Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ara ara gidip gelen mide bulantısı + göğüs acısı bugun de devam ediyor. 1 hafta çabuk geçse de kalp atışını duysam. Yani bu belirtiler de biraz erken gibi geliyor bana anlaymadım; sizce de öyle değil mi? Acaba çok düşündüğümüz için mi?

Şimdi çıktım kalp atışını duyduk çok şükür hersey yolunda vajinal baktı emin olmak icin benim biraz kilomda var emin olmak istedi Rabbim sizinde herkesinde yardımcı olsun...
Çok şükür duymuşsunuz 🫶🏻kaç haftalıksınız bende 6+5 te gideceğim acaba duyabilir miyim

Ara ara gidip gelen mide bulantısı + göğüs acısı bugun de devam ediyor. 1 hafta çabuk geçse de kalp atışını duysam. Yani bu belirtiler de biraz erken gibi geliyor bana anlaymadım; sizce de öyle değil mi? Acaba çok düşündüğümüz için mi?
Bence erken degil 7.hafta gibi kalp atisi duyulsa en erken aslinda 6.haftadan 5.haftadan bile baslayan insanlar var, tabi hic baslamayan da. Benim de oyle aman aman degil hicbir belirtim, o yuzden korkuyorum cok dusundugum icin. Bi de dediginiz gibi midem bulanmiyoken de bulaniyo mu saniyorum diye kendime soruyorum devamli ben de. Ama vardir siz hissediyorsaniiz, az kaldi ama gunler gecmek bilmicek bizee

Evet biliyorum☺️insan bu süreçte çok stres yapıyor gerçekten olumlu olumsuz herseyi düşünüyorsun keseyi görme zamanı gelse biraz daha rahatlarım belki zaman geçmiyor 😄
keseyi görünce de kalp atışı başlıyor 2 hafta bekleyelim dedi doktor biz bu zamanı ne zaman geçireceğiz ne zaman rahatlayacağız inanın bilmiyorum.

Benim ayın 15'inde değerim 175'ti bugün değerim 1345 çıktı. Ultrasonda kese görünür mü? Artış normal mi?

Kızlar 4+5 te olduğumu düşünüyorum,göğüslerim bazen çok hassas ve sert ama bazen sönmüş gibi hissediyor sürekli kontrol ediyorum,sizde de öyle oluyor mu,bir sorun yoktur değil mi inşallah

Doktor 6+2-3 gibi dedi benim sata göre 1 hafta önce gibi hesaplamam vardı ama olağan bir durum dedi yada ben yanlış hatırlıyorum satı çünkü son zamanlar biraz düzensizlik vardi
Ultrasonda 1 hafta once ya da sonra cikabiliyor, sonra bebek yakaliyormus :)

Kızlar 4+5 te olduğumu düşünüyorum,göğüslerim bazen çok hassas ve sert ama bazen sönmüş gibi hissediyor sürekli kontrol ediyorum,sizde de öyle oluyor mu,bir sorun yoktur değil mi inşallah
Normal canim, benim de sabah oyleydi boyle sanki goguslerimin agrisi hafifledi gibi hissettim, korkuyorum gerci boyle olunca ama diger herkes de normal diyor. O yuzden telkin edelim kendimiziii yoktur bir sorun <3

normalde eskiden sevdiği şeyler soğuyup yemediği şeyleri sürekli yiyesi gelen oldu mu mesela ben sebze çok severdim eti hiç sevmedim şimdi tam tersi kıyma et tavuk balık çok yiyesim geliyor.hatta yemeklerin içinde etleri ayıklıyorum

Gunaydin kizlarrr🌸 ay bugun hic uyuyamadim. Dondum durdum o yuzden zombi gibi hissediyorum kendimi. Bi de bu gece daha hafifti hassasligi goguslerimin. O kadar asiri agri hissetmedim. Ama dun yedigim yemekten sonra ki cok yemedim, sanki sindiremedim yemegi bogazima dizildi gibi hissediyorum o yuzden bu sabah kahvalti yapamiyorum sadece kefir icmeye zorlicam kendimi😞 Bogazimda sanki dun aksam 7 de yediklerim. Bi yandan da panigim tabi ki goguslerime bakiyorum devamli. Siz nasilsiniz buguun?
Günaydın canım, ben de tam tersi 10 gibi yatıyorum gece 1 gibi lavaboya kalkıyorum, sabah 7 bucukta uyaniyorum. Aksamlari cok cabuk uykum geliyor 😴 ben de sevdigim seyleri yiyorum cunku kendimi kisitlayinca muz yemek zorundasin ceviz yemek zorundasin gibi onlardan tiksindigimi fark ettim. Sabah simit yedim oglende tavuk ve patates kizartmasi yedim. Ben kendime sinir koyunca olmuyor bunu anladim. Goguslerim benim dokununca hassas sadece eger dokunmazsam bi rahatsizlik vermiyor.

Günaydın canım, ben de tam tersi 10 gibi yatıyorum gece 1 gibi lavaboya kalkıyorum, sabah 7 bucukta uyaniyorum. Aksamlari cok cabuk uykum geliyor 😴 ben de sevdigim seyleri yiyorum cunku kendimi kisitlayinca muz yemek zorundasin ceviz yemek zorundasin gibi onlardan tiksindigimi fark ettim. Sabah simit yedim oglende tavuk ve patates kizartmasi yedim. Ben kendime sinir koyunca olmuyor bunu anladim. Goguslerim benim dokununca hassas sadece eger dokunmazsam bi rahatsizlik vermiyor.
Benim de aksam uykum geliyor bir de ogle arasi uykulari cok yapiyorum evdeyken, simdi ofisteyim ama:KK34:
Cok dogru soyledigin canim ben de cevizi gecen haftaya kadar zorlayarak yiyodum ama yani suan agzimda buyuyor sanki o yuzden yiyemiyorum, benim de canim simit pretzel gibi tuzlu tuzlu seyler cekiyor ya da portakal suyu. Onlari tuketiyorum. Bulantin var miii?

Gunaydin kizlarrr🌸 ay bugun hic uyuyamadim. Dondum durdum o yuzden zombi gibi hissediyorum kendimi. Bi de bu gece daha hafifti hassasligi goguslerimin. O kadar asiri agri hissetmedim. Ama dun yedigim yemekten sonra ki cok yemedim, sanki sindiremedim yemegi bogazima dizildi gibi hissediyorum o yuzden bu sabah kahvalti yapamiyorum sadece kefir icmeye zorlicam kendimi😞 Bogazimda sanki dun aksam 7 de yediklerim. Bi yandan da panigim tabi ki goguslerime bakiyorum devamli. Siz nasilsiniz buguun?
Canım ben günlerdir doğru düzgün gece uykusu uyuyamıyorum 😅 bir keseyi görsem rahatlayacağım herhalde ama o zaman da yok bebek göründü mü yok kalp atışı diyeceğim biliyorum. Göğüs hassasiyetim de her gün farklı. Bir gün hiç yok diğer gün dokunamıyorum. Hormon dalgalanmalarından herhalde.

X