Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar.İnşallah hepinizin gebeliği sağlıklı gidiyordur.Ben 5+2 hamileyim.Pazar sabah 5 te kanamam oldu ve hemen doktora gittik doktor vajinal baktı bir kese gözüküyor ama şekli bozuk ve rahim ağzına çok yakın dedi beta bakalım dedi 2 önce betam 1006 idi kanamamın olduğu gün 2878 çıktı.Ama ağrım filan yoktu.Doktor Salı gel bir daha bakalım dedi.Eve geldim kahverengi pıhtısı bir akıntı geldi ve sonr bitti hiç kanamam ve lekelenmem olmadı.Bir yorum yapanınız olur mu?Yarın 5+3 olucam kese görünür mü sizce ?

Progestan aldığımdan beri başım çatlıyor kızlar Bi kahve içtim mecbur böyle devam ederse mecbur fitil olarak kullanicam önceden de fitil olarak kullanmistim zaten.
Ay progestan baş ağrısı mı yapıyor ya? Ben de yutuyorum, birkaç gündür ara ara başım ağrıyor. Özellikle bugün gece ağrıdan uyuyamadım.

Ay progestan baş ağrısı mı yapıyor ya? Ben de yutuyorum, birkaç gündür ara ara başım ağrıyor. Özellikle bugün gece ağrıdan uyuyamadım.
Canim ben okudum kullananlarda hem bas agrisi hem de mide bulantisi yaparmis ozellikle agizdan alanlarda. O yuzden cogu kisi fitil olarak tercih ediyomus, aklinda olsun

Beta 2000 ve üstündeyken kese görünüyor. Yarın 5+2 olacağım. Doktorum keseyi görmek için yarın çağırdı. İnşallah sağlıcakla kavuşursun

Cumartesi doktoragittim karından baktı ve bana kese büyümüş ama bebeği göremiyorum dedi bende çarşamba günü devlet hastanesinde gördüğümüzü soyledim bana diyorki bizim makinelerinin daha iyi sonra vajinal muayene yaptı bebegide kalp atisinida gördü ama benim aklım gitti resmen daha önce de düşük vs yapan biri olarak.muhtemelen sadece karından bakıldığı için görmemiştir canim

İnşallah görünür canım Benim teyzemin oluk oluk pıhtılı kanaması olmuştu; hatta menapoza giriyor sanarken hamileymiş meğerse; kanaması da olunca doktor düşmüştür bişi yapmaya gerek yok dedi ama şimdi 5 yaşında oldu minikYani doğacağa hiçbir şey engel olamıyor bence.

Canim ben okudum kullananlarda hem bas agrisi hem de mide bulantisi yaparmis ozellikle agizdan alanlarda. O yuzden cogu kisi fitil olarak tercih ediyomus, aklinda olsun
Hmm ya ben geceleri alıyorum yatarken dün uyumadan önce başladı zaten baş ağrım ama birkaç gün daha gözlemleyeyim ona göre ben de fitil olarak kullanırım. Doktorum ilk fitil olarak demişti zaten bana da ben pek sevmiyorum tabi kimse sevmiyordur da. Bir de enfeksiyondan dolayı ağızdan alıyordum.

Bende özele gittim alttan bakmak istemedi ben sordum hatta bebek görünüyor mu diye hayır dedi.Haftama göre normal diye düşünüyorum.Insallah öyledir.
Perşembe günü devlet hastanesinde karından görülmemisti aradan 4. Gün yeni göründü. Hayırlısı olsun beklemekten başka çarede yok

Alttan baktı, muayene etti, çok da kötü değil fitil yazcam dedi. Önce beyazdı akıntı, sonra sarı gibi oldu bende de.

Kızlar ya ara ara bazen çift bazen tek taraflı kasıklarıma ağrı giriyor sizde de oluyor mu korkuyorum her seferinde
Selamlar lorelailai, bende de oluyor.. Bazen şiddeti artıyor.. Sonra düşüyor. Geçenlerde hatta oğlum yanlışka kolunu vurdu rahmime, öyle bir ağrıdı ki.. Sonra geçti.. Bir de yoga yaparken ağrı oluo.. Sonra geçiyor..

Selamlar defnepera, ben de anlattıklarının aynısını yaşıyorum. Ilk gebeliğimde de aynısı olmuştu. Bende baş dönmesi, halsizlik, sanki tansiyon düşklüğü gibi bir hal ama tansiyonum normal... Sürekli yan gelip yatma ve de sadece yeme isteği.. Bende ilk inde de böyle olmuştu, ilk inde 2.aydan 5.aya dek kusmuş tum. 5. ayda da geçmişti..sonra yoga yürüyüş, şeker çıktığı için diye te uymak vs beni aşırı dinç, enerjik yapmıştı ve iyi kilo verip fitleşmiştim. Ama ilk 4 ay rezillikti...

Ben de son adet tarihine göre 5+3 hamileyim. Bugün yerleşme kanamasından sonra ilk defa kahverengi akinti geldi umarım bir sey yoktur. Hemen sabah doktora randevu aldım

Kızlar az önce çamaşırımda kahverengi lekelenme gördüm ilk kaybettiğim gebeliğimde tam bu hafta lekelenme vardı.(7+2 İlk anda şoka girdim şimdi algılıyorum çok üzgünüm çok üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…