Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Çiğköfte neden önerilmiyor ben çok yedim ne yönden zararı varmış kızlar?
Etli olursa yasak, etsiz olursa hijyen ve yoğun baharatlardan çok fazla tüketilmesi önerilmiyor diye biliyorum. Dışarıdan hazır alınanların içerisinde ne olduğunu bilmediğimiz için sanırım ama evde yapılsa az yedikten sonra çok bir sorun yaratacağını düşünmüyorum.

Ay kizlar dayanamayip etsiz cig kofte yedim yabulgur zaten bisi olmaz dimi ya zaten 2 tane yedim de yine de coook aseriyodum valla
Ya ben çiğ köfte aşırı severim ama bu hamileliğimde resmen nefret ettim herkes şokta beni tanıyan adı bile midemi bulandırıyor umarım geçer doğumdan sonra

Bende pazar gecesi acile gitmiştim yarın sabahta kendi Dr uma gideceğim.. hayırlı haberler alalım yarın
Bugün gittim progestron verdi bu ilacı kullanan var mı birde doktor ikili tarama için 18 kasımı verdi sizler ikili tarama yaptıracak mısınız birde gen testi varmış gen testi ile ikili tarama arasında ki fark nedir bilginiz var mı ?

Kızlar cuma günü randevum var, 12+5 oluyor, ikili test ve detaylı ultrason yapacak doktor. Takibimi yapan doktor zaten perinatolog olduğu icin farklı bı yere gitmicem. Cinsiyetide söyleriz belki dedi geçen hafta gittiğimizde. Ay çok heyecanlıyım ya görünür mü bilmiyorum ya. 1 kızım var 1 de oğluşum olsun istiyorum bakalım nasip tabi önce sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…