Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba enfeksiyonu mu temizliyor nasıl temizleniyor?

Teşekkür ederim inşallah. sarı akıntınız varsa mutlaka kontrol ettirin benim kaşıntım, idrar yaparken yanma vs bile yoktu ama mantar varmış. Dikkat edelim.
Evet, bu süreçte zaten akıntıda artış oluyor. Benim de idrar tahlilimde enfeksiyon çıkmıştı en son kontrole gittigimde 2 hafta kadar oldu. Tek kullanımlık toz ilaç vermişti onu kullandım. Akıntım yok denecek kadar azaldı çok şükür. Yanma, koku da yok.
Fakat iki gündür bazen kaşıntı yaşıyorum o da sanırım yeni yeni çıkan tüylerden kaynaklanıyor, giriş kısmında değil kaşıntısı üst taraflara doğru. Yine de emin olamadim şu an. Kaşıntısı tam olarak nasıl oluyor acaba?

Hayatımda hiç vajinal kaşıntı yaşamadım ama benim bildiğim vajinada kaşıntı oluyor. O üst taraftaki kaşıntı tüyleriniz çıktığı için muhtemelen bende de oluyor

Hayatımda hiç vajinal kaşıntı yaşamadım ama benim bildiğim vajinada kaşıntı oluyor. O üst taraftaki kaşıntı tüyleriniz çıktığı için muhtemelen bende de oluyor
İnşallah da yaşamazsın, umarım benim de tahmin ettiğim gibidir, bana da farklı bir kaşıntı gibi gelmedi ama ister istemez aklım takıldı şimdi.

İnşallah da yaşamazsın, umarım benim de tahmin ettiğim gibidir, bana da farklı bir kaşıntı gibi gelmedi ama ister istemez aklım takıldı şimdi.
Ya kimseyi panikletmek istemedim aslında bana da doktorum her randevuda akıntının gebelikte çok normal olduğunu söyledi. Ama benim akıntım hep beyazdı. Sarıya dönünce bir de dediğim şekilde olunca şüphelendi. Bir sonraki randevuda sorarsınız bir sorun yoktur inşallah.

Çok teşekkür ederim inşallah

Benim yeşil akıntım var bende gittiğim zman sorcam doktora.Enfeksiyondan delindigini nasıl anladılar peki?
Baya baya dogum gibi suyu boşaldı. Hiç suyu kalmamıştı malasef. Plasenta analize gittiğinde enfeksiyondan olduğu ortaya çıktı. Benimde 2,3 günde bir yeşil akıntım oluyordu doktorda söyledi kontrole geldiğinde temizleyeceğim alttan diye ama devam etmediği için hatırlamadım doktora

Ay kizlar dayanamayip etsiz cig kofte yedim yabulgur zaten bisi olmaz dimi ya zaten 2 tane yedim de yine de coook aseriyodum valla

Ama alttan temizlense bile yeniden salgılar o enfeksiyon diye biliyorum ama.
Benim kanamalarım oluyor bunu yaptırsam daha kötü olabilir Allah esirgesin iki ay daha bekliyeyim en iyisi temizletmek için fitil flan verirse kullanayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…