Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Senin yine günlük hareketin oldukça iyiymiş canım ben iş haricinde bir yere çıkmazsam 4000 adım falan ancak oluyor akşamları yürüyüş yapayım dedim ama ona da yorgunluktan halim kalmıyor işimde hep yoğun
Denedikten sonra mutlaka haber bekliyorum senden inşallah çok iyi gelir hepimize :))

Kızlar şimdi hemşiremiz aradı. Fetal dna testimiz düşük risk olarak gayet sağlıklı çıkmış. Cinsiyetimizde erkek Baya ağladım çok heyecanlandım. Allah sonuç bekleyen herkese nasip etsin
Oyy maşallah canım çok şükür darısı başımıza inşallah bizde sağlıklı haberler alacağız sağlıkla huzurla gelsin oğluşun
Hep böyle mutluluktan olsun gözyaşın

Oyy maşallah canım çok şükür darısı başımıza inşallah bizde sağlıklı haberler alacağız sağlıkla huzurla gelsin oğluşun
Hep böyle mutluluktan olsun gözyaşın
Çok teşekkür ederim. Darısı başına heycanla bekliyoruz güzel sonuçları

Kızlar şimdi hemşiremiz aradı. Fetal dna testimiz düşük risk olarak gayet sağlıklı çıkmış. Cinsiyetimizde erkek Baya ağladım çok heyecanlandım. Allah sonuç bekleyen herkese nasip etsin
Maşallah,sağlıkla kucağına da alırsın inşallah. Bende cuma yi iple çekiyorum detaylı ultrason yapılacak. 12+3 um şuan. Doktor cinsiyeti de söyleriz belki demişti cuma günü için. İnşallah görünür yaaa

Hayırlı olsun 3 hafta sonra bende gidicem teste cinsiyette çıkmaz 12. Haftada diyordum ama çıkıyor demekki :) Çin takvimi yapmışmışsınız ne çıkmıştı

Mervenur277 canım bende daha önce yazmıştım bilgilerimi ama görmedin sanırım tekrar yazıyorum
Ecem , yaş 27 , ilk çocuk , Sat 22.08.2024 , kese 6+1 , kalp atışı 7+0 , tahmini cinsiyet kız
Benimde sat 21.08 cinsiyet bende kız hissediyorum. Sizin fetal için ne zaman çağırdı ben en son 8 haftalık gittik 1 ay sonra gel dedi bana

İşten eve gidip gelirken biraz yürüme mesafem oluyor ondan kaynaklı yoksa surekli hareketlilik değil işte yine hiç yoktan iyidir diyorum kendime. İlk aylar geçtikten sonra belki daha da rahat ederiz ve yürüyüş yapmaya enerjimiz olur
İnşallah canım, haber veririm

Kizlar dişim kırıldı agridan asla duramiyorum agri kesicide icemiyorum malum 8+1 deyim yapilmasi gerek ama cokta korkuyorum ya bir sknti olur die hic dis tedavisi yaptiran varmi aranizda
Geçmiş olsun canım 2. Trimesterda diş işlemleri yapılabiliyor. Ben ilk gebeliğimde geçici dolgu yaptırmıştım doğuma kadar idare etsin diye. Senin biraz erken daha ama en iyisi doktoruna danışman

Hayırlı olsun 3 hafta sonra bende gidicem teste cinsiyette çıkmaz 12. Haftada diyordum ama çıkıyor demekki :) Çin takvimi yapmışmışsınız ne çıkmıştı
Çin takviminde kız çıktı. Maya takviminde erkek. Ama beni gören herkes erkek demişti normalde çillerim falan var resmen yüzüm beyazladı öyle olurmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…