Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar benim cuma gecesi kanamam lekelenmem olmuştu bebeğimin bugün kalbi durdu maalesef çok üzgünüm
Kızlar Allah sabır versin, inşallah bu süreci en kolay sekilde atlatıp biran önce sağlıklı şekilde gebeliğiniz olur

Ikili taramayı devlette yaptıran var mı ? Ramdevuyu kadın doğuma aldım ama perinatoloji bölümü yapıyor diye yazılmış, perinatoloji de ikili test yapılmıyor yazıyor randevu alırken. Acaba doktor mu yönlendiriyor bilgisi olan var mı ?

Cevap için çok teşekkür ederim, içim rahatladı.
Merhaba ben de eczacım ile rutin oluşturdum kendi de hamile olduğundan doktora gitmiş sırf bu konu için gül suyu dahi önermemiş doktor. Rutinim şu şekilde 1-CAUDALİE vinoclean temizleme köpüğü 2-BİODERMA sensibio H2o tonik yerine 3-CAUDALİE vinoperfect serum 4-ETATPUR nemlendirici 5- BİODERMA photoderm mineral fluid güneş kremi. Ek olarak sadece Hyaluronik Asit kullanabilirsin dedi maske de 3. Aydan sonra ayda 1 kez CAUDALİE vinergetic C+ maske kullanacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…