Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Hoş bulduk :) evet biz de ikiz mi acaba diye düşündük ama tek kese görüldü, haftaya bugün tekrar gideceğim bakalım.
Sağlıklı olsunlar da yeter ki biz onlari beklemeye hazırız 🙏🥰 insallah cabucak duyarsin kalp atışını da 😊 benimde betam dün 1600 cikti. Dr kese 1500lerde görünür dedi ama ben yine de cuma cumartesine kadar bekleyeyim diyorum. Belki hem biraz daha ilerler o arada kese tam görünür. Kac haftada görünmüş oldu kese simdi sizin süreçte. Bide nasil hesaplayacagiz yahu 😂 ben pek anlayamadim bu isi. Son adet tarihinden sayinca haliyle farkli cikiyor. Ama ben asilama sonrasi oldugu icin o günden sonra saycam galiba. O zaman da cok küçük oluyor. Kafam cok karisti. Domtora gidene kadar gün hesaplamayi birakmak mantikli galiba

Merhabalar. Ben de geç döllenme olduğu için Mayıs ortası gibi görünüyor doğum insallah. Bugün 6+4 kalp atışını duyduk hamd olsun. Ama sat a göre 8 haftalık olmam gerekiyor usgde 6+4 çıkıyor. Benim şöyle bir durumum var ben hamile olduğumu ve zaturee olduğumu aynı anda öğrendim. Zatürre için çok bir müdahale edilemedi 3. Antibiyotiğe geçtim ve şuan cigerimde sıvı birikimi başlamış. Gittikçe kötüleşiyorum. Benim durumuma benzer şeyler duyan var mı kafam allak bullak😔😔

Teşekkür ederim 😍 beta baktırmadım daha önce kimyasal yaşadığım için o stresi yaşamak istemedim. Regl gecikmemin 12. Gününde gittim direkt keseyi ve kalp atışı gördük. Çok kısa kalp atışını da dinledik 🥰
Oy maşallah hemen kendini göstermiş 🥰 darısı biz bekleyenlerin basina inşallah. Benim ilk gebeligim cok heyecanli ve merakliyim ne olacak ne bitecek diye. Kalp atışı için 8.haftayi bekleriz dedi devletteki doktor ama. Beta yukselsin diye beklerken ayri stres kese kalp atışı beklemek ayri stres. Allaha şükür bu günleri gördüm tabi ki bu bambaska birsey ama insan sabirsizlaniyor 🥰 hemen duymak istiyorum minicik kalbini

Cinsiyet tahmini yapabilirmisiniz bugun doktora gittim ama hic bisey söylemedi cok merak ediyorum simdiden teşekkürler
Screenshot_2024-09-17-11-31-42-574_com.miui.videoplayer.jpg

Oy maşallah hemen kendini göstermiş 🥰 darısı biz bekleyenlerin basina inşallah. Benim ilk gebeligim cok heyecanli ve merakliyim ne olacak ne bitecek diye. Kalp atışı için 8.haftayi bekleriz dedi devletteki doktor ama. Beta yukselsin diye beklerken ayri stres kese kalp atışı beklemek ayri stres. Allaha şükür bu günleri gördüm tabi ki bu bambaska birsey ama insan sabirsizlaniyor 🥰 hemen duymak istiyorum minicik kalbini
İnşallah canım 🙏🏻🥰 benimde ilk gebeliğim ve çok farklı duygular içindeyim Allah tüm isteyenlere bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 benim 6. Haftada göründü zaten yeni atmaya başlamış ama 8de garanti oluyor işte o yüzden öyle diyorlar 😊 inşallah sende bi an önce duyarsın 🥰

Bizim acilde ki doktor da biraz düşük dedi 2 gün sonra yaptır dedi yarın yaptıracam ama İnternete göre gayet iyi, bide nezman döllendiği önemli, dediğiniz gibi herkese göre değişiyor bence, moralimizi bozmayalım 🙏
Açıkçası benm pek umudum yok bugün hem alttan hem ultrosanda bakıldı sağlıksiz bir keseye benziyor dedi devlette özele gttim kanama alanı görünüyor dedi belirsizlik çok kötü iki gün nasıl bekleyeceğim bilmiyorum 😓

