Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydın. Fetal dna sonucumuz temiz geldi. Allah herkese nasip etsin hepimizin sonuçları tertemiz gelsin inşallah. 🥰👼🏻 Cinsiyeti akşam eşimle birlikte öğreneceğiz size de yazarım mutlaka. Çok heyecanlıyım.🤰🏻
Günaydııın canım çok sevindim , darısı hepimizin başına inşallah böyle güzel haberleri gördükçe o kadar çok seviniyorum ki 🥰 Cinsiyet için bir tahminin var mı ?

Ya kızlar bir şey soracağım ben normalde hep yüzüstü uyuyan biriyim şimdi sağolsun memitolar buna hiç izin vermiyor o yüzden ya yan yada sırtüstü uyumaya çalışıyorum ondan mıdır yoksa rüzgarda mı kaldım bilmiyorum iki omzum da o kadar kötü tutulmuş ki sol kolumu yukarı bile kaldıramıyorum resmen kas gevşetici krem sürsem sizce sıkıntı olur mu ?
Sıcak havlu koydum eşim hafif masaj falan yaptı ama hiç faydası olmadı resmen acıdan ağlıcam o derece kötü ağrıyor

Günaydııın canım çok sevindim , darısı hepimizin başına inşallah böyle güzel haberleri gördükçe o kadar çok seviniyorum ki 🥰 Cinsiyet için bir tahminin var mı ?
Çok teşekkür ediyorum darısı başınıza inşallah. 👼🏻 ultrasonda bacak arasını boş görmüştüm ama geçen hafta ise pipiye benzer bir şey gördüm 🙈 hiç emin değilim doktorum da emin olamadı. O yüzden şuan bir tahminim yok. Doktorum emin olamadığı için kız olabilir diyorum genelde kızlarda yanılma oluyormuş🙃

Çok teşekkür ediyorum darısı başınıza inşallah. 👼🏻 ultrasonda bacak arasını boş görmüştüm ama geçen hafta ise pipiye benzer bir şey gördüm 🙈 hiç emin değilim doktorum da emin olamadı. O yüzden şuan bir tahminim yok. Doktorum emin olamadığı için kız olabilir diyorum genelde kızlarda yanılma oluyormuş🙃
Ay ne güzel şeyler bu evrelere geçmeyi dört gözle bekliyorum bende zaman geçmiyor resmen şuan 8+2 dyim daha :))

Kızlar günaydın. Fetal dna sonucumuz temiz geldi. Allah herkese nasip etsin hepimizin sonuçları tertemiz gelsin inşallah. 🥰👼🏻 Cinsiyeti akşam eşimle birlikte öğreneceğiz size de yazarım mutlaka. Çok heyecanlıyım.🤰🏻
Hayirli olsun kuzucum cok sevindim hepimizin tertemiz cikar insallah cinsiyet icin bekliyoruz bakalim 🩷💙

X