Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

hastane fiyatları değişken ama paket içeriklerini aynı fiyatlarda seçeceğiniz dr a göre değişiyor denildi bana
tesekkur ederım 😊paket içeriğinden anladgm kadarıyla hamilelik ilerlemeden almak faydalı perşembe kalp atışı için randevum var saglıklı bi şekilde duyarız inşallah sonrasına karar veririz 😊 siz kaçıncı haftadasınız

Buarada kızlar Biz 2 yıldır uğraşıyoruz bebek için bende çikolata kisti vardı 1.5 sene önce ameliyat oldum ama sonra yine tekrarladı, birsürü doktora gittik hep korkuttular ama biz hiç umudumuzu yitirmedik, bu ay tüp bebek yaptırmaya karar vermiştik ama hamile olduğumu öğrendim, sakın umudunuzu bırakmayın Rabbim ol derse olur bol bol dua edin 🙏🤲🥹

ben 5+4’te gördüm doktor büyüttüğü için mi bilmıyorum nokta gibi değildi ama cokta belirgin değildi kesenın içinde beyazlıklar vardı doktor yolk saç oluşmaya başlamış bos gebelik değil dedi
Hayırlı olsun.karindanmi bakti yoksa alttanmi?

Buarada kızlar Biz 2 yıldır uğraşıyoruz bebek için bende çikolata kisti vardı 1.5 sene önce ameliyat oldum ama sonra yine tekrarladı, birsürü doktora gittik hep korkuttular ama biz hiç umudumuzu yitirmedik, bu ay tüp bebek yaptırmaya karar vermiştik ama hamile olduğumu öğrendim, sakın umudunuzu bırakmayın Rabbim ol derse olur bol bol dua edin 🙏🤲🥹
Canım tebrik ederim, ben de pcosluyum tüp bebek düşünüyodum hamile kaldım:))

tesekkur ederım 😊paket içeriğinden anladgm kadarıyla hamilelik ilerlemeden almak faydalı perşembe kalp atışı için randevum var saglıklı bi şekilde duyarız inşallah sonrasına karar veririz 😊 siz kaçıncı haftadasınız
ne demek 😊 4 hafta civarıdır diye düşünüyorum çünkü daha dr a gitmedim 😂😂 süreci stressiz geçirmek adına 🤪🤪 idrar testlerinde pozitifi gördüm yarın kan tahlili yaptıracağım ve ekim ayının ilk haftası dr a gitmeyi planlıyorum bir aksilik olmazsa 😅

ne demek 😊 4 hafta civarıdır diye düşünüyorum çünkü daha dr a gitmedim 😂😂 süreci stressiz geçirmek adına 🤪🤪 idrar testlerinde pozitifi gördüm yarın kan tahlili yaptıracağım ve ekim ayının ilk haftası dr a gitmeyi planlıyorum bir aksilik olmazsa 😅
normal hamile kalmak ne guzel bizim cok stresli gecıyor en guzeli erken ögrenmemek çok endişeli.. allah saglıkla kolaylıkla kucagınıza almayı nasip etsın 🙏😊

normal hamile kalmak ne guzel bizim cok stresli gecıyor en guzeli erken ögrenmemek çok endişeli.. allah saglıkla kolaylıkla kucagınıza almayı nasip etsın 🙏😊
amin inş 🌸 hepimiz kazasız belasız sorunsuz geçirelim bu süreçleri inş 🌸🌸

Zararı oldu mu alttan bakmanın kanama flan yaşadınız mı ?
Ben de alttan kahverengi akıntım varken baktırdım hatta sıkıntı yaşamadım. verdiği progestanla akıntım gğnden güne azalıyor bile. Doktorun söylediğine göre alttan muayene düşüğe sebebiyet vermez ama bir düşük durumu varsa süreci hızlandırabilir dedi bana .

Zararı oldu mu alttan bakmanın kanama flan yaşadınız mı ?
hiç bir sorun yaşamadım kanama vs. ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım kaç senedir ugrasıyoruz bi zararı olsa doktorum bu riski almazdı diye düşünüyorum.. siz sanırım normal yolla hamıle kaldınız normal yolla hamıle kalanlar genelde acele etmıyor 3-4 hafta sonra gidip direk karından ultrasyonla baktırıyorlar sizde oyle yaptırabilirsiniz içinize sinmıyorsa

hiç bir sorun yaşamadım kanama vs. ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım kaç senedir ugrasıyoruz bi zararı olsa doktorum bu riski almazdı diye düşünüyorum.. siz sanırım normal yolla hamıle kaldınız normal yolla hamıle kalanlar genelde acele etmıyor 3-4 hafta sonra gidip direk karından ultrasyonla baktırıyorlar sizde oyle yaptırabilirsiniz içinize sinmıyorsa
Bende tüp bebekle hamile kaldım ama ben çok erken öğrendim 3 haftalıkken günler geçmiyor o yüzden bı baktırmak istiyorum artık .

Canim valla bin kusurdu :/ belki daha ucuz yapan yer vardir ben beta hcg yi takip ettirdigim yerde yapmak zorunda kaldim bir daha baska yerde kan aldirmamak icin ki orasi da ozel ama normal bu bilinen florencea gore falan ucuz, o yuzden oralarda cok daha pahali herhalde. Mesela florenceta beta hcg 3000 kusur, burda 450 lira. Senin vitaminlerine falan baktirdilar mi hic? Su anda kullandigin baska takviye var mi?
Anladım canım. Her hastane her doktor farkli ilerliyor bende anlamadim. Benim bi d vitaminime baktilar. Bide açlık sekeri ve hba1c baktilar ekstra. Onun dışında geçen hafta bi toxoplazma testi oluyormus ya onu yapti doktor idrar bakti. Ekstra birsey bakilmadi. Folik asit duzeyine bakalim dedi önce sonra vazgecti niyeyse bende anlamadim. Folik asit kullaniyorum, ferittin vitaminim var onu kullaniyorum. Balık yagi kullaniyordum normalde onu emin olamadigim icin 3günde bir falan almaya basladim. Halbuki faydasi oldugunu söylüyorlar ama doktor cokta gerekli degil dedi. Doktoru pek beğenmedim ama o nedenle doktor arayisindayim zatn. Bide multivitamin kullaniyordum ona da mola verdim dogru duzgun bir doktora gidebilirsem ona sorup devam edicem
Senin kullandigin var mi ?

Merhaba kızlar benim de sat 6 Ağustos
Adet günümde kaset testle öğrenip kan testi yaptırdım hemen 156 ile öğrendim hafta sonuna gelince 3 gün sonra tekrar yaptırdım 656 çıktı. Drum da gerek yok tekrara dedi. Geçen perşembe keseyi gördük haftaya da kalp atışı için gidicem. Ama dayanamayıp bu perşembeye farklı doktora da randevu aldım. Hem özel hem devlet gidicem. Erken öğrenme sebebim de hem iğne vuruyorum hem de gebelikte tiroidim çıkıyor. Daha önce başarısız 3 tüp bebek denemem var ama sonra kendiliğinden oğluma hamile kaldım ve sağlıkla geldi. Sonra da maalesef bi kürtajım var. İnşallah bu bebeğim sağlıkla gelir.

Bende tüp bebekle hamile kaldım ama ben çok erken öğrendim 3 haftalıkken günler geçmiyor o yüzden bı baktırmak istiyorum artık .
benm doktorum 12. gun test istemişti ben 12. gun ogrendım erken test yapmadım bı hafta sonra da kese kontrolune cagırdı sizin doktorunuz ne zaman cagırdı yanı kese kontrolune gittiğimde 5 haftalıktı

X