Öncelikle hayırlı olsun canım 🙏Sonrasında düzenli artış gösterdi mi peki? Birde bu değeri öğrendiğiniz de kaç haftalıktı acaba
Haftasini bilmiyorum pcosluyum maalesef :KK43: son adet tarihim 3 agustos ama 24 agustosa kadar hep gebelik testi yaptim negatif cikti. Ultrasonda gorucem onu sanirim. Su an 2000lerde

normal aslında ama bende cok merak etmiştim gunler gecmemişti kese görünecek mı acaba diye şimdide kalp atısını duyacak mıyız derdine düştük süreç böyle devam edecek sanırım
Bugün patladım ağladım dayanamadım artık günler geçmiyor kanda çıktı ama insan ultrasondada görmek istiyor.Sende gümbür gümbür dinlersin insaAallah kalbini.

Merhabalar. Ben de geç döllenme olduğu için Mayıs ortası gibi görünüyor doğum insallah. Bugün 6+4 kalp atışını duyduk hamd olsun. Ama sat a göre 8 haftalık olmam gerekiyor usgde 6+4 çıkıyor. Benim şöyle bir durumum var ben hamile olduğumu ve zaturee olduğumu aynı anda öğrendim. Zatürre için çok bir müdahale edilemedi 3. Antibiyotiğe geçtim ve şuan cigerimde sıvı birikimi başlamış. Gittikçe kötüleşiyorum. Benim durumuma benzer şeyler duyan var mı kafam allak bullak😔😔
Çok geçmiş olsun 💐 inşallah bir an önce toparlarsınız. Benim de yumurtlamam geç oldu önceki gebeliğimde de böyleydi geç olması bir sorun teşkil etmiyor yeni sat hesaplıyorlar gerek görülürse.
Hastalığınız daha da ilerlemeden çözülür inşallah bildiğim kadarıyla ilaçlar gruplara ayrılıyor. Hamilelikte kullanılabilenlerden tedavinizi devam ettirirler diye düşünüyorum çünkü hamileyken ameliyat bile olanlar oluyor

Açıkçası benm pek umudum yok bugün hem alttan hem ultrosanda bakıldı sağlıksiz bir keseye benziyor dedi devlette özele gttim kanama alanı görünüyor dedi belirsizlik çok kötü iki gün nasıl bekleyeceğim bilmiyorum 😓
Ama daha kese için çok küçük değil mi, sen hemen moralini bozma 2 gün sonra başka doktora daha git, benim Bi arkadaşa 5 haftalık iken boş gebelik demiş Bi doktor hemen başka doktora gitmişler gayet de dolu demiş ve şuan doğdu dokuz aylık oldu bile

Ama daha kese için çok küçük değil mi, sen hemen moralini bozma 2 gün sonra başka doktora daha git, benim Bi arkadaşa 5 haftalık iken boş gebelik demiş Bi doktor hemen başka doktora gitmişler gayet de dolu demiş ve şuan doğdu dokuz aylık oldu bile
Şaka gibi ya bir doktorla kalmamak gerekiyo deme. Bir oğlum var 4 yaşında herşeyin hayırlısı beklemekten başka çarem yok

Şifa diliyorum size 🙏 hepsi geçsin gitsin sağlıkla kavuşun yavrunuza

Ooo doktor randevuları kalp atışlarını duymalar başlamış grupta yavaş yavaş darısı başımıza inşallah 🤲 ben de yarın ikinci kez beta hcg baktıracağım 2 günde artış ne durumda diye

5ci haftadan merhaba kızlar🌸 Daha 1.5 ay öncesinde vajinismus başlığında dolanırken bi anda kendimi burda buldum🥺
Bugün kan testiyle öğrendim beta 5100 çıktı, normalmi sizce?

X