Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Mervenur277 canım bende daha önce yazmıştım bilgilerimi ama görmedin sanırım tekrar yazıyorum
Ecem , yaş 27 , ilk çocuk , Sat 22.08.2024 , kese 6+1 , kalp atışı 7+0 , tahmini cinsiyet kız

Kızlar selam şimdi kontrolden geldim 11. Haftadayız 2li tarama için de haftaya tekrar gideceğiz fetal dna için ne kadar ödediniz nerede yaptırdınız. Cinsiyet tahmini için hiç bişey demedi 14 te net söylerim dedi çok güzeldi ya sürekli gidesim geliyor zıpzıp zıplıyordu el sallıyordu minik kuşum anası yesin dötünü

Hayırlı olsun kardeşlerim darısı bizlerin başına sağlıklı olsunda cindiyet önemli değil ama bende erkek hissediyorum niyeyse biz 14.haftada ogrencez 4 haftam var.

İnşallah güzel sonuçlarla gelirsin
Sağlıkla, gönlünce olsun

Üzerine yatmaktan da oluyor, sırtına ve bacak arana destek olacak yastık koy. Benim de sırtımda ağrı olmuştu uyuyamıyordum ağrıdan. Öyle yapınca bir nebze rahat uyumuştum. Belki iyi gelir sana da

Kizlar dişim kırıldı agridan asla duramiyorum agri kesicide icemiyorum malum 8+1 deyim yapilmasi gerek ama cokta korkuyorum ya bir sknti olur die hic dis tedavisi yaptiran varmi aranizda
Ben hamileligimi bilmiyordum, gömülü 20 lik diş çektirdim. Muhtemelen çok başıydı, yine de içimde şüphe olduğu için sadece parol içtim dayanamayacak gibi olduğumda. Antibiyotik vermemişti doktorum, temiz olmasına dikkat et demişti sadece. Çok korktum bir şey olur diye hamileligimi öğrenince. Doktoruna danışıp öyle bir yol izleyebilirsin belki. İnşallah geçer

Kızlar karın bölgesi için kızkardeşim kullanmış 1 kutu bitirdim dedi alacağım bende öneridir

Eklentiler

• IMG_9011.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 8
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…