hassasligi goguslerimin. O kadar asiri agri hissetmedim. Ama dun yedigim yemekten sonra ki cok yemedim, sanki sindiremedim yemegi bogazima dizildi gibi hissediyorum o yuzden bu sabah kahvalti yapamiyorum sadece kefir icmeye zorlicam kendimi Bogazimda sanki dun aksam 7 de yediklerim. Bi yandan da panigim tabi ki goguslerime bakiyorum devamli. Siz nasilsiniz buguun?

Bugün randevum var benim kalp atışı için gidecegim ins duyarız sabah bi mide bulantısıyla kalktım kusma yok ama bulanti hali gibi göğüs hassasiyeti devam ama çok takılmayın bence bi var bi yok gibi bisey oluyor kasik ağrılarım önceden daha çöktü şimdi nadir var rahatsız etmeyecek kadar

Benim de ayni kasik agrilarim, tesekkur ederim boyle duyunca icim rahatliyor insallah ben de duyariim Size dua ediyoruum guzel haberi verin kactaydi randevunuuz?

Ben kendim hesabima gore 4000 olunca gittim karindan kese gorundu canim. Sonrasinda doktor 2 hafta sonraya cagirdi kalp atisi icin
Anladım canım, kese için o kadar beklememe gerek yok sanırım.
En azından gidersem takviye vs. bişey kullanmama gerek var mı veya neye dikkat etmeliyim söyler değil mi?

Benim de ayni kasik agrilarim, tesekkur ederim boyle duyunca icim rahatliyor insallah ben de duyariim Size dua ediyoruum guzel haberi verin kactaydi randevunuuz?
Şimdi çıktım kalp atışını duyduk çok şükür hersey yolunda vajinal baktı emin olmak icin benim biraz kilomda var emin olmak istedi Rabbim sizinde herkesinde yardımcı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…