Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Üzerine yatmaktan da oluyor, sırtına ve bacak arana destek olacak yastık koy. Benim de sırtımda ağrı olmuştu uyuyamıyordum ağrıdan. Öyle yapınca bir nebze rahat uyumuştum. Belki iyi gelir sana da
Teşekkür ederim bu gece deneyeceğim inşallah daha rahat bir uyku çekerim Biz şimdiden böyleyiz karnımız falan büyüyünce ne ağrılar bekliyor acaba bizlleri ((

Teşekkür ederim bu gece deneyeceğim inşallah daha rahat bir uyku çekerim Biz şimdiden böyleyiz karnımız falan büyüyünce ne ağrılar bekliyor acaba bizlleri ((
Gerçekten de öyle, umarım faydasını görürsün. Yüz üstü yatınca omuzlar dinleniyor bence ama yan yatınca daha çok yük biniyor gibi geliyor. Karın büyüdükçe sırt üstü de yatamayacağız hamile yastıkları ise yarıyor mu acaba

Birde ben sürekli masa başında çalışıyorum bilgisayar karşısında zaten tutuluyordu şimdi iki katı oldu ağrı Benim bir arkadaşım 3 farklı hamile yastığı almıştı hiç birinde de rahat edememişti o yüzden ondan yana da umudum yok valla

Bende de boyun ağrısı çene ağrısı var bu süreçte tetiklicek diye o kadar korkuyorumki. Gece sağa sola dönmekten helak oluyorum bende hamile yastığı alsam mı acaba diye düşündüm bacak arasına doğru konanlardan alan memnun olan var mı acaba?

Benim pek umudum yok ama alıp deneyeceğim sanırım çokta başka bir seçeneğimiz yok
3 yıl önce bel fıtığından tedavi görmüştüm bende bakalım karnımız büyüyünce ne olacak

Gerçekten de masa başında olunca duruş bile saçma sapan bir hal alıyor. Ben de aynı şekilde sürekli oturuyorum arada kalkip yürümeye çalışıyorum ofiste. Gün içerisinde maksimum 6 7 bin adım anca atıyorum. Eve geçince yürüyeyim diyorum onu da yapamıyorum yorgunluktan.
Ben zayıf da değilim, ileride muhtemelen daha zor olacak benim için kilodan dolayı da.
Yastığı almayı düşünüyorum, iyi gelirse sana da öneririm. İnşallah iyi gelir ikimize de

Benim pek umudum yok ama alıp deneyeceğim sanırım çokta başka bir seçeneğimiz yok
3 yıl önce bel fıtığından tedavi görmüştüm bende bakalım karnımız büyüyünce ne olacak
Allah göstermesin ya, ağrısız atlatalım yeni doğum yapan arkadaşım var . Fıtığı tetikledi bebek emiyor diye ilaç kullanmadan bekledi valla analık çok başka bişi inş zor şeyler yaşamayız canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